reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
yra dzięki za pamięć:) nie chcę zapeszać ale jest ciut lepiej,ale każdy dzień to jest niewiadoma czy jutro będzie szedł do roboty. Tutaj dużo zależne jest od pogody. Mam nadzieję że będzie lepiej, bo liczył na zmianę pracy ale niestety nie te kwalifikacje :(
 
No tak bo jak masz świadomość jakiś kosztów i wydatków i nie wiesz czy na to będą pieniążki to aż się ciepło robi:( przez to wszystko zrobiłam się strasznie sknerowata, przeliczam każdy grosz i wogóle :(
 
hehe jolek taka sama z Ciebie sknera jak z mojego D :-p wszystko przelicza teraz..
nawet na prezeny mam ograniczoną ilość kaski..
na szczęście wystarczającą żeby coś pokupić fajnego ;-)
 
Ale ja wcześniej tak nie miałam, a teraz strasznie. No ale niestety takie życie jak kasy brakuje to trzeba sobie czasami czegoś odmówić. Przyda mi się to na później bo przy dzidzi trzeba będzie rozsądnie kasą dysponować bo to będzie nasza mała skarboneczka kochana:)
My to w tym roku nawet nie myślimy o prezentach. Wychodzi na to,że jedziemy na wigilię do siostry więc tylko malutkiej kupiliśmy mały drobiazg.
 
Ostatnia edycja:
ja chciałam mojemu kupić drugi złoty łańcuszek , ale raczej nie tym razem:-p
znajdę mu coś innego :tak: a sama sobie upatrzyłam pierścionek taki fajny ...
ale też chyba nie teraz bo jak dla dzieciaków mamy tyle zabawek pokupić to dla nas już dużo nie zostanie..
i pokupimy sobie coś tańszego

a wiadomo że byle g*wna dziecku nie kupię :sorry2: tylko coś porządniejszego:tak:
 
Kamcia ważne,że macie siebie i to jest najważniejszy prezent świąteczny. Ja już wyrosłam z prezentów, jak są to miło jak nie ma to też przeżyję :)
 
Jolek - ja tak miałam prawie zawsze, teraz lepiej, bo oboje pracujemy, ale kokosów nie ma, zawsze trzeba patrzeć na ceny i się zastanawiać...poza tym czas zamienić malucha na lepsze auto, a zbieramy na to i zbieramy... taka jest rzeczywistość w naszym kraju, że mając mgr niekoniecznie lepiej się zarabia, zwłaszcza w małych miastach.
 
reklama
Witam dziewczyny, fajne te forum wszystkiego można sie tu dowiedzieć nawet co kto o kim myśli bez poznania!!! Ale spoko fajnie, że już doszłyście do porozumienia. U nas dziś piękne słoneczko, ale za to zimno jak cholera!! Ja odebrałąm wczoraj wyniki i mam bakterie w moczu i niestety dostałam antybiotyk taką jednorazową saszetkę i mam nadzieję że wsio bedzie ok!!! Kamcia pamietaj o tej choince (faktycznie wieczorny efekt nie ma równych)! Pozdrawiam mamuśki!!!
 
Do góry