reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
coś dzisiaj mały ruch na bb ....
Kamcia dzięki wielkie ale dali mi tu w końcu jakąs maść, którą można bezpiecznie stosować w ciąży no i już jest o niebo lepiej!!!
no to miłego wieczorku dziewczynki może dzisiaj się wyśpię;-)
 
były twoje 2 posty jeden pod drugim ale widzę już połączyłaś. :)
hmmm więc już Ci odpowiadam...
połączyłam od razu po napisaniu drugiego posta:tak:
po 2 jeśli komuś zwracasz na coś uwagę to poczekaj aż skończy a nie pisz ledwo za tyłkiem osądzając wg swojego uznania...:sorry2: rozumiem jakby te posty tak leżały choćby godzinę jeden pod drugim
no i kto jak kto ale jako moderator musze znać regulamin i nie trzeba mnie pouczać:tak:
ale dzięki za uwagę , bo widze że w miare spostrzegawcza jesteś;-)

msia coś się nie odzywała i klaudiaNK ...
i wogóle sporo dzeiwczyn ... może nie maja czasu albo weny...
 
Ostatnia edycja:
hmmm więc już Ci odpowiadam...
połączyłam od razu po napisaniu drugiego posta:tak:
po 2 jeśli komuś zwracasz na coś uwagę to poczekaj aż skończy a nie pisz ledwo za tyłkiem osądzając wg swojego uznania...:sorry2: rozumiem jakby te posty tak leżały choćby godzinę jeden pod drugim
no i kto jak kto ale jako moderator musze znać regulamin i nie trzeba mnie pouczać:tak:
ale dzięki za uwagę , bo widze że w miare spostrzegawcza jesteś;-)

msia coś się nie odzywała i klaudiaNK ...
i wogóle sporo dzeiwczyn ... może nie maja czasu albo weny...

ale mam się śmiać czy płakać? lepiej nie odpowiadaj, bo ja znam odpowiedź.


wiesz Vi ja chcę nadal udzielać się na tym forum, dlatego może ignorujmy siebie wzajemnie , bo niestety ja jestem na tyle szczera i otwarta aby przyznać, że jesteśmy z innych światów. Także ty nie komentuj moich wpisów, ja Twoich i tyle w temacie.
 
reklama
Dzień dobry lasekczki :)

Mandrzejczuk pomysł ze Starą Mydlarnią jest bardzo dobry, ale niestety nie dla mojej teściowej. Po pierwsze nie ma w swojej łaznience wanny, więc wszelkie płyny do kąpieli i inne musujące kule czy mydełka odpadają, po drugie ma bardzo wrażliwą skórę i używa olejków pod prysznic dla dzieci, a włosy myje specjalustycznymi szamponami, bo też ciągle ma problemy ze skórą głowy. Ale bardzo dziękuję za pomysł :)

Ypra co do biżuterii to właśnie odpadł pomysł, bo teściowa powiedziała mi, że ma nadzieję, że jej nikt nie da żadnej biżuterii, bo ona chce sobie sama coś wybrać, niż latać i ewentualnie wymieniać o ile jest taka możliwość, bo jak nie ma to będzie leżeć w szufladzie i nie założy ani razu. Niestety pomysł padł, ale bardzo dziękuję :)

Marttini fajnie spotkać duszyczkę z PWr, ja skończyłam inżynierię chemiczną i procesową w zeszłym roku. Teraz pracuję po części w zawodzie, bo w laboratorium materiałowym, ale ciągle jestem stażystą i raczej nie mam perspektyw na pracę tu, ale może jak odchowam Antka to sytuacja się pozmienia na moją korzyść.

Jolek tą koleżanką to Ty sie wogóle nie przejmuj i nie stresuj jej zachowaniem. Poprzewracało jej się w głowie i nie ma na co narzekać. Chłopa może jej trzeba, albo może zazdrości Ci, że Tobie się lepiej układa życie rodzinne. Nie wiem jakie są jej motywy, ale w sumie to wszystko jest możliwe. Ja bym ją olała gdyby mi się następnym razem tak "wyżalała".

Kamcia mój kot kiedyś jak leżał na oparciu kanapy, przeglądał się w bombkach i skakał na choinkę, zeby zapolować na światełka mrugające lub na tego kota co się odbijał w bombkach :) A teraz moja kotka i pies raczej nie są zainteresowani choinką.
 
Do góry