reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

ewunka - różnią się i to bardzo!!! zawsze waż się na tej samej i najlepiej rano przed jedzeniem, wtedy będziesz wiedziała, czy zmienia Ci się waga. Bo tak, to zawsze inny wynik.
 
reklama
tak tak lepi ma rację:tak: różnią się...
ja się waże tylko u lekarza bo w domu w sumie wagi nie mamy:-p
to może i lepiej :-D

ewuska lepiej się zważ u kelarza będziesz pewniejsza
 
Lepidoptera ja mieszkam we Wrocłąwiu i jestem połtora roku po skończeniu studiów. Mgr inż. przed nazwiskiem niby jest i co z tego jak ja od roku siedzę na stażu w wielkiej międzynarodowej firmie i dostaję psie pieniądze na umowie o dzieło i nie mam żednych świadczeń zdrowotnych, ani mi lata pracy nie lecą, ani nic. W dużym mieście też jest ciężko niestety.

Agaf też miałam takie bakterie w moczy i też dostałam tę jednorazową saszetkę antybiotyku i po bakteriach ani śladu nie ma. Zrobiłam też cytologię i też w wynikach było, że mam jakiś stan zapalny i coś tam, ale lekarka powiedziała, że w ciąży to prawie każda kobieta ma jakieś infekcje bo organizm nie broni się przed nimi, ale nie są groźne ani dla dziecka ani dla matki. Myślę, że po tygodniu (czy ile tam Ci lekarz powie) jak zrobisz powtórkę badań to już nic nie będzie :-) Głowa do góry :-)

A ja wróciłam wcześniej z pracy i leżę w łóżku bo mnie chyba na dobre rozebrała jakaś choroba. Mleko z miodem na gorąco poszło w ruch i kanapki z czosnkiem też. Zionę na kilometr tym czosnkiem, ale to nic, ważne żeby pomogło.
 
hejka dziewczynki;
u nas dzisiaj mroźno aczkolwiek nie najgorzej. Nie mniej jednak tyłka nie chce mi sie ruszyć z domu a miałam iść na pocztę kartki świąteczne wysłać, eeee tam zrobię to jutro tez dojdą:tak:
Agaf nie zamartwiaj się tymi bakteriami dostałas antybiotyk będzie ok. Ja w pierwszej ciązy tez miałam jakąs infekcję i nie wiadomo skąd i antybiotyk pomógł. Bedzie ok. Tak to już jest z nami babami dbasz o siebie a i tak jakies dziadostwo się przyplącze facet to ma dobrze!a przynajmniej łatwiej

Temat prezentów na topie ja jutro albo w sobotę jade z moim męzulkiem pobuszowac po sklepach dla dzieci prezenty już mamy ale cała reszta a od was niestety propozycji pomysłow na prezenty nie dostałam :no:;-)
A jeśli chodzi o kasę to niestety to tak już jest, pieniądze rzecz nabyta raz sa raz ich nie ma. A w Polsce niestety rzeczywistość jest taka jaka jest i niestety czy jestes po studiach czy nie to jak nie masz znajomości to o dobra prace cięzko. A zarobki no cóż zawsze wiele postawiają do życzenia.
Dziewczyny, czy w ciąży można robić cytologię? bo przyszło mi wezwanie kolejne juz zresztą i chyba znowu nie pójdę bo w pierwszej ciąży też mi nie zrobili z uwagi na ciążę właśnie. I mam pecha bo teraz mnie wzywają akurat jak znowu jestem w ciąży.:sorry:
a tak dla poprawy humoru : dziewczynki, czy wiecie czy się różni facet od muchy?
Mucha jest upierdliwa tylko latem!
miłego dnia
 
Taja można robic cytologię w ciąży. Moja lekarka sama zaproponowała mi to w 10 tygodniu ciąży.

Lepi dziękuję :-)

A ja teraz robię za Gargamela bo jem pianki z Haribo w kształcie smerfów, są pyszne i takie smerfnie niebieskie :)
 
Ostatnia edycja:
hej :)
Ja jestem tutaj nowa, no i pechowo z zagranicy, nadal czekam na moją pierwszą wizytę u ginka a już zbliża się 16 tydz :/
Czuję się dobrze, brzuszek trzyma się w miarę, z tego co oglądałam Wasze zdjęcia to mam chyba najmniejszy :p
Jeszcze urośnie :)
Już czasem czuję ruchy, delikatne pukanie Maleństwa, najczęściej wieczorem i po seksie, jak tylko dotknę brzuch, to przestaje.
Cudowne uczucie :)
 
reklama
melia kurde to czemu w pierwszej ciąży mi odmówili ze względu na ciążę? a może jest jakies ograniczenie do którego tygodnia można?
 
Do góry