reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Witam się śniadaniowo i zimowo:)Teraz to mogę dopiero powiedzieć że do mnie zima dotarła. Od wczoraj śniegu nasypało,że tym razem wszystko jest zakryte i dalej sypie. Szkoda tylko,że temperatura bardziej na + niż na -.
Melia co do prezentu dla teściowej to widzę,że zaczyna Wam sugerować czego nie chce a może też sugerowała czego oczekuje? Dziewczyny na gwiazdkowym pisały,że dla teściów pod choinkę kupowały masażery do stóp lub maty masujące do ciała. Może warto coś takiego kupić. Moja ciocia np. w tym roku dała teściowej na 80tke kosz z 80cioma różami, teściówka była mega zadowolona.
 
reklama
melia to się ciesz że masz spokój:-D:tak:
ja teraz to też nie mam źle.. już pisałam że kiedyś to mój kot właził po stojacku do samego czubka:eek::-D i przewracał się razem z choinką:-p:-)

jolek ale dam wioeczorem zdjęcie bo zrobię jeszcze zapaloną:tak: taka bez światełka to taka zwykła:-p

Yra , ja Ci nie bronię absolutnie się udzielać na tym forum,
ale zauważyłam już od dawna że się mnie czepiasz o wszystko.... dlatego tak napisałam...
jak pisałam coś o ciuszkach dla Hope czego byłam pewna to musiałaś to skomentować oczywiście z aluzjami... jak pisałam coś o 3d też z aluzją do mnie wyskoczyłaś , na innym temacie tak samo.. i teraz .. jakieś aluzje że wasza moderatorka wam powtarza...a przecież na mamuśkach z kaffe też ja jestem moderatorką...
ale nie dziw się że powtarzam jak piszecie (niekoniecznie Ty ) po 5 postów jeden po 2... to co mam odrazu dawać bana za łamanie regulaminu?? i nie łączyć waszych postów.. inne moderatorki napewno by tak zrobiły.... ale ja nie
a czytałaś regulamin?? to nie mój wymysł żeby edytować posty tylko regulamin całego forum tak nakazuje...
edytowałam swój post w 31 minucie a ty dokładnie w tej samej zwracasz mi uwagę że zrobiłam coś nie tak,żeby tylko się znów przyczepić
chcesz się śmiej mam to gdzieś i dyskutować z Tobą nie zamierzam , bo nie po to tu jestem i piszę,...
czepiasz się jak dziecko a uważałam Cię za rozsądniejsza osobę... tyle w temacie....:sorry2:

a u mnie dzisiaj mróz... normalnie masakra.... jutro jedziemy już na małe zakupy przedświąteczne i kupimy kilka prezentów... ufff całe szczęście bo jak wyliczyłam to mamy do kupienia 10 prezentów dla dzieci od noworodków do 8-latka... plus nasza mała:-D więc poszalejemy trochę :-p

 
Ostatnia edycja:
Vikamcia chyba przez przypadek przeniosłaś nasz temat nasze wizyty i zdjęcia usg na forum regionalne warszawianek? Czy mi się wydaje?
 
Dziewczyny przypadkowo przenosząc temat warszawski na watek regionalny
przeniosłam również wątek z wizytami:-( całkiem niechcący mi się zaznaczył
napisałam już do tamtejszej moderatorki żeby mi odesłała temat na nasz maj...
z góry przepraszam za pomyłkę , za niedługo temat będziemy mieć z powrotem:zawstydzona/y::-(


tak Alex ... właśnie pisałam o tym..
ale będziemy go mieć jak Tylko J@godk@ albo Bestyja wejdzie na kompa bo już im napisałam o odesłanie...
 
Ostatnia edycja:
Pomyłki czasem się zdarzają, wystarczy przecież kliknąć jakiś przycisk przez nieuwagę i gotowe. Ale przecież nic takiego sie nie stało:)
 
Vi nie bądź zabawna

"czepiasz się jak dziecko a uważałam Cię za rozsądniejsza osobę... tyle w temacie...." - kobieto ty mnie w ogóle nie znasz, więc nie oceniaj, i wyluzuj, a nie robisz jakieś wywody które w ogóle mnie nie interesują. jakbyś mogła nie odpisuj. dla mnie to zaśmiecanie forum.
 
Ej dziewczyny spokój już!!!!! Jesteśmy tu żeby się wspierać i sobie pomagać a nie drzeć koty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry