reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

Ja na katar używam właśnie sól morska, ale to po to żeby nawilżyć śluzówkę i ułatwić hm wysmarkanie. Lekarz polecił mi bezpieczne dla ciężarnych i dzieciaczków krople: Euphorbium, na mnie działają rewelacyjnie więc polecam :)

jolek27 niektórym ludziom łatwiej jest pozostać w sferze rozwoju nastolatki (dziecka), niż uświadomić sobie swoją dorosłość i przejąć odpowiedzialność za swoje życie, w dzisiejszych czasach nawet jest to bardzo częste, niestety. Nie denerwuj się koleżanką, może wyślij ja do jakiegoś specjalisty, albo zakup jej pod choinkę jakiś poradnik, "Jak zostać odpowiedzialna 30latką? :eek:"
 
reklama
no niestety - tak ludzie niektórzy mają, wszystko jest beee i chcą by cały świat sie kręcił wokól nich;/ mam również taką kumpelkę i jest strasznie męcząca choć da sie lubić;0 tacy ludzie mają bardzo niskie poczucie własnej wartości i lubią niestety jak się trochę nad nim świat poużala, bo czuję się, że dopiero wtedy ktoś się nimi interesuje!

a jak tak nie w temacie...do Melci -widziałam w przedstaw się, że również skończyłaś Polibudę we wrocku i mój wydział hihihi - świat jest mały - choć ja kończyłam Chemię w 2005r. ale cały czas mam sentyment i do tego miasta i do politechniki jak i ludzi, którzy ją ukończyli - siostra moja mieszka we Wrocku i teście....więc czesto tam bywam;)
 
Dzięki dziewczyny:):) ja nie wiem co się z nią dzieje, ona kiedyś była dość twardą osobą mocno stąpającą po ziemi. Jak ja jej specjaliste zaproponuje to też mi powie że to bez sensu. Zostawię to chyba na razie bez niczego, może się obudzi i pozbiera, bo ja już naprawdę nie mam siły. Wczoraj tak mnie nosiło z nerwów,że już nie chcę tego znowu przechodzić!:(
 
Hej dziewczyny

Ja chciałam napisać że nie będzie mnie przez kilka dni bo odłączyli mi neta( nie zapłaciłam rachunku na czas) teraz piszę od rodziców. Jak tylko będę miała od razu do Was zajrzę.

Bra- z moim mężem nie mam problemu że nie poświęca Nam czasu po pracy tylko po prostu czepia się nie raz bez potrzeby :-p cieszę się że doszłaś do porozumienia ze swoim mężem ja zawsze uważam że rozmowa to podstawa w związku! :-)
Jolek- jak dla mnie koleżanka potrzebuje rozpieszczania w sensie żałowania i litowania jak to jest jej źle :confused: chora sytuacja bo widać że źle jej nie jest więc wydaje mi się że albo musiałaby dostać od życia porządnego kopniaka na otrzęsiny albo ktoś życzliwy musiałby wprost wygarnąć jej zachowanie bo inaczej nic z tego nie będzie.Ale Ty kochana angażuj się w to na tyle na ile jesteś w stanie bez zbędnych stresów i nie przyjemności bo to teraz dla Ciebie nie wskazane.

Ok dziewczynki to do następnego myślę że tak hmmm góra 4 dni będę tęsknić za Wami :tak: a jak tylko będę miała gdzieś możliwość to zajrzę .:-)
 
Wszystkim chorutkim dziewczynom życzę szybkiego powrotu do zdrówka, proponuję dużo miodu, cytryny, czosnku i pożądanie wygrzać się w łóżku.
 
Witaj marttini! :)
widze, ze troche mamy wpolnego :)
po 1 imie
po 2 synkow w podobnym wieku (moj ma 2 lata i 3 mies.)
po 3 taki sam termin porodu :)

gdzies czytalam, ze wg USG masz termin na 30.04 i ja tez :D
znasz juz plec malenstwa?
 
hehe fajnie co??? ciekawe, czy wyjdzie rodzić "razem" - tak więc oby do kwietnia/maja;)
Bubbles - tak wczoraj się potwierdziło przypuszczenie z 16go tygodnia...TO CÓRCIA:)
 
Cześć dziewczyny :-)
Ja dzisiaj tak przelotem :) Miałam niezły zapiernicz w pracy i brakowało czasu na bb:wściekła/y:
miałam ochotę zabić szefa ale cóż tak czasem bywa.
Mam nadzieję, że jutro wpadnę na dłużej i nadrobię wszystkie zaległości ;-)
 
reklama
witajcie majóweczki
Ja dzisiaj nie w nastroju spałam może ze 3 godz w nocy a potem się przebudziam i koniec juz zasnąc nie mogłam o sorry zasnęłam pół godziny przed budzikiem:wściekła/y: MASAKRA
Jolek nie mysl o koleżance napisałaś jej już wszystko co o tym sądzisz i starczy jest dorosła nie ma co brać odpowiedzialności za jej życie, może to syndrom zdołowanej 30-tki hihihi a ma jakiegoś faceta może po prostu tego jej brakuje:-)
U nas mały mrozik bo tylko -1 albo 0 momentami jest ok. chlapy nie ma, bo śnieg już stopniał w ciągu jednej nocy. Noszę się z zamiarem ubrania choinki ale póki co zwyczajnie mi sie nie chce, [pewnie dlatego, że narobiłam się już dzisiaj pranie, prasowanie, gotowanie, sprzatanie - matka polka kurde ale w domu < co zrobić > zawsze pełno roboty, zwłaszcza przy dziecku.
Ja mam problem z pomysłem na prezenty gwiazdkowe dla rodziców, przyjaciól i rodzeństwa - co roku ten sam problem. Macie pomysły?
miłego dzionka
 
Do góry