reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Joluś mój synek naprawdę jeśli chodzi o spanie odpukać w okolicach 19 już śpi do rana różnie do 7 zazwyczaj, ale w ciągu dnia śpi raz jakieś półtorej albo dwie godziny więc wiesz wieczorki mam dla Was i jeszcze dla kogoś mmmmmm zaraz o kim to myślałam aaaaaa o mężu moim:-D:-D:-D
 
Hejcia

przylazła franca @ więc humor wisielczy ... ale dobrze że przylazła hehe ;-):-D:cool2:

uuu to same piękne okrąglinkowe rocznice mamy ! :-)

Alex- uuu to bida wiesz... a może rzeczywiście jakaś zabawka po prostu odwracanie uwagi ? a jaki macie fotelik może coś mu nie pasi ? :confused: sama nie wiem co by tu jeszcze....
Kamcia- to Ci miałaś dzień zabiegany , mnie jutro taki czeka :tak:
Agacio- Ty się nie chwal bo licho nie śpi! :-D;-) ja tam ciiiichoooo szaaa o spaniu nadal :-) a jak tam budowa ?
 
A my z M poznaliśmy sie 7 lat temu, a w lipcu minie nam 6 lat od ślubu... czas leci jak wariat:-D , stara się robię, a o M nie wspomnę juz nawet:-p

Zochna śpi. Ale dziś płakała popołudniu - na zęba, przebija się górna "2". Takich płaczów jeszcze nie było. Popłakiwała przy pierwszym ząbku, przy pozostałych troszkę jęczała śpiąc, więc żelik wystarczał. Ale dziś dostała pierwszy raz syrop przeciwbólowy, bo nie mogliśmy sobie z niaą poradzić.
No i zaczęła mi się budzić o 5.30 - jeszcze przed moim budzikiem - chyba wyczuwa, że mama wcześniej wstaje do pracy:baffled:.
Co do zaproszeń ślubnych, to u nas daje się ok. miesiąca przed planowaną uroczystością.
Dobrej nocy!
 
Dobrywieczór:) Dziecko mi zasnęło o 20:szok::szok::szok: Co do zaproszeń na ślub to miesiąc półtorej raczej chociaż na czerwiec dostaliśmy dwa zaproszenia i to oba pół roku wcześniej:baffled:
Jolek narazie postanowiliśmy że sami zostajemy, nie chcemy intruzów w domu.
Alex a jaki fotelik macie, bo u nas był mały problem z jazdą w foteliku montowanym tyłem odkąd ma normalny fotelik może jeździć bez problemu.
 
Witam się z roboty:-) u nas szaro buro tylko spać się chce:sorry: o i przed Madzikiem jestem bo ona zawsze pierwsza;-)

Futrzaczku teraz mamy skonczone fundamenty, a w czwartek ma przyjsc ekipa do murowania:tak:

Miłego dnia laseczki muszę zwlec zwłoki i do roboty...
 
cześć laseczki

co do pracujących- to ja dzisiaj będę 3 dzień pod rząd w biurze, no nienormalnie :-D ale odrabiam sobie za lenistwo majowe.

styna bo najlepiej jak ktoś obcy się nie plącze.
agacio na jesień będzie już stan surowy?czy więcej?
 
reklama
Cześć piękne!
U nas też pochmurno, ale dość ciepło. I ja nawet przed Madzikiem jestem:szok:, pewnie celowo mi fory daje :-D.

Jaipur
, kobieto nie przepracowuj się tak :)
Agacio na kiedy przeprowadzka planowana? U nas właśnie tynki schną, w przyszłym tygodniu hydraulicy przychodzą, a jeszcze w przyszłym posadzki będą lać:tak:;-).

Jakoś mam lenia dzisiaj , ziewam jak najęta.
Udanego dnia :)
 
Do góry