reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Witam
Pakują się i jakoś wcale nie widać aby coś ubywało!!!!!!!!!!!!! Nawet nie mam jak obiadu zrobić!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
wow.. to się rozpisałście dzisiaj :-p

ja miałąm coś do złątwiania.. a gdzie wszystkie zniknęły??


a musze wam powiedziec że piękę pycha ciasto dzisiaj :-) mmmmmm ,... :-)

kto chce kawałeczek?? :-p
 
Jaipur teraz planujemy zrobić dach wylewki i wstawić okna na jesień i chyba też tynkować a myślimy skończyć za 3 lata MOŻE Basiek;-)
Persefona oj współczuję ale jakoś musisz przymknąć oko na gderanie:sorry:
Alex napewno Oli w końcu przekona isę do jazdy:tak:
Stynka czyżby ten dzień nadszedł, że w końcu się wynoszą lokatorzy?:-)

Idę zaraz syna ogarnąć nakarmić i lulu, a taki się ostatnio zrobił niedobry... ciągle wymusza wszystko płaczem a jak krzyknę to złość i pierze mnie po twarzy:confused2:
 
Ostatnia edycja:
Kamcia dawaj ciasto, przyjmę każda ilość:-D

myślałam dzisiaj co na obiad sobie zrobić, bo małż na wyjeździe.no i z myslenia nic nie wyszło.
Teraz myślę nad kolacją, wczoraj były frytki, dzisiaj nie powtarzam bo niezdrowo.Może sobie zamówię kebaba:rofl2:
 
kamcia ja chce, ja chce, ja ja JA!!!!!! ciasto :tak::tak::szok::tak::tak:
styna wkoncu sie spakuja i juz ich wiecej nie zobaczysz!! :-) super, bedzie mozna chodzic po domu w majtkach :-p hehe
jaipur Ty niedobra, caly dzien za mna kebab chodzi:zawstydzona/y: ale nie zjem bo zab boli :(
 
Jestem tylko na chwile, przepraszam ze nie nadrabiam ale mam teraz bardzo duzo z niemca do roboty bo egzamin sie zbliza, juz tylko 1,5 m-ca.
Poza tym Oskarek poszedl juz pewnie na nogach do przodu co zaskutkowalo kilkoma guzami na glowie :sorry:


p.s. pracy nie dostalam, ale staram sie nie zalamywac i szukam dalej. Buziaczki kochane :tak:
 
reklama
Pustki bo pogoda super. My dziś na podwórku dwa razy byliśmy. Zaliczyliśmy swój debiut w piaskownicy.Najpierw stękanie kwękanie,a później jak się kawaler rozkręcił:) Najlepsze i tak były "dzidzi" na placu zabaw..Tak tak Igi mówi "dzidzi na dzieci:)

Po obiadku na mały spacerek wybyliśmy. Młody odkąd drepta to nie chce za długo w wózku siedzieć :/

Jaipur
ja na obiad spegetti robiłam.Zostało jeszcze trochę sosu chcesz???

Karolka ucz się ucz bo piątka ma być na koniec :D

Persefona ja tam nie wiem co to ten Timmie :(

Styna
weź kija i poganiaj :p
 
Do góry