reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
No dobra, jestem:) Cześć Wam:)
Byłam rano na chwilę, ale się nie ujawniłam:)
Basiek, Lepi, Agacio, Jaipur i inne mamy pracujące - szybkiego dnia życzę i długiego popołudnia z brzdącami:)
Dla niepracujących słonecznego dnia, zero mardudzenia i mnóstwo czułości od dzieci całą dobę:)
 
Witam. Widzę,że o rocznicach głośno. My tak jak lepi - stuknie nam 6 lat małżeństwa w październiku - rocznica cukrowa:eek:A znamy się rok dłużej. Młodzież kusi, więc zaraz uciekam.
Imieniny teściowej nawet udane,choć goście nie zjechali się o jednej porze, tylko co chwilę się wymieniali, przez co było więcej zmywania:confused2:
Teść mnie denerwuje, to teraz największa zrzęda w domu:wściekła/y:Gdera i gdera i końca nie widać. Mówię wam jak to działa mi na nerwy. :crazy:
Zdrówka dla chorowitków i miłego dnia!
 
My mamy juz fotelik przodem do kierunku jazdy, więc w tym raczej nie jest problem, wcześniej w nosidełku tez płakał, więc myśleliśmy, że jak wymienimy fotelik to będzie ok, ale nie jest. Jeśli chodzi o zabawy to oczywiście zabieram ze sobą pełno zabawek, książeczek i próbuje zabawiać ale to tylko jest na krótka metę. Mi sie wydaje po prostu, ze on nie chce sam siedzieć w tym foteliku tylko najlepiej na rączkach u mamy albo u taty. Nie wiem chyba będziemy musieli sie przemęczyć i nauczyć go żeby polubił jazdę, bo słabo to widzę-zero wakacji. :no:

A i chyba pojedziemy z M. na ta Komunie bo wczoraj M. mi powiedział ze chciałby bardzo, żebyśmy z nim pojechali, więc raczej pojedziemy, jakoś musimy dać rade z ta jazdę, mamy do pokonania jakieś 60 km. Drzemka nie wchodzi w gre bo mamy byc na 9.30 w kościele. a Oli zasypia zwykle miedzy 9-9.30.

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia:)
 
Siemcia :-)


Chałupka obgarnięta , naleśniczki zrobione , młody śpi a ja spijam kawusię :-)

Alex- wiesz co kotek a może spróbujcie dać go z tym fotelikiem na przednie siedzenie ? tam będzie lepiej wszystko widział itp u mnie parę razy zdało to egzamin :tak: i kochana pewnie że jedźcie! cieszę się bardzo że mężuś tak powiedział i masz rację kurcze jak odpuścicie to co będziecie skazani na siedzenie w domku a tak na pewno mu minie w końcu.

Pracującym miłej i szybko mijającej a reszcie słodkiego lenistwa ! :* ;)
 
Cześć:) Jaka tu frekfencja od rana:):)

Podpisuję listę i zmykam się szykować.Pogoda ładna więc wybywamy na dwór:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Alex, Mikołaj też nie przepada za jazdami:no:
kiedyś jak jechaliśmy ponad 120 km (w jedną stronę) przez całą drogę zabawiałam Go, było w miarę ok, ale buzia mnie bolała strasznie:sorry:
 
Do góry