reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Witam a u nas majówka dzisiaj, i o dziwo oboje mamy wolne 3 dzień razem spędzamy, rodzinnie wczoraj była trochę lepsza pogoda więc spacerowaliśmy dużo. No a dzisiaj znowu leje.
Persefona super się masz że kiecka wisi ja miesiąc do wesela wszystkie sklepy u nas zeszlam i nic nie znalazłam:confused2: Z gołym tyłkiem chyba pójdę:crazy:
Gag nadrabiaj nadrabiaj a może Staś się rodzeństwa doczeka:-D:-D:-D
Jolek ciebie palec a mnie plecy nie umię nawet małej z łóżeczka wyciągnąć. Coś mi w pracy przy pacjentce (150kg) szczeliło i od tygodnia ledwo się ruszam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
persefona nie jeszcze , ja miałam tylko jedną imprewzę ale tydzień po dacie urodzin Emki a w dzień urodzin mielismy tylko zwykłego małego torcika dla mnie dla D i dziewczynek , bez żadnych gości :-)
futrzaczku jakas Ty rozimprezowana :-)
gag supetr że już jesteście razem :-) ahhhhhhh normalnie tylko się cieszyć buzia :-)

a my wczoraj mieliśmy grillka :-)

poza tym rano Emka miała mały wypadek... :-( biegła po panelach z wytknietym językiem i się przewróciła az się przygryzła tak mocno że ząbkami zrobiła sobie konkretną dziure :-( nie płakała za dużo ale miała spuchniety jezorek i mało co mogła jeść bo co jadła lub piła to zaczynało jej krwawić :-( także miała jednodniową dietke ... dziś już ma lepiej , opuchlizna zeszła a dziura sie "zalepiła" choć ślad ma....
normalnie myślałam wczoraj ze zawału dostanę jak ją zobaczyłam później jak już sie lepiej czxuła i widziałam że nic jej nie jest i nie odczuwa tego za bardzo to mi ulżyło lekko
 
Kamcia trzeba było szybko kolczyka włożyć oszczędziło by ci to kosztów w przyszłości:-D:-D No ale poważnie bardzo mi szkoda Emki musiała się strachu najeść. U całuj łobuziaka od nas.
 
Persefona oj to się Wam imprezowy czas szykuje na komunię też napewno znajdziesz jakąś kreację:-)
Kurcze Basiek ja bym się nie przejmowała opiniami w robocie :no:w końcu masz prawo karmić dziecko ile chcesz i należą Ci się takie przywileje jak mamie kilkumiesięcznego dziecka, wiem jak moja ciotka korzytała jeszcze z tej przerwy czy jak to się nazywa gdy kuzyn miał 2 lata... Super że weekend na maxa z Klusią wykorzystany:tak:
Paula buziak:***
Joluś dmucham w palusia :***
Stynka u nas też leje... współczuję 150 kg:no:, ale mama moja też często opowiada że dźwigają tak dużych pacjentów nieprzytomnych a wiadomo ciało nieprzytomne waży 2xwięcej... Dmucham plecki, a może mężuś jakiś masażyk strzeli wieczorkiem hmmm?;-)
Oj Kamcia najadłaś się strachu napewno krwi pewnie potok się lał biedna Emcia, ale Styna rozbawiła mnie z tym kolczykiem
aaaaaaaaaaaa i Gag superaśnie:-):-):-):-) napewno jest milutko 8 miesięcy zleciało było ciężko napewno, ale teraz cieszcie się rodziną w komplecie buziaki dla Was:***

Agacia tradycyjnie kąpiel balsamik i malowanie pazurków;-)
 
Agacio nie ma wyjścia musi szczelić ja mu nawet nie mówię że na takie coś nie pomoże bo jak nadarza się okazja aby wykożystać to po co to psuć:-)
 
Ostatnia edycja:
Ja się chyba zastrzelę. Przed chwilą dostaliśmy kolejne zaproszenie na ślub 23.06 (a tamto co nas prosili w piątek jest 30.06)
:shocked2: Najgorsze,że to akurat siostra M ponownie wychodzi za mąż i mają tylko przyjęcie,ale wiadomo musimy być. A ja w tym dniu mam 2 egzaminy-jeden o 10.00 (to jeszcze luz), ale drugi od 14.00 (a ślub jest o 15.00), no chyba,że wejdę z grupą wcześniejszą o 13.00 to wtedy zdążyłabym na styk oczywiście jakby mój M mnie zawiózł i poczekał na mnie,bo pociągiem nie ma szans. Kurcze. Mam nadzieję,że jakoś to rozwiążę i że mi żaden kolejny egzamin tego dnia nie wpadnie:confused2:
 
Persefona no to sobie pobalujesz, my mamy w czerwcu dwa wesela ale już postanowiliśmy że na jedno nie idziemy, no i w sierpniu jedno jeszcze. No a tych egzaminów nie dałoby się przełożyć?? może spróbuj egzaminatorów zbajerować ślub szwagierki to ważna sprawa w końcu.
 
Joluś- ałłłć ! a ja dam buziaczka to szybciutko przestanie boleć :tak:
Kamcia-ojjj bidulcia! ale za to dzielna bardzo! całuski od cioci :*
Persefona- nie no szalejesz kobieto szalejesz :szok::-)
Lepidoptera- a co tam tej chrześniaczce wybrałaś w końcu bo pamiętam że kiedyś prosiłaś Nas o pomoc ?! :tak:
Basiekk- ehhh niby racje mają dziewczyny co to kogo obchodzi do kiedy karmisz ale rozumiem ,że komentarze i spojrzenia innych mogą być wkur...! trudno musicie dać radę :* i dużo dużo zdrówka dla maluszka i oby szybciutko do domciu wyszedł!
Gag- a szalej kobieto szalej! macie do tego pełne prawo :tak::-) :*
 
reklama
Jestem i ja...

Tyle naskrobalyscie ze ciezko nadrobic:
Kamcia buziaczki dla Emci, oby szybko sie zagoilo :tak:
Jolus moze niech M Ci troche pomasuje plecki to bedzie lepiej ;-)

Gag, rozumiemy i czekamy na powrot, jak tylko mezus bedzie juz nasycony ;-)

A i wiecej nie pamietam. U nas w sumie nic nowego, tylko Oskarek powoli zaczyna chodzic i robi sam po dwa, trzy kroczki i wychodzi mu kolejny zabek przez co jest strasznie marudny.

Buziaczki :-***
 
Do góry