reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Witam:-)

u nas dziś też zimno i cały dzień siedzieliśmy w domku:dry:
kuzyn wpadł z żonką to chociaż chwila odskoku była:-)
dałam im ciuszki po Mikim i tak jak je przeglądałam, to się wzruszyłam, toż to jeszcze tak niedawno to było takie maleństwo:-) a teraz... ach... za szybko ten czas leci...

dziewczyny, te które używały maty z fp rainforest i mają jeszcze w posiadaniu, mam do was pytanko, czy jeden z tych pałąków co wchodzi do pozytywki obkręca się wkoło? Muszę się dowiedzieć, bo też chcę ją dać dla kuzyna malucha, a nie wiem jak z tym pałąkiem jest:confused: a w ostateczności jest jeszcze na gwarancji więc musze się jakoś dowiedzieć...


Futrzaczku, zapomniałam zapytać, Ty po jakiś procentach?:-D:-D

Jolcia, oby szybciutko przeszło!!!
 
reklama
He he Futrzaczku co brałaś ???:rofl2::rofl2: Puścić taką na imprezkę na rynek od razu palemka odbija :-p:-p

Ania super,że wycieczka się udała.Widzę,że się układa między Wami.Powiedz jak sobie M radzi z Darusiem jak Ty w pracy jesteś??
Ech współczuję pobudki tak wczesnej:/

Ewcia
w sprawie maty nie pomogę. Co do ciuszków to też ostatnio przerzucałam już z tych ciut większych ale też już za małych na Igora i zastanawiałam się kiedy on rośnie bo ja tam nic po nim nie widzę;-)

Brykam zaraz pod prysznic i do wyrka bo plecki się odzywają:( Ech starość nie radość :-p:-p
 
Witam się, podpisuję listę obecności z rana i lecę do roboty, bo mnie trzy dni raptem nie było, a sterta taka czeka, że ho ho.
Trzymajcie się ciepło, miłego dnia.
 
Witajcie BB babki :)

dziś jestem jak śnięta ryba, bo godzinkę wcześniej przyszłam do pracy - normalnie na 7 - koniec karmienia, koniec tego dobrego... i tak ponad miesiąc sobie przedłużyłam, bo nie miałam siły na wcześniejsze wstawanie, ale koniec tego oszustwa:-p
Wczorajsza imprezka komunijna udana, Zochna wszystkich zachwycała swoim super humorkiem:-D, dzieciaków było sporo, najmłodsze ma 2 miesiące, więc było wesoło:-). Pogoda była beznadziejna jak chyba u wszystkich.

Teraz zmykam nadrabiać zaległości.
 
Witam się po długim weekendzie.
U nas niestety od wczoraj strasznie zimno:confused2:Pada,wieje i brrr...zimno:confused2:Młodzież moja jeszcze śpi o dziwo:shocked2:A ja popijam kawusię.
W piątek była u mnie kuzynka i zaprosiła nas na wesele, a wczoraj chrześnica przywiozła mi zaproszenie na Komunię:cool2:Imprezowo się robi...
Jutro teściowej imieniny,obiecałam,że jej sałatki porobię i pomogę, a w sobotę młodego roczek, więc też będzie impreza:rofl2:
W sobotę odwiedziliśmy chrzestnego Remika. Ale był ubaw:-)Oni mają synka 2-letniego. I młodzież się dogadywała. Szczególnie gdy ich synuś siedział z paczką ciastek na podłodze, a mój łaził i mu podjadał. Jak zostało jedno to tamten miał w koncu motywację do jedzenia:-D:-D:-D
jolek cieszę się,że grill zaliczony
Lepi gratuluję udanej imrezy komunijnej mimo nieciekawej pogody
Kamcia ja nie wiedziałam,że ty jeszcze miałaś imprezę.Nie w temacie byłam
ewcia u nas siostra wczoraj pozabierała ciuchy po moim brzdącu, wanienkę, przewijak, i takie tam. Ehh czas leci. Dzieci niedawno w brzuchu siedziały, a teraz już chodzić zaczynają....
No nic, lecę. Miłego dnia babolki
 
a ja się Witam kawusią :-)

he he laski nic nie brałam ani nie piłam - I swear! :tak:
tak tak an rynku było fajowo ale wiecie ja to nie byłam jeszcze na tyle postrzelona aby stać w megaaaaśnej kolejce aby zrobic sobie zdjęcie z pucharem hihi ;-) ale zrobiłam sobie obok :-D i też go widać nie dokładnie ale jest ;-) , posłuchaliśmy Stachurskiego m Budki suflera no fajnie fajnie było a jeszcze kochane chłopaki ze Śląska Wrocław wczoraj dołożyli mi radości bo zostali Mistrzami Polski w piłce nożnej- jutro wielka biba na rynku :tak::-)

ojj tak kochane laba się skończyła dla nie których :-( więc pracujcie dzielnie a czas zleci szybciutko!

Joluś- współczuję bólu plecków :* mam nadzieję że dziś już lepiej
Persefona- zaczyna się zaczyna ! tylko Ty się Nam laska chwal w co się ubierzesz i potem pisz jak było :tak:
Lepidoptera- miło że Komunia udana :tak: a co do oszustwa to ;-):-D

Łaaa moje małe malusie dziecię oooo popatrzcie takie 3.jpg za tydzień kończy roczek!
 
reklama
Witam i zaraz uciekam!
Nadrabiam i nadrabiam....
Napiszę więcej wieczorkiem bo Oli zaczyna sie juz kręcić i pewnie zaraz sie obudzi:)
Buźka!
 
Do góry