reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Jaipur z hamaka ale chyba z domu???? U nas pada i tylko 7 stopni na termometrze :baffled:
Mnie chyba wczoraj przewiało.W nocy spać nie mogłam strasznie mnie plecy bolały, dziś to samo:( Dogrzewam się poduszką elektryczną i jest lepiej.Rano chodzić nie mogłam. A tak poza tym to ja jeszcze w piżamie śmigam :-)
 
jolek jak piszę,że z hamaka to znaczy się,że bycze się na podwórku:-p do południa było 20st, teraz jest 18:dry: czyli jutro może być gorzej..Coś pokropiło godzinkę temu.
Oczywiście już eksmitowałam się do domu.
Na przewiane plecy zrób sobie goracą kąpiel i nasmaruj się jakims p-bólowym.
 
Ostatnia edycja:
jaipur super pogoda :-) jeeeeeeah :-p
u nas też cieplutko.. dzisiaj krótki rękaw.. ale tylko ja , bo dziewczynki z katarkiem to w bluzeczkach śmigają .. ale równiez cienkich :-p żbey się nie przegrzały...
ahhhh jak cudownie :-)

jedyne co to mi tego Twojego hamaka brakuje :-p

 
A u nas z grilla dupencja padało strasznie i zimno:baffled: Idę do wanny wskoczyć a jutro do roboty buuuuuuuuuu:no:

Może sobie hamak zamontuję w robocie to będzie mi się lepiej pracować hihih:-D;-)
 
Widze ze koncowka weekendu w prawie calej pl z super pogoda. U nas od wczoraj pada i zimno, wiec siedzimy w domu...

Milego wieczorku kochane...
 
reklama
Hejka :-)

ja tylko się przywitam w mega dobrym nastroju !!!!

Hej Śląsk hej Śląsk lalalalalalalalaaaa !!!! pokręcona wariatka jestem :-D WROCŁAW górą ! hi hi ;-):-)
 
Do góry