reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Hejka :-)

Młody śpi , Szymek na dole u dziadków , mąż w pracy :-( a mnie boli podbrzusze dziś ma przyjść @ ehhh

ale po południu mam nadzieję humorek mi się poprawi :-)

Buziulki i miłego dnia :*

Edit: zaraz Filiś się obudzi i zmykamy na tarasik bo cieplusio jest a potem do Wrocławia na ryneczek :):):):D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wpadam się przywitać i zmykam się szykować do wyjazdu. Pogoda dopisała więc zmykamy nad jeziorko do sister na gorilla :-D
Buziaki..nadrobię Was wieczorkiem albo jutro.

P.S. Paulina moi rodzice są po prostu dziwni.
 
Witam sie szybko
Aleeeeeeeeeeeee tu pustki!
Bylam rano na mikro 2 raz, slonca muszem unikac teraz, a pogoda dopisuje :)
Gotuje botwinke zupke, w koncu 1 raz w tym roku - pycha!!! a potem spadamy na tego grilla z Polinezja :))
Milego dnia wszystkim!
 
Cześć laseczki,

pozdrowienia z hamaka:-D
korzystajcie z pogody, a te co nie mają, bądźcie grzeczne, może tez do Was przyjdzie:-p

maja my tez dzisiaj zajadamy botwinkę :-p już mam jęzor po kolana na samą myśl
 
dziewczyny gratuluje pierwszych krroczków :-)
aleeeeee piszcie w odpowiednim wątku o postepach :-)
Futrzaczku o imprezce już czytałaś :-) wybacz ale wczoraj sprzatałam i odpcoczywałam .. bo impreza skończyła się o 4 nad ranem :-p a z rana pobudka :-p wiec trzeba było się wylenić cały dzień i z mężem na zmianę odsypialismy więc nie miałam czasu na kompa :-p dopiero pod wieczór poczyłam przypływ sił :-) mąz lepiej ale z noga bez zmian.... we wtorek ma wizytę na rehabilitacje zobczymy jak to będzie :-)
miał iść wczoraj ale ja akurat odsypiałam a on zapomniał :sorry: dlategfo idzie we wtorek
paulina gratuluję wygranej
styna buziak dla Nadusi w ten przygryziony pyszczek :*
ewcia nie zazdroszczę mrówek w domu :no:
persefonaa to Ty nie wiesz że kamcia wczoraj odpoczywała po wyczerpującej imprezie :-p

dzisiaj jeszcze miałam kolejnych gości którzy nie mogli się stawić na imrezce..

a zaraz idę na plac zabaw z laskami :-)


 
Witam,

u nas dzień szybciutko zleciał, do południa był pan wytępić mrówki:-p a co, po co przyłaziły mi do mieszkania:laugh2: zostały potraktowane jakimś środkiem i nie ma po nich ani śladu:rofl2: przez godzinę musiałam mieć pozamykane okna oczywiście nie wchodziliśmy wtedy do domku i byliśmy na dworku. potem chałupka wywietrzona została, mały zaraz wstał, zjadł obiadek i pojechaliśmy z sąsiadami do lasu:tak::-)
mały zachwycony, bo wkoło pełno drzew, do tego ognisko, było miło:-)
moje kurczątko po kąpanku padło i teraz smacznie sobie lula:-)
 
Witajcie kobietki,
nie nadrabiam kilkudniowych zaległości, bo już ledwo na oczy patrzę...
jutro jedziemy na komunię, ale z tego co widziałam zapowiadają deszcz i 14 stopni:szok::wściekła/y:, oby się prognoza nie sprawdziła!!

Przesyłam spóźnione życzenia i całusy dla wszystkich majówkowych roczniaków!!!

Wybaczcie, że tak krótko, ale nadrobię jak będe miała czas i siły!
Dobrej niedzieli!
 
Wybaczcie, ale nie jestem w stanie Wam poodpisywać - tyle żeście naskrobały:)
U nas pięknej pogody ciąg dalszy. Aktualnie pada, zobaczymy jak jutro od rana będzie. Lecę poczytać inne wątki.
A tak w ogóle to szkoda, że już jutro niedziela, bo w poniedziałek trzeba będzie do roboty wrócić:( Zazdroszczę Ci Jaipur, że nie musisz codziennie do roboty jechać, tylko se w hamaczku możesz popracować:) Też bym tak chciała... :)
 
Melduję że już po gościach. pierwszego grilla w tym roku mam zaliczonego:):) Pograłam nawet sobie w babinktona pierwszy raz od jakiś 16-17 lat. To doby sport na spalenie kilku kalorii:-D Uciekam młodego uśpić bo spał w samochodzie a teraz walczy i wrzeszczy w łóżeczku. Buziaki i do juterka :*
 
reklama
Dzień doberek:-)

Witamy się szybciutko i mykamy na spacerek, a po obiedzie do teścia na grillika:-) Słonecznej pełnej lenistwa niedzieli życzę wszystkim mamusiom i maluszkom:tak: buziaki:***
 
Do góry