reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Cześć kobietki.
Aina Jolek gratuluję chodzących majówczątek.

U nas mała miała wczoraj wypadek wygłupiała się i raczkowała bardzo szybko no i przegryzła nowymi zabytkami albo wargę albo język, bo nie chciała pokazać krew się polała dość mocno ale okazało się że mama i tata bardziej spanikowani niż mała bo ona a kapiącą krwią z buzi dalej chciała raczkować. Zresztą wogóle oszustka z niej mała przymila się przytula mocno i nagle z nienacka gryzie:szok: No a boli to jak diabli. Ja w pracy uszkodziłam sobie krzyż i tak mnie plecy bolą że masakra jakaś. Teraz lecę na zdjęcia nowy image Igorka oblukać:-)
 
reklama
Czesc dziewczynki.

Przepraszam ze mnie nie bylo ale mazus wracal caly tydzien wczesniej z pracy i korzystalismy z tego ile tylko sie dalo.

Nie udalo mi sie nadrobic, z tego tylko co najwazniejsze to Aina gratki dla Jasia za kroczki i to taka ilosc :tak:
Stynka wlasnie doczytalam, moj maly tez gryzie jak szalony, na brzuchu mam ze trzy blizny, a M na udzie taki duzy czerwony placek i na okolo siniak...
 
Witam sie

A wiec ciag dalszy - jak sie Pola zbudzila kolo polnocy wczoraj to tak chyba do 2 nie spala... wiercila sie, tarzala po lozku
i rzucala..Cos jej bylo nie wiem co, bylam wykonczona, jak mi sie chcialo spac! Dzisiaj nie lepiej.... co 5 minut inny humor, histerie, placze, cyrki... Mam tylko nadzieje, ze to nie zwiazane z tym upadkiem wczorajszym - ospala nie byla, wymiotow nie bylo... ehh...

Jolek
- tak ta butelka z dziobkiem, otwarta tez chce sie bawic i wylewac :p ale dobrze, ze pije, sama jeszcze jej nie trzyma, tzn nie daje jej :]
Przykro mi, ze Twoi rodzice jednak tak postapili - mogli chociaz wyslac ladna karteczke z zyczeniami na pamiatke, a zadzwonili choc?? :( :**

Moja mama caly czas planuje przyjazd na roczek Poli, i to z DE, tyle ze okazalo sie, ze mojemu ojczymowi urlopu nie podpisali w firmie, zobaczymy.. Bardzo by chcieli przyjechac! choc nie planujemy jakiejs wielkiej imprezy, wiadomo k.. dlaczego...

Ainka
- wrzucilas zdjecia butkow?? jestem ciekawa :) i nie moge uwierzyc, ze Jas juz chodzi! i po sklepie smiga! Jeeeee, buziaki dla mojego najpiekniejszego :***

Ja tez mam zachowane wloski Polci w albumie, w malej kopertce :) A dzisiaj to juz jej nawet w koncu spineczki kupilam :) Na pewno bedzie sciagac i zjadac, trudno :p

Gag - wielkie buziaki i nie smutkaj siem :***

Styna - Pola sie przytula do mamusi i w ramionka gryzie, ale co tam - uwielbiam to!!! :)) Zdrowka dla Was dziewczyny ,,

I u nas dzis popadalo w koncu, bez slonca dzien,
ze spaceru nas przegonil deszcz, a tak moj pączuś slodko spal spokojnie na dworze choc...

Jutro tez mamy zaproszenie na grillka, beda i dzieciaki, ale zobaczymy jak z pogoda.. mmmm marze o grillu juz dawno, tylko jakos nie bylo okazji :/
 
Ostatnia edycja:
Cześć piękności moje:-)

Poczytam co u Was ale chyba zaraz zniknę bo Jaipurka jakieś drineczki proponuje chyba że już się nie załapię;-)
Paulina ooo ale zazdroszczę nowego rowera;-) a w jakim to konkursie wygrałaś?
Styna jak zwykle rodzice bardziej wystraszeni jak dziecko:tak: a wiesz Franek też taki łobuz tuli tuli a za chwilę plask z liścia matke po pysku:sorry2:
Maja zaraz doczytam co tam u Was się działo... oj pewnie to tylko humorki Polinezji;-)
Joluś cieszę się że się impreza udała ciekawa jestem nowej fryzury Igusia;-)
Aina GRATULACJE dla Jaśka buziaki:* pewnie laska korzystajcie korzystajcie jeszcze jak pogoda dopisuje...:-)
Jaipur nie lubię Cię powodzi Ci się pracować w bikini w hamaku nie za dobrze czasem co?:baffled:;-)
Persefona 2 kroczki ale ważnie że samodzielie postawione BRAWO:-)
Madziku cieszę się że pobalowaliście i że Julczyński z babcią miał się dobrze:-)
Karolq noooo Franek też czapkę ściąga nagminnie nie ważne czy wiązana czy nie zawsze da radę, ale ja jestem nieco przewrażliwiona bo Franek ma na główce wrodzone znamię taki pieprzyk i nie chcę go na słońce wystawiać więc staram się go jakoś zaciekawić i zapomina że czpkę miał zdjąć
Don Wasz wyjazd również udany super!:-)
 
Ostatnia edycja:
..niby tak Agacio.. ale zapomnialam jeszcze napisac, ze Pola bardzo trze oczka od wczoraj, czy spiaca, czy placze, czy nie to pociera, ma podpuchniete i troszke czerwone, jedno bardzo.. albo ja zawialo, albo pylki ? moze jakies zapalenie bedzie? swietnie, ze jutro sobota :/ :(( k.... super.......... do tego problemy z brzuszkiem zas.. :(

Madziku
- mialam napisac, ze cieszem siem, ze tak fajnie sie pobawilas i zadowoleni jestescie z weselicha! ..w przeciwienstwie do panny mlodej, ale w koncu to byl jej wybor.. i swietowali w 3 :)) pozdrow Zelke od bb-babek!


Buziaki dla wszystkich okraglinkow miesieczniakow z ostatnich dni !!! :***
 
Witam i tu:-)
ostatnio na nic nie mam czasu...


Jola
, ważne, że Iguś ma kochanych rodziców, a dziadkami się nie przejmuj;-)



U nas też wczoraj była burza, a Mikoś jak usłyszał, to spojrzał na okno, wystawił paluszka i buuu "powiedział":-D ale skubany nic a nic się nie boi:-)

a ja 3 dzień walczyłam z nieproszonymi gośćmi czyt. mrówkami:wściekła/y::angry: nic nie dało, dziś przedzwoniłam, potem poszłam do spóldzielni, był facet i jutro ma przyjść spryskać... zwariować z francami można...
 
Witam się i żegnam. Obejrzałam właśnie w tvn-ie drugą część zmierzchu. Uwielbiam ten film. To ten z rodzaju "nigdy sie nie nudzi" jak np. "dirty dancing";-)A swoją drogą ciekawe co natchnęło stacje,że puszcza sagę?Ciekawe. I ciekawi mnie jeszcze czy wyemitują kolejne części.
ewcia na mrówki jest dobry taki różowy proszek do posypania firmy bross, tylko to trucizna,więc trzeba chować przed dziecmi.
A gdzie Kamcia???
Maja współczuję z tymi pyłkami.Okropieństwo.Ja sama kicham chyba z tego powodu
jolek no własnie nasz dzieć się przesikiwał i dlatego zmieniałam i szukałam pampków tych odpowiednich. Zawsze możesz wyprówbować.Nam służa
Dobra uciekam już bo jaipur woła mnie na krwawą marry:-p:-p;-)
 
Ostatnia edycja:
agacio to wewnętrzny konkurs. za sprzedaż. kurde też się cieszymy. do tego fotelik rowerowy kupimy i będziemy sobie wycieczki urządzać.

persefona ja też lubię ten film ;-) ale druga trochę nudnawa ta część. jednak trzecia dużo fajniejsza.

nie śpimy :) weekend się zaczął. miłego dnia dla wszystkich.

jolek a czemu u was taka dziwna sytuacja z rodzicami?
 
reklama
Do góry