reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Paulina kosmyk włosów Igorka już dawno mam schowany w jego albumiku:) Nie pomyślałam żeby teraz jeszcze raz to zrobić.

Aina
u nas tak nieśmiało wygląda słonko. Ciekawe na jak długo:?
 
reklama
Dobra, u nas już słońca nie ma:/ Gdzieś mi się ostatnio rzuciło w oczu że jutro ma być słońce ale zimno ma być, pożyjemy zobaczymy.
 
dobrze, wiedzieć- nie wpadłabym na to żeby zachowac pierwsze włoski do albumu.Tylko u nas głównie łysa pałka, więc pewnie długo nie obetniemy:-D

a pogoda jest spoko, na chwilę się zachmurzyło, to skoczyłam do miasta, teraz znów słonko.Zapraszamy, mamy hamak, grilla, basen i piaskownicę.A jak się znudzi to zjeżdzalnię i hustawkę.Dla mam drineczki:-D
 
Hejka :-)

TAK! już wiem to kochana Jaipur u Ciebie robimy zlot !!!? ;-):tak::-)

Wczoraj była mega burza , lało jak z cebra a dziś od rana pochmurnie ale ciepło i słoneczko wyraźnie próbuje się przebić. Byliśmy już na spacerku i też chwilkę na tarasie koło domku.
Od dziś u Nas we Wro wielkie święto :-D przyjeżdża dziś puchar EURO i na rynku koncerty będą - jutro się wybieramy a co :-p

Aina- brawo brawo dla Jasia :* i jak macie do kogo to pewnie że jechać trzeba korzystać :tak: a bucikami się pochwalcie :-)
Gag- ojj tulę mocno kochana ale jeszcze chwilka jeszcze chwileczkę.... :*:*
Joluś- miło że imprezka ze znajomymi udana :tak: a może uda się Wam skoczyć na grillka ? a co do dziadków to smutne :-(
Paulina- gdzie Ty kotek pracujesz ? ale pewnie sobie jakoś odbijecie te dni prawda ?
Madzik- dzięki za info od Żelki :-) pozdrów ich i powiedz że będziemy czekać na fotki :tak:
Kamcia- i jak tam imprezka ? i jak tam mąż?
 
Bry :-)

Troszkę nadrobiłam, u nas też chłodniej ale nie padało na szczęście, także syrena była na spacerze. Obróciliśmy wózek przodem do ludzia, podoba się, nareszcie...

Gag już bliżej niż dalej, nie złość się na mężczyznę tylko przytulaj z całych sił!:-)
Futrzaku zazdroszczę Wrocławia, zazdroszczę... może kiedyś, znowu:sorry2:
Jaipur ja chętnie na dłużej ;-):-)
 
futrzaczku prowadzimy z M swój interes. z tego względu jak byśmy mieli zamknięte to byśmy nie zarobili.


a zapomniałam się pochwalić, wygrałam rower miejski. ma przyjść w przyszłym tygodniu. ciekawe jaki bedzie.
 
reklama
oj dziewczyny jak Wam zazdroszczę tego ciepłaaaaaaaaaaa u nas zimno i pada gorzej byc nie może :wściekła/y:
gratuluję wszystkim stawiających kroczki samodzielnie , Oskarek jeszcze się nie odważył ale mam nadzieje ze niedługo postawi pierwszy kroczek
poczytam jeszcze chwilkę i zmykam dużo pracy mnie czeka jutro synuś roczek kończy
miłego wieczorku
 
Do góry