reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Aina, Gag gratki dla chłopaków!!
Jolek super że odwiedzinki udane!
Jaipur ale co dobrze, ja tez bym tak chciała popracować-hamak ale bym sie pobujała!

U nas deszczowo, ale jak otworzyłam okno to tak przyjemnie i ten zapach deszczu wiosennego-uwielbiam!
Miłego dnia!
 
reklama
Witajcie kobitki;-)
U nas dziś pada:baffled: Wczoraj młody się naspacerował u moich rodziców i rodzeństwa. Siostra moja to już taka słodka fajna kuleczka. Wczoraj jak pomacałam jej brzusio to dostałam kopniaka od siostrzeńca:tak::-p
Gabi wyhasała się z siostry córką, a młodemu spodobała się huśtawka u rodziców na działce. Jak przestawałam bujać to był ryk:sorry2:
jolek pampki z lidla są rewelacyjne. Także 100% polecam. Bardzo zbliżone do dady biedronkowej,ale bardziej chłonne:tak:
aina 12 kroczków! To już sukces! Brawo dla Jasia!
gag, Maja wasze dzieciaczki również zdolne są!
jaipur zazdraszczam tego bikinie i hamaka:dry:

P.S. A co do stawiania pierwszych kroczków-to młodego wczoraj odstawiłam od siebie na pół metra gdzieś i mówię: "Remiś chodź do mamy" i...poszedł. Dał 2 kroczki, no ale od czegoś trzeba zacząć;-)
 
Hejka. Młody śpi więc mam chwilę. U nas ciepło ale deszczowo więc gnijemy w domu, albo jedziemy do ciotki Jaipur pobyczyć się w hamaku:):)

Persefona super że pampki się sprawdzają, moja siorka nie była z nich zadowolona. Jak będę kiedyś w lidlu to sama kupię i sprawdzę.Młody ostatnio dużo pije i zaczyna się przesikiwać:(

Jaipur to nie ja go obcinałam a moja kuzynka. Nie mam zdolności fryzjerskich. Fotki postaram się zaraz wstawić.

Aina gratuluję Jaśkowego dreptania,u nas już też coraz więcej kroczków. Wczoraj to nawet bez podtrzymywania się czegokolwiek młody wstał i podreptał do okna:)
Ech rozczulające są te nasze brzdące:)

Alex też lubię zapach wiosennego deszczu, ale samego deszczu nie lubię.

Sylwia ale zimnicę macie:/

Maja ty mówisz o butelce z dzióbkiem?? Igi z takiej pije,ale ja mu jej w łapki nie daje bo ostatnio lubi polewać wszystko wodą :/

Paulina
to przerąbany macie ten długi weekend, ludzi chociaż macie?? Jutro w końcu wolne:)

Madzik
pozdrów Haribo od nas :)
 
Dołek mnie ogarnął :-( więc tylko tak krótko

u Stasia skończyło się na jednym kroczku ;-) aina-12 kroczków!!!! wooow! gratki :) jolek i persofona - Wam również gratuluję :-) pewnie wszystkie jesteście dumne ze swoich chodzących szczęść :-)

jaipur - Ty nadal w hamaku? pogoda coś sie psuje :-(

jolek - czekamy na foty Igusia w nowym fryzie :)
 
Hej Kobietki,
Majeczka buziaki dla Ślicznotki w główkę:* My tez bezbutelkowi, a podobnie jak Polusia Jaś pije po butelce wody z Kubusia:D
Jaipur ładną masz pogodę? U nas lipa... w siadam w pociąg albo samolot i do Ciebie!
Joluś lecę na fotki, ciekawa jestem fryzurki:))
Gag gratuluje Stasiowi pierwszych kroczków:* wyganiam dołka, siooo!!!!

my po zakupach, niby nic nie kupiliśmy a kupa kasy...
Jaś łaził po sklepie, bylam w szoku,że tyle przeszedł, jak mu się znudziło to na kolana i długa...
Moja mama wysłała pieniązki na buciki dla Jasia, nawet pokazała jakie i kupilismy, świetnie mu się chodzi:)

P siostra nad morzem i zastanawiamy się czy jutro nie pojechać ale zobaczymy jaka będzie pogoda.
Ja mam ochotę na grilla, kiełbacha mi się marzy:-)
trochę słonka wyszlo, jak młody wstanie pewnie znów ruszymy na dwór.
 
Aina moja siostra dziś pojechała nad jeziorko na domek, mamy na jutro zaproszenie na grilla a le pogoda chyba nas odwlecze od tego pomysłu. Pochwal się butkami. Fajnie masz z tą mamą, moi rodzice nawet nie przysłali kartki urodzinowej Igorowi więc o prezentach nawet nie myślimy z ich strony :(
Kasę na butki dostaliśmy teraz od cioci ale w okolicznych sklepach nic nie ma więc gdzieś dalej wybyć musimy.
 
jolek a po fryzjerze Igorka schowałaś włoski na pamiątkę? u nas pierwsze włoski są w kopercie z datą schowane.

jak mi się nic nie chce. obłęd. jolek pytałaś o ruch. tak w miarę szału nie ma ale coś się kręcą.
 
reklama
Joluś, zaraz wrzuce na zakupowy.
Kochana, przykro mi,że nawet kartki nie dostaliście. To smutne... Bardzo smutne, przecież to ich wnuczek.
Moja mama szaleje na punkcie Jasia tak jak i teściowe.
:*:*
Kurcze szkoda,że ta pogoda taka do d... Wy byście pojechali na grilla, my nad morze a tu...
 
Do góry