reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Witajcie. A jednak pogoda jest nadal upalna (ma być przerywana burzami, ale jest ciepło). Po obiadku jedziemy do mojej rodzinki w odwiedziny.

Alex zdrówka dla was obojga :***
madzik super,że impreza udana. Panna młoda się poświęciła-nie ma co. No ale jak takiego wyboru dokonała, to wam tylko było z tym się pogodzić. Ale faktycznie po porodzie mogła wziąć ślub.

A co do czapki...hehe:-DWidzę,że to problem majówczątek:laugh2:U nas młody miał wiązaną bawełnianą czapeczkę, ściągał notorycznie aż w końcu sznureczek urwał:sorry:Później miał chusteczkę i niestety powtórka z rozrywki. W końcu dostał w prezencioe od babci czapeczkę z daszkiem (fakt uszu nie zakrywa) i jej nie ściąga:szok:A mamy o taką -> Czapka 2X2230 - 3 kolory - sklep internetowy 5.10.15.
 
reklama
Alex cudownie bylo, wspaniała pogoda, udane zakupy, duzo wspomnien i super fotek :rofl2: no i tyle smacznej kuchni roznego rodzaju (chyba grecka najlepsza byla) :rofl2:

a ja teraz torta pieke , wszak dzis Fran rok konczy :D
 
Hej laseczki. Melduję się już po gościach. Pogoda jeszcze dziś ładna więc jak Igi wstanie to śmigamy na spacerek. Nadrobię wszystko wieczorkiem. Teraz przesyłam spóźnione buziaki dla naszych miesięczniaków Julka i Darusia :*:*
 
Witam się po dłuższej nieobecności:(nie mam czasu tu zaglądać jaki mam 2ga zmiane w pracy:(bo jak wracam to nie mam już na nic siły a teraz jeszcze Natka ma jakieś uczulenie i smaruję ja mascia z antybiotykiem!
Wszystkiego Najlepszego dla Naszych Wszystkich Roczniaczków!!!!!!!!!!!!:)Buziaki Wielkie!
 
Widzę,że cisza tu dziś straszna,no to śmigam w końcu poczytać co tam u Was...

Alex
jak tam zdrówko Olinka?? Życzę Wam zdrówka i cieszę się....Ty wiesz:)

Ania86 co tam u Was, jak zdrówko?? lipa z tą alergią:(

Matusia to kiedy ta komunia u Was. Widzę ostro się wzięłaś za siebie.Pochwal się postępami na wadze:tak:

Styna gratuluję nowego ząbka :) cieszę się że USG Naduni wyszło OK. Jak tam lokatorzy się pakują?? Widzę że niezłe akcje u Was odchodziły z lokatorami:) Dalej tak wesoło macie ??:)

Gag bidny Stasiulek.Co za okropna dieta:( Gratuluję nowych Stasiowych umiejętności i pierwszego samodzielnego kroczku:)

Ewcia pochwal się na odpowiednim wątku jak tam urodzinki:)
Lepi i jak tam rozmowa z nianią, mam nadzieję,że w gorszą depresję jej nie wpędziłaś?;-)

Agnieszka
zaglądaj częściej. Buziak dla słodkiego Igusia i udanej imprezki w niedzielę :)

Hope
witaj kobito. Złośliwiec czarodziej z Twojego TZ. A jak Purchawka znajdzie to złoto to niech się podzieli z ciotką:)

Paulina a jak Tobie długi weekend mija??

Madzik super że wesele udane.Co do panny młodej to pewnie pożałowała pośpiechu. Cieszę się że Julek i babcia dali sobie radę.

Karolq u nas tfu tfu żeby nie zapeszyć Igor przestał ściągać czapkę :)

Basiekk
u nas chwilowo upałów nie ma więc różnie z tymi wyjściami na dworek jest :)

Persefona i jak się lidlowskie pieluchy sprawdzają???

Don super że wyjazd udany.pochwal się fotkami :)

Bea zdrówka dla Natalki. Może to od słońca.


Ufffff nadrobiłam. Widzę że u Was upały. U nas gorąco było w poniedziałek,ale od wtorku się ochłodziło i pomimo słońca długi rękaw był wskazany.
Gościna udana szkoda że laski tak krótko były.Zawsze to jakaś odskocznia od codzienności dla mnie. W nocy dziś Igor dał popis płaczu. Brzuch go bolał i zanim mu przeszło to się bidulek nakrzyczał. Ciocia biedna przerażona była., a młodemu mój obiad chyba zaszkodził:(
Pierwsze obcinanie włosków Igorek ma już za sobą..Postaram się wkleić trochę fotek w wolnej chwili:)
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczynki,
przepraszam,że nie odzywam się. Korzystamy na maksa z tego,że P jest w domu.
Więc nie mam czasu na kompa, ale od poniedziałku wszystko wróci do normy.
Przepraszam,że nie nadrabiam:-(
Chcialam się pochwalić,że moje dziecię dziś zaczęło chodzić- 12 kroków na początek, a ja z dumy się popłakałam:zawstydzona/y:
Dobrej nocki!
 
Hej kobietki,
troszke poczytalam , nadrobilam,,, a mialam pojsc sie polozyc 'wczesniej' :-p ehhh
Ainka :**** jejjjjj 12 kroczkow?! Cudownie az mialam ciarki jak przeczytalam:happy2:
Gag dla Stanislawka tez gratki za pierwszy kroczek :* schodzenie z lozka jest super! Pola tez zlazi, a drzwi ulubione od lazienki ma! :p
Alex bidulki z Was, taka pogoda a tu katarzysko! Zdrowka kochani i &&&&
Basienko - my wyrabiamy sie dopiero, aby wyjsc na spacer najwczesniej o 10.30, a nie do 10.30 :zawstydzona/y: wiec jestesmy pare godzinek, a po poludniu drugi raz wychodzimy.. Pola drzemke poludniowa wiec przesypia w parku, w cieniu drzew.. i pod parasolka. Obiad je pozno, a ostatnio w ogole nie jadla.. ale upaly u nas naprawde konkretne byly. Poza tym pije duzo wody, a na pewno wiecej niz kiedys. Sluchaj! Odkrylismy buteleczke po soczku Kubus Go! i Pola swietnie sobie radzi, w koncu nie ma problemu z piciem - jak wiesz, tez bezbutelkowa jest moja panna.

Oho, wzywa! z lozeczka.. moja mala :** ..dzis nabila sobie wielkiego guza na glowce, bidulka :*** musze spadac..

cdn.
 
Ostatnia edycja:
o tej godzinie i jestem pierwsza na wątku maj :) aż dziwne.

u nas pada, leje wręcz. na szczęście zdążyliśmy do pracy przed ulewą.

jolek a długi weekend generalnie taki do d.... przeskakiwanie z jednego dnia wolnego na pracujący to szału nie ma. no ale weekend normalny przed nami.

aina moje wielkie gratulacje dla Jasiulka na pierwszy kroczek. my cały czas czekamy na ten pierwszy raz :)
 
reklama
cześć laseczki,
wskakuje w bikini i idę popracować:-Ddo hamaka. Oby mnie tylko nie zgarnęli do biura:baffled:

gag,aina gratulacje dla Waszych zdolnych przystojniaków
alex u nas tez katarek, więc znamy ten ból
jolek dawaj foty, mistrzu nożyczek;-)
 
Do góry