reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
A tam salcesony, czasem trzeba sobie trochę pofolgować:tak: Hmmm ja właśnie wcinam płata śledziowego takiego prosto z woreczka, nie moczonego z chlebem...przypomniały mi się czasy z brzuszkiem...ach...na wspomnienia mnie wzięło...
 
Witam!
Styna super, że usg Nadii ok! No i w końcu pozbędziesz sie lokatorów!
Majowa ale mi smaka narobiłaś!
Karolka powodzenia w szukaniu pracy!

A u nas bez zmian czyli Oli cały czas chory dzisiaj znowu bylismy u lekarza i osłuchowo ma malutkie zmiany ale jeszcze nie jest to zapalenie oskrzeli, dostał antybiotyk, mam nadzieje, ze mu pomoże i biedaczek przestanie sie już męczyć.
Upał niemiłosierny, bylismy dzisiaj trochę na spacerku bo juz mieliśmy dosyć kiszenia w domku:)
Pozdrawiamy buźka!
 
Agacio - A ja bym zjadła, bo 2-3 kg "salcesonu" własnej produkcji by mi się tu i ówdzie przydało ;)
Co do niani, wizyta udana. O depresji powiedziala nam jakiś czas temu, twierdząc, że zanim do nas przyszła, pytała lekarza, co jej radzi. Teraz opieka nad Zosią jej bardzo pomaga. Poza tym, gdyby nam nie powiedziała, to nie mielibyśmy pojęcia, że się leczy. Owszem miewałam czasem "czarne myśli", ale niania jest osobą żywiołową, po której tak na prawdę nie widać, że coś jej dolega.
 
stynka to super że wsyztsko jednak ok ...
i ze jestes zadowolona w końcu :-p
bo zawsze jak czytałam posty i widziałam same czerwone ikonki to wiedziałam że to Twój post ;-)
majowa to brzmi coś ala "chłopski garnek" tylko dodaje się jeszcze cukinię do tego lub bakłażanki te ciemnozielone :-)
agacio kochana !! Ty i salcesony buahaha aż oplułam klawiaturę :sorry: :-D hehe dobra jestes :-p nie no ... salceson .. chyba w lodówce!
alex zdrówka dla synka :*
lepi jeśli masz do niej zaufanie to czemu nie :tak:
 
wpadłam sie przywitać....miałam dzis okropnie ciężki dzień i chyba już najwyższy czas pojśc spać ;-) o wizycie u alergologa napisze jutro w odpowiednim wątku - generalnie jest lipton :-( dieta bezmleczna, bezjajeczna, bezglutenowa do tego bez marchwi,ryb.... - biedne to moje dziecię :-(
 
reklama
Cześć Dziewczyny.

Na wstępie buziaki dla wszystkich maluszków.

U nas wszystko dobrze, Igor szaleje, strasznie nie lubi ciepla wiec nie wiem jak on lato wytrzyma, mam nadzieje ze sie przyzwyczai. W niedziele Iguś ma urodziny i robimy impreze. Tort zamowiony, goscie zaproszeni a ja nie moge sie juz doczekac:-D

Milego dlugiego weekendu ;)
 
Do góry