reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Witajcie BB-babki :)

z tego, co zapamiętałam:
basiek - łączę sie w bólu, ja mam wolny piątek, a mój M cały tydzień:-(
madzik - jakie wrażenia z wesela??
maju - kurcze, mam nadzieje, że wreszcie trafią z diagnozą i pomogą Polci pozbyć się tego paskudztwa z buźki...
ania - zdrówka dla Darusia. Wiem jak to jest, ja po pracy tez padam, a jak jestem przemęczona, to i humor do doooopy...

gag - szykuj się kochana, po takim czasie, to emocje jak na randce:-D, może będa motyle w brzuchu? - jak ja bym chciala jeszcze czasem tak się poczuć jak w czasie zakochania, hmmm

u nas pięknie.
jak mala się wyśpi idziemy do niani na kawę - pogadać, bo normalnie nie ma na to czasu. A ostatnio trochę mnie wkurzała, więc bardzo delikatnie trzeba pewne sprawy wyjaśnić. Delikatnie, bo ma depresję i wszystko od razu bierze do siebie:baffled:. Wiem, że dba o Zochnę, ale nie lubię jak się za dużo miesza - w końcu to ja jestem matką! no! i tyle :-p

a później do znajomych, bo od kilku miesięcy maja adoptowanego synka, a jeszcze nie było okazji się spotkać.
MIłego popołudnia i wieczorku!
 
reklama
Przepraszam,że nie nadrabiam,nie mam czasu. Wieczorkiem goście przyjeżdżają. My porządkujemy ,spacerujemy..pogoda cud miód grzech nie korzystać. Byłam dziś na USG wątroby ale opiszę na odpowiednim wątku.
Uciekam. postaram się zaglądać.przez te kilka dni,ale nadrabiać będę później:*
 
Witam i ja...

Agacio tylko toszku ;-), ale widze ze wczoraj nie tylko mojemu sie na milosci zebralo :-D

Styna no w koncu bedziesz miala spokoj.

U nas dzis byla piekna pogoda ale juz cos sie psuje i chmury nadchodza (jak to moj M mowi- cirrus na niebie, pogoda sie zjeb...e)
Z praca w dalszym ciagu nic nie wiadomo wiec poki co szukam dalej , bo jak tylko bede siedziala i czekala to obudze sie z reka w nocniku i bedzie niefajnie (a geld sie konczy :baffled:- w sumie to juz sie skonczyl bo wczoraj dostalam ostatni raz 450 euro ktore dostawalam przez ostatni rok :confused:)

Maly wlasnie sobie robi drzemke, wiec nie wiem o ktorej pojdzie dzis spac, ech ide cos posprzatac :rofl2:
 
No to Karolka trzeba szukać czegoś.Myślę,że jak się do tej pory nie odezwali to już się nie odezwą:( Aaaaaa gdzieś mi się rzuciło że obywatelstwo dostałaś. GRATULACJE!:)
 
Jesteśmy, jesteśmy :)
Witam się i zaraz uciekam bo padam z nóg. Byłam dziś od południa u rodzicó, bo tata mi autko naprawiał, ale niestety jakaś część jest zła i trzeba wymi9enić na inną, więc znów się odwlecze...:angry: Kuba już smacznie śpi, pobrykał dzisiaj niemało, więc usnął jeszcze podczas picia mleczka :-DJa też zaraz mykam się umyć i do wyrka. Pogoda piękna, powiedziałabym nawet, że ciut za gorąco, ale z dwojga złego wolę upały, więc staram się nie marudzić. Jutro teściówka organizuje pieczonki, będzie min. chrzestna Kuby z córą prawie 2,5 letnią, więc znów się wywściekają dzieciaki. Troszkę Was nadrobiłam, ale dużo wątków, o których nic nie wiem, więc uciekam na odpowiednie wątki doczytać. Miłego wieczorku, babeczki ;-)
 
reklama
Do góry