reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Agacio lanie będzie za nieobecności. Gratuluję kolejnego ząbka:):)

ilonka opisz na odpowiednim wątku jak urodzinki się udały:):)

Nam spacer się nie udał bo deszczysko nas złapało, za to pod wieczór byliśmy jeszcze na troszkę się dotlenić.
 
reklama
Witam :)

Agacio, trzy ząbki- toż to poważna sprawa:-);-)
, zapewnie mój mały też będzie zaraz tyle miał, bo dziś zauważyłam, że już takie inne miejsce się zrobiło na miejscu górnej jedynki:tak:

a tak w ogóle, to w ciągu ostatnich 2 tyg nabyliśmy 2 ząbki:tak: czyli w końcu się doczekałam:-D

Jolcia, u nas pogoda była dziś do.... było chłodno i zero słonka:crazy:
ale oczywiście mimo to, spacerek zaliczony:tak:
ale widziałam pogodę i od połowy tygodnia ma być pięknie:rofl2:



rzucałam okiem piąte przez dziesiąte i co do przebijania uszy tak malutkim dzieciom jestem przeciwna:-p
 
Ostatnia edycja:
agacio witaj
a ja w imieniu Zuzanka mojego dziękuję za życzonka a buziaki napewno odwzajemni
już was poczytałam teraz pędzę na uodzinki opisać
 
Czesc dziewczynki.

Widz ze w weekend pustki byly. Ja tez nie mialam czasu wpasc bo w piatek przyjechala moja kolezanka i pojechala dopiero wczoraj wieczorem. A dzis od rana caly czas z M cos sprzatamy, ogarniamy. M powiesil w sypialni na scianie telewizor bo dostalismy plaski od mamy znajomych (oddali bo z jednej strony na obrazie pojawia sie cieniutki nebieski paseczek i chcieli go wyrzucic a nam to nie przeszkadza a przyda sie czasem tv w sypalni :tak:).

Milego wiczoru, moze uda mi sie jeszcze troche was nadrobic...
 
Martynko, Oliwierku - buziaki dla Was od cioci na wczorajsze 11 miesięcy!

Witam się poweekendowo i porannie. Okrutnie mi się wstać nie chciało.

Widzę, że się nasza zguba Marzena pojawiła:) Gdzieś Ty była kobito?:) Ładnie to tak nic się nie odezwać do koleżanek przez tyle czasu?!;-)

Tak się zastanawiam, czy Wy też macie wrażenie, że nasze dzieci teraz są w jakimś takim magicznym okresie? Jeszcze małe, ale jednocześnie już takie duże i rozumne, tyle już potrafią... Tak mi szkoda tego mojego Lulka teraz na całe dnie zostawiać, on taki fajny:) Cały weekend razem spędziliśmy, a tu znowu długi tydzień pracy przed nami:( Żal mi, że nie mogę być z nim więcej, ale z drugiej strony, pracować też chcę i muszę. Na szczęście oby tylko do piątku. W piątek na 16.00 idziemy na ślub, potem wesele, a potem mam tydzień wolnego, to się wybyczę (mam nadzieję:-D)

Miłego dnia wszystkim!
 
witam i ja

nowy tydzień się zaczął.

długi weekend majowy tuż tuż no ale my w pracy

przyznać się kto ma długi weekend w przyszłym tygodniu?

a tak to postarałam się nadrobić.


Majowa mamusia to przykre jaka jest nasza służba zdrowia. Trzymam kciuki za tą terapię eksperymentalną, oby się poprawiło.

Styna niezły zapasik macie , my też w sobotę grillowaliśmy, skrzydełka, kiełbaska, a wiecie że w sumie grillowanie na balkonie nie jest zakazane. Co prawda my mamy grill elektryczny i nie dymi .

Jaipur i jak klamka zapadła co do niani? Mam nadzieję że teraz okaże się Pani mniej chorowita a co powiedz na tą zmianę stara niania?

Agacio mało ciebie tutaj. Tęsknimy
 
reklama
Witajcie.Jestem wykończona po tym weekendzie. Przetrzymali nas do 19.00, męczyli, kazali jakieś kazusy robić do skarbówki, do sądu....ehhh padam na pysk. Poza tym mam przeziębioną Gabi. Lecę.Miłego dnia
 
Do góry