reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Dzien dobry.

Maly mi rozrabia i zaraz chyba mi chate rozniesie :confused2:
Jolus pewnie ze jak cos bedzie to Ci wysle :tak:

Pieszecie ze u was taka pogoda piekna a u mnie katastrofa, zimno i co chwile leje i tak od piatku :crazy:

Dziewczynki prosze trzymajcie za mnie jutro rano kciuki bo ide do pracy na probe i moze jak sie sprawdze to mnie przyjma :baffled:

Teraz uciekam robic obiad, milego dnia...
 
reklama
Futrzaczku no właśnie trzeba się uczyć trzeba:tak:a mnie jakoś ochota odchodzi im bliżej sesji:-p;-)
karolka trzymam kciuki &&&& i zazdroszczę. Sama szukam,szukam i...nic, bo nie mam doświadczenia:-(

Lecę, bo moja Gabi dziś świętuje imieninki (przełożyłam jej te z grudnia, bo nikt nie pamiętał przed świętami:baffled:)
Robię szarlotkę i mam dobrą kawę, więc zapraszam chętne mamy z maluchami :-):-);-)
 
Witam się i ja. Mała śpi :szok::szok: już prawie dwie godziny:szok::szok: Wczoraj P zajrzał do jednej skrzyni i zaczął krzyczeć "rośnie" czyli warzywniak zaczyna wreszcie żyć. Co do waszego słońca to zazdroszczę u nas świeci do 12 a potem leje cały czas. I tak już od tygodnia.
Basiekk a czy mała śpi z wami w pokoju czy osobno, bo faktycznie żołądek już powinien w nocy odpoczywać, no i czy jest smoczkowa. Jeżeli śpi z wami w pokoju to ona czuje cycuchy i nie da się oszukać najlepiej ją przenieść do własnego pokoju jezeli jest taka mozliwość jeżeli nie to sama ponocuj w drugim pokoju na materacu czy kanapie i niech mąż wstaje i daje jej wodę do picia. Najgorsza pierwsza noc potem już z górki. Pamiętaj musisz być konsekwentna bo dzieci są cwane jak załapie że jak płacze to dostanie cyca to tak samo bedzie potem zapłacze ci w sklepie że chce lalkę ze złota i co kupisz dla świetego spokoju?? Konsekwencja jest naprawdę ważna, i nie chodzi tu o nas ale o dzieci. Ja jak uczyłam małą spania w łóżeczku darła się strasznie ale jej nie wyciągnęłam druga noc była już lepsza na trzecią położyłam i spała. Teraz śpi u siebie w pokoju, budzi się to fakt ostatnio jest lepiej bo tylko raz czasem dwa razy ale tylko aby jej smoka podać i to wszystko. Mleko dostaje dopiero na ranem. Wiem że łatwo mówić mi serce pękało płakałam razem z nią ale się opłaciło, teraz jak coś chce a ja nie chcę jej dać to odpuszcza bo wie że krzykiem nic nie wskóra.
 
Ostatnia edycja:
Hejcia kochane

dziękuje za rady ale nie wiem naprawdę co to może być więc jutro idę do lekarza w sumie to mam nadzieję że pójdę bo rano mamcia ma mi da znać czy udało się zapisać.

Uciekam :* jutro nadrobię , Dobranoc :)
 
Hello
Nie było mnie parę dni, jakoś tak wyszło, ze czasu nie miałam a wieczorami byłam mega zmęczona i nie miałam siły kompa nawet otworzyć.
Przeczytałam, nadrobiła ale nie jestem w stanie odpisać Wam.
My dzisiaj mieliśmy gości, kuzyneczkę o 3 miesiące starszą, Oli cały czas za nią dreptał a Ona uciekała hihi.
Poza tym u nas trochę lepiej, na dodatek ostatnio M. był na rozmowie o pracę i dzisiaj do niego zadzwonili, że go przyjmują więc od czwartku idzie do roboty. Wcześniej ta praca dorywcza byla okropna, raz chodził a raz nie chodził a wiadomo co się z tym wiązało. Poza tym przyzanli mi zasiłek wychowawczy i ten dodatkowy tysiak. A i wczoraj wygralismy w chipsach Lays koleją paczkę- czyżby dobra passa się zaczęła!
 
He he Alex idź za ciosem i zagraj w TOTKA :-D:-D:-D Trzymam kciuki żeby się udało i z p[racą i z wygraną :):):) Fajnie,że kasiorkę Ci przyznali zawsze to coś :)

Futrzaczku daj znak czy udało się z tym lekarzem.

Karolka trzymam jutro kciukasy..ech nawet już dziś trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Persefona czy ja mogę jeszcze do Gabi na kawkę wpaść??? Buziak imieninowy dla niej :*

Styna szybko Wam te warzywka ruszyły:):)

Lepi super,że wesele się udało i Zochna grzeczna była. Czekamy na fotki :tak:
 
Ja znowu od rana pierwsza na posterunku:)
Alex, oby już zawsze było dobrze &&&
Karolka, kciuki za pracę zaciśnięte &&&

U mnie nic ciekawego chyba:) Pogoda cały czas piękna, wczoraj padało ale już późno wieczorem.
Lecę poczytać co napisałyście fajnego:)
 
:szok: o matko, nie ma prawie nic do nadrabiania....

Witajcie wtorkowo:-)

Joluś - fotek nie robiliśmy, bo miałam tak maleńką torebeńkę, że nie było miejsca na aparat:-p, ale mam nadzieję, że jakieś fotki do nas "spłyną", tylko nie wiem, kiedy...

właśnie jestem po szkoleniu przeciw pożarowym, więc początek dnia w pracy na luzie:-D

alex - cieszę sie, że u Was lepiej.
styna - pisałam, że Nadia, to dobra ogrodniczka - już widać efekty :-)
 
reklama
Do góry