reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Majowa, współczuję i mam nadzieję, że się mężowi polepszy zdrówko. Cholera, jaki ten kraj niesprawiedliwy. Żeby nie było pieniędzy na leczenie takich poważnych chorób, a zwłaszcza u takich młodych ludzi. Nóż się w kieszeni otwiera. Trzymam kciuki, żeby gdzieś się udało i jakieś leczenie zostało wdrożone.

U nas w nocy była burza, waliło gdzieś zupełnie nad nami, bo po błysku od razu był grzmot i to wcale nie takie buch tylko buuuuuuuch. Na szczęście młody się nie obudził. Ja tam się nie boję i też chętnie w oknie stoję i oglądam, ale sprzęty z kontaktów wyłączam tak w razie W:) Kasy by mi było żal gdyby się coś miało sfajczyć:)

Pogoda dziś piękna, dwa razy na dworze byliśmy, a w międzyczasie wpadł w odwiedziny czteromiesięczny kolega:) Ja już zapomniałam jak to było jak Julek był taki mały:) A jaki ten maluch lekki, mówię Wam, niczym piórko w porównaniu do tego mojego klopsiora:)

Idę jeszcze poczytać co żeście naskrobały i mykam spać. Mąż pojechał na kawalerski, więc muszę korzystać póki go nie ma, może się wyśpię:)
 
reklama
Witam na chwilę.
Majowa bardzo mi przykro z powodu twojego męża. Wierzę że w końcu wymyślą jakieś lekarstwo na to paskudztwo.

Wałówka przyszła. Poprosiłam teściów o jedną paczkę delikatu do mięsa (tutaj go nie ma, jest każdy inny delikat tylko nie ten, a ja bardzo lubię na grilla go dodawać) no to przysłali mi 20 paczek i kiedy ja to zurzyję:szok::szok:

Zmykam bo kiełbaska pachnieć zaczyna na grillu.
 
hej! dotarłam tu w końcu. Z góry uprzedzam, ze nie dam rady nadrobić :-(

majowa-widziałam Twój post- trzymam kciuki za powodzenie terapii męża &&&&&&&&. A jak Wam sie układa przez tą rozłąkę?

Jesteśmy już w domku, podróż była straszna-młody nie chciał jeśc w czasie drogi, cały czas marudził. Po powrocie do domu zobaczyłam,że ma całego bodziaka z przodu mokrego - więc jego zły humorek pewnie przez to był.
Próbuję ogarnąc chatę, choć kiepsko mi to idzie-dziś udało mi się tylko umyć okno balkonowe i podłogi. Młody jakoś gorzej zasypia w domu :-( i apetytu nie ma :-( niestety wciąż go męcze dietą - już 30 kwietnia wizyta u alergologa-dermatologa-moze się czegoś więcej dowiem na temat jego wysypki.

Dziś miałam cholernie straszny dzień-dół na całego, sms-owa kłótnia z mężem, kapryszenie dziecka przy jedzeniu, a do tego mocno wkurzający mnie ostatnio teść. Przebywam z nim od 22 marca, więc chyba zdecydowanie za długo ;-) ale już jutro jedzie do domu, a do nas wpadnie moja mama.

Wieczór już spokojniejszy - wypiłam piwko, obejrzałam x-faktora, wysłałam sms-a na kumpla i chyba to by było na tyle....ziewa mi się strasznie, więc pora do łóżka.
Buziak dla Was laseczki!!!!:*

Aaaaa...no i zapomniałabym o okrąglaczkach naszych kochanych - dla nich buziaki podwójne :*:*:*:*


edit - Styna - daaaawaj tę kiełbachę z grilla!!!!!!!!!!! zabiję!!!!!!!!!!!:wściekła/y:
 
cześć laseczki,
u nas zarąbista pogoda, aż chce się żyć.Dlatego pewnie dla urozmaicenia życia pęka mi głowa:-D ale zaordynowałam sobie apap i czekam:cool:
po południu cd castingu na nianię.Trochę mi się nie chce już.Poza tym wczoraj wydaje mi się,że znalazłam nianię idealną dla nas.I tak okaże się w praniu,ale może to ta.
jolek na razie na prowadzeniu jest energiczna młoda babcia,taka ok50.Inicjatywę wykazuje wielką, referencje fajne, nalegała na ich sprawdzenie, mieszka rzut beretem- porusza się: autem,motorem,rowerem a piechotą ma 25min.Tak więc dojedzie napewno :-DPoza tym naprawdę fajne wrażenie, taka niania z powołania.Mam obawę tylko czy nie ma za dużo energii:rofl2:

majowa widzę,że humor mimo ciężkiej sytuacji Cie nie opuszcza.Tak trzymać, a dla męża zdrówka i oby załapał się na ta eksperymentalną terapię.
paula dzięki za propozycję, chętnie skorzystamy, tylko niania może nie przeżyć dwóch rojbrów:-D
gag pamiętaj o nas;-)
styna przesadziłaś z tą kiełbaską, i co teraz mam wyciągać grilla i kopcić sąsiadom?:-D

buziaki na roczek dla Krzysia :-)
 
Ostatnia edycja:
Hejka:)

Styna ciesz się z zapasów. Sezon na gorilla;-) się zaczyna więc zużyjesz. Jak coś to zbierzemy się wszystkie majówki, wpadniemy do Was to na pewno zapas zużyjesz :tak:

Jaipur super że taka energiczna, bynajmniej będziesz miała pewność że za Juniorkiem nadąży :):)

Gag dalej Stasia trzyma wysypka???
Ech ja w tym tygodniu też za porządki muszę się zabrać bo niedługo goście będą.

Majowa przykro mi z powodu męża,ale cieszę się że jesteście z Kubusiem u mamy i możesz spokojnie być w szkole:) Może się Kubuś jakoś przyzwyczai do Waszych rozstań. Dużo Ci jeszcze tych studiów zostało???
Mąż i teście nie mają pretensji że "uciekłaś" z dzieckiem???

Madzik rosną te nasze maluchy migiem:) Ja już nie pamiętam kiedy Igor miał 4 miechy i jak to było:)

Pogoda u nas super choć raz jest słońce raz go nie ma,ale 20 stopni na termometrze jest:) Zaraz siadamy do obiadku a potem na dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugi spacer wybywamy :)
 
witam kobietki,
pogoda nawet ladna, ale humoru brak...
Gag cieszę się,że juz Jesteście na miejscu:) Który to Twój kolega, mów a będziemy smsy wysyłac:-)
Majowa mam nadzieje,że Mały szybko przywyknie do Waszych rozstań, 3mam kciuki za zdrówko męża:tak:
Jaipur a ma ta babcia jakiś mały pierwiastek ZEN?:p mam nadzieje,że będzie świetna! Dziś ile kandydatek przychodzi?:)

Krzysiu piateczka na roczek!:)
 
mi znów komputer nawala.. nie wiem co to jest...!!! nie mogę otwierać stronek .. wsyzstko mi się blokuje zacina..
będziemy chyba wgrywac nowego windowsda bo normalnie mam chęć wyrzucić kompa przez okno... raz mi działa a za 2 min nic nie chce się otworzyć zamknąć ..:no: masakra jakaś
basiekk nie ejsteś sama.. mi tez brakuje pogaduch jak dawniej.. a teraz każda wpada na chwilę ucieka...
i w sumie brak czasu na neta....
no jaipur powodzenia w szukaniu niani... fakt ... tej więcej nie ma niż jest ostatnio...
bra welcome back :-p
agnieeszka jeszcze raz gratki a 1 ząbka ;-)
lepi ja przebiojałam 2 dziewczynkom .. Vi miała 1 po 2 przebite na jeden pistolet , nie płąkała, tylko przy 2 strzale lekko zakwiliła ale od razu przestała :-) i późńiej nie miała żadnych płaczy ani problemów z uszkami
Emma zaś miała na 2 pistolety - 2 babki przebijały jednocześńie.. śmiałą się niemiłosiernie aż babeczki się zdziwiły że ma takiego rogala...
nie płakała również póxńiej panie przytrzymały uszy wacikami ze spirytusem to tu chciała zapłakać pewnie dlatego że jej pocierały , ale wyszła z tego dzielnie i też nie było późńiejszych problemów
kolczyków nie szarpała ani razu
Vi miała 3 msc Emma 4 msc
futrzaczku jakie mają pomysły???
styna ja mam taka muszlę w ogrodzie zamykaną i tam mam kupny piasek wrzucony i się bawią w najlepsze
majowa jak to leku nie dostał?? nie ma nic zastępczego albo coś??? trzymam za was kciuki :*
mam nadzieję że się polepszy że niedługo będzie podjęte jakieś leczenie ...
szkoda że mieszkacie oddzielnie no ale jeśli Tobie to odpowiada no to nie ma co nad tym ubolewać ... ;-)
może zmieni się wasza sytuacja i mąż będzie chciał przenieść się do Ciebie

dziewczynki piszcie prosze o spaniu na odpowiednim wątku :słodki sen naszych poc
iech

a tak poza tym dziś na obiad robimy sobie grilla... zaraz będzie mięsko gotowe :-)

ufff udało mi się nadrobic maj przy tym tempie kompa... a ile nerwów mi zeszło to głowa mała!!! ehhhhh
 
Cześć piękne:-)
Pamiętacie mnie?:rofl2:

Z grubsza poczytałam nie mogę wszystkim odpisać ale... Majowa mam nadzieję że wszystko jakoś się ułoży i z mieszaniem i co najważniejsze z chorobą męża, oby leczenie przyniosło wyczekiwane skutki.

Ja wiele nowego nie napiszę bo nic się u nas nie dzieje Franek łobuz wszędzie go pełno no i dolana dwójka mu wylazła czyli są trzy ząby na dole wszystkie:-)

Buziaki dla wszytskiech solenizantów tych roczniakowych i okrągłomiesięcznych:**********
 
reklama
Do góry