reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Joluś- jasne rozumiem kotek ale tak jak Majcia napisała wiem co to znaczy jak się nie ma tego co się chciało dlatego chciałam Cie pocieszyć :*
Lepidoptera- brrrr tez się boję burzy i u Nas była , ba nawet zaczęło grzmieć jak wracaliśmy ze spaceru ale w tę pędy i do domu a tu co hehe 3 minuty no może 5 i po burzy :-D a te historie o piorunach to też słyszałam i są naprawdę przerażające , moja mamcia bardzo też bojaźliwa i w rodzinnym domu zawsze wszystko wyłączaliśmy , a Joluś podchodzenie do okna to już kamikadze :-D aa i kochana bawcie się dobrze i mam nadzieję że trenowałaś i nie polegniesz :-D;-)
Majcia- a na mikro jak tam ? zadowolona ? a co do męża to potrafi mnie zaskoczyć :-) mile zaskoczyć :-)
Paula- uuu nasuwa się tekst piosenki " wyjechali na wakacje wszyscy Nasi podopieczni gdy nie ma dzieci w domu .... " ha ha;-)
 
reklama
Maja ospa pożegnana ale ma jeszcze trochę śladów w poniedziałek mamy wizyte u pediatry żeby zobaczyła małego
Dobre Futrzaczku, nic tylko poszaleć:-)
U mnie też nadchodzi burza buuuu boje się
 
Ostatnia edycja:
Bra jeden garnek phiii ja ostatnio tak ostro ryż dla Nadii gotowałam że 4 garnki spaliłam i na koniec mała była już tak głodna ze słoiczek jej otworzyłam.:zawstydzona/y:

Lepi udanej imprezy, ja muszę się zacząć za kiecką rozglądać ale nie wiem jaką chcę.:dry:
Zjadłam właśnie Calzone zapijam piwem i idę spać. Fajnie się macie że w Polsce są piaskownice na placach zabaw tutaj niestety nie ma no ale na urodziny jak nie dostanie (dyskretnie zasugerowałam co i jak ma dokładnie wyglądać) to jej kupię bo tak jak na początku księżniczka nie chciała piasku dotknąć to teraz uwielbia się nim bawić.
Dobranoc kobietki i miłego wekendu, postaram się zajrzeć ale do szwagra wybywamy więc nie wiem jak mi się to uda. (nie mam ochoty siedzieć w domu i patrzeć na lokatorów, a poza tym teście wałówkę wysłali i mamy przekazać dalej jego część)
 
Styna to piaskownicę koło domku zrób:) Jestem ciekawa gdzie ty myślami byłaś że tyle garnków spaliłaś??! he

Paula to ja Cię za rękę potrzymam żebyś się nie bała:)

Ewcia pisałaś że mały nie ma alergii na mleko to na co ma???
 
Witajcie kobietki
Dawno mnie tutaj nie było, mam urwanie głowy ze studiami. U mnie bez specjalnych zmian - Kubuś coraz pewniej sam chodzi i rozrabia, mężowi się pogarsza a niestety leku nie dostał, bo jest problem z produkcją (tak jak z chemią) A poza tym to nic nowego. Może uda mi się Was później nadrobić. Teraz zmykam do weterynarza wysterylizować moją kotkę, a późnie trzeba pisać pracę dyplomową. Ściskamy mocno z Kubusiem wszystkie Ciociunie i dziękujemy za życzonka na 11 miesiączków :*
 
Hej :-)
Wpadam na moment się przywitać, bo zaczynam dziś zajęcia troszkę później niż zawsze. Przy okazji złożyłam kolejne życzonka dla roczniakowego bobaska;-)U nas burzy nie było ( a miała być). Na razie słońce przenika chmury, więc może się rozpogodzi.
Majowa dasz radę. :tak:
Serdeczne życzonka dla kolejnych okrągłomiesięczniaków i tych zaległych też. Buziale :***
No to lecę się ubierać. Miłego dnia kobietki:-):-):-)
 
reklama
witam i ja

u nas leje, na całego. niebo zaciągnięte jakby nie wiadomo jak długo miało tak lać.

maja ja zawsze znajdę czas dla siebie. bo M dużo mi pomaga w domu. np. on gotuje tylko. ogólnie muszę przyznać, iż mimo powrotów z pracy po 17 nie narzekam bo też jestem przyzwyczajona. ogólnie wolę pracować do 17 u siebie i bez większego stresu niż mieć jakąś zołzę nad sobą która psuje krew :-D
 
Do góry