reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Hej
My sie jeszcze bawimy i nie idziemy spac, bo wrocilysmy ze spacerku kolo 18tej - na ktorym to Polcia sobie smacznie spala :))
Generalnie ma tylko jedna drzemke w ciagu dnia - kolo poludnia
i to juz od dawna. Ale teraz jest wyspana i pelna energii ;))
E tam, ostatnio i tak chodzi spac kolo 21 mimo wczesniejszej kapieli.
Moze jeszcze musli z jogurtem jej wcisne..
Piekna pogoda u nas - moge wyslac troche slonca, kto chce??
Weekend ukochany nastapil - to teraz pustki tu beda..

Bra - witaj, nareszcie! :***
Basiekk - no my tez tak cycamy, ale nie robie z tego dramatu.. wydaje mi sie tez, ze Poli chce sie pic po prostu w nocy, ja tez popijam wode w nocy. ... a mala jest rowniez bezbutelkowa i nie ma innej opcji. Meczace sa te pobudki, nie da sie ukryc, ale co zrobic, licze na to, ze sama w koncu zrezygnuje.. Uzywa smoczka, ale on nie zastapi jej cycka i picia przeciez :) no i mamusi ;) Smieszne jest to wyrzucanie smoka :)) Pola rzuca za siebie, tak fajnie lapke wygina do tylu, wszystkim tak sobie lubi porzucac czasami :D

Persefona
- ja tez zauwazylam, ze banany Poli nie sluza, dlatego staram sie jej nie dawac, choc bardzo lubi.. U nas ogolnie to dieta nie pomaga za bardzo, kaszki ma wielozbozowe.. jablko juz dawno podawalam, sliwki suszone itp itd, jedynie to jogurciki pomogly, ale tez nie na zawsze jak widac.. eh...
 
Ostatnia edycja:
reklama
moje dziecko śpi i ja też zaraz idę. wymęczona jestem dobrze, że weekend chociaż.

maja polka ja myślę że basiekk jest ciężej bo jeszcze pracuje do tego. ja sama sobie nie wyobrażam, że chodząc do pracy w nocy miałabym tyle pobudek i generalnie dziecko wiszące na piersi. wiem może to brutalnie brzmi ale od samego początku byłam konsekwentna w karmieniu piersią, nigdy nie pozwoliłam na zabawę piersią, no i z przejściem na butelkę też nie było problemu. co prawda odrazu nie chciał, ale jak był głodny wyjścia nie miał. kwestia konsekwencji i silnej woli dziewczyny.
 
Dziewczyny wyjaśniło się z Poziomkowymi imionami:) Lenka ma na drugie Kasandra. Poziomka się rozmyśliła i kolejność pozamieniała. :tak:

My po spacerze, młody dopiero szykuje się do spania ( dziś z opóźnieniem). Uciekam będę później :)
 
zagadka poziomkowych pociech rozwikłana :-D
pogoda tez była u nas superowa, zaliczyłysmy dwa spacerki... choc jeden nieplanowany, przynajmniej nie od razu po pierwszym... mianowicie spaliłabym chałupę. z mojego roztargnienia zostawiłam na gazie mięsko dla lenusi. wróciłyśmy do domku a tu dym, smród, do teraz nie może sie wywietrzyć :zawstydzona/y: pomyte okna, poprane zaslony, okna na ościerz i dalej smierdzi ;(
co do cycania, to ja NIESTETY juz wcale :-( bardzo mi tego brakuje, bardzo! zazdroszczę wszystkim ,które wstaja w nocy by nakarmic maleństwa.
 
Oj Bra każdemu się może zdarzyć...pamiętasz ja jakiś czas temu ryż przyjarałam siedząc w domu :tak:
Lenonek Ci przesypia już całą noc, że nie wstajesz??

Styna nie chcę Twojej pogody. U mnie do środy ma być tak samo,a w czwartek ponoć ma być słońce i ponad 20stopni na termometrze..Mam nadzieję,że się sprawdzi i już się nie mogę doczekać:)

Maja byłam dziś w biedronie i nie było tych zabawek do piasku więc sobie nie obejrzałam :(
 
Witam:-)


Jolcia, sorki, że nie odp. ale puste konto mi się zrobiło:sorry2: podaj mi dane na PW;-)


aaaa zapomniałam napisać, nie mamy alergii na mleko:-)
 
Bra - :* ojjj ojj dobrze że tak się to skończyło ale smrodku w chacie nie pozazdroszczę ... ;/
Jolek- szkoda że nie było tych zabawek :-( ale pytałaś czy będą może czy zeszły już ?

My tez dziś dwa razy na spacerku , raz sami do południa i potem z tatą już i w ogóle mój mężulek mnie miło zaskoczył wrócił z pracy z kwiatami dla mnie. :-)


Ps. ja pie@#$@ ludzie to mają pomysły!!!! :szok: oglądam na discovery program "Dziwni ludzie" i naprawdę nie dowierzam.
 
witam sie wieczorową porą.
mówię "dobranoc" i uciekam "rzeź"oglądać:-)
Bra najlepszym się zdarza coś przypalić, dobrze,że domek cały:tak:
Majeczka my też cycamy i cycamy w nocy ok. 3 razy a w ciągu dnia nieskończoną ilość.. ale ja nie jestem konsekwentna i pewnie jeszcze pocycamy długo, długo trudno moze sam zrobi "papa" cycusiowi:tak:buziaki dla Polusi:*

Rojek odszedł z Myslovitz.. tak dla dziewczyn, które za nimi przepada:(
Buziaki kochane dziewoje moje:)
 
reklama
Ewcia ja też Ci nie wysłałam smsa bo młody wstał a teraz też mam echo w tel. :-D Jakoś ciężko mi się zalogować na stronie banku i doładować się :blink:

Futrzaczku nie mam zamiaru już kupować bo dostaliśmy zabawki do piasku,po prostu chciałam obejrzeć jak na żywo te biedronkowe wyglądają.
 
Do góry