reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Ja też przebijam piąteczkę!!

Tak mi się przypomniało, jak przeglądałam zdjęcia,
Dziewczyny, które przebiły uszy córeczkom - mam pytanko: czy to boli (nie pamiętam, bo sama miałam roczek przy przebijaniu) i czy te kolczyki nie przeszkadzają w spaniu, nie cisną??
 
reklama
paulina - współczuję! Ja wczoraj zwolniłam się godzinkę, bo niania musiała iść do lekarza i to popołudnie wydawało mi się tak cudownie dłuuugie! a tylko godzinka różnicy...
 
Lepi moja mala miala ucho posmarowane mascia. po czym byla ciekawa co to jest ten pistolet ale potanczylismy z telefonem i pani przebila uszka mala nawet nie zauwazyla, teraz czasem dotknie kolczyka ale zaraz puszcza;) Przy spaniu tez jest ok;)
 
Witajcie. U nas gorąco. Chodzę na krótki rękaw:szok: Byłam dziś z dziećmi w ogródku.Zasadziłam cebulkę i posiałam kwiatki na skalniaku :-) Teraz młody poszedł spać, młoda gania po domu (trochę katar ma:sorry2:), a ja mam chwilkę,więc was nadrobiłam. Jutro jadę na zajęcia,więc znowu mnie nie będzie.
lepi my przebijaliśmy Gabi na 2 latka. Nie bolało, bo wcześniej miała spryskane uszka czymś znieczulającym.Wystraszyła się tylko huku pistoletu. Kolczyki nie czepiają się i są mocno zamontowane,bo jak przekładałam później jej na inne to miałam problem z wyciągnięciem tych zawleczek. Dopiero M się udało.
bra jak samopoczucie kochana?
jolek u mnie tyle słońca,że mogę ci trochę skubnąć ;)
Agniieszka gratuluję pierwszego zębulka u synusia
jaipur oby niania znalazła się szybko i była tą odpowiednią
aina przesyłam pozytywne fluidki ~~~~~~~~~
Basiek nie wiem co ci poradzić. Może spróbuj przepajać herbatką?
madzik super nastawienie J Mam dziś podobny nastrój.To chyba to słońce tak działa
paulina zazdroszczę śpiocha, bo my z mężem też śpiochy, ale młody ewidentnie tego po nas nie ma :p
styna oby ząbek małej przebił bezboleśnie i szybko
Futrzaczku my również korzystamy z pogody.
ewcia witaj. Gdzie byłaś jak cię nie było?
MajaPolka ja pamiętam jak Gabi miała takie zaparcia. Próbowałam znaleźć przyczynę i znalazłam. Okazało się,że nie może jeść bananów i kaszek ryżowych (te ryżowo-kukurydzine,pszenne – mogła). Tak bidulka się męczyła,że z płaczem robiła kupki. Zaczęłam jej podawać więcej surowego jabłka i rozcieńczoną zieloną herbatkę – pomogło.
ilonka.M witaj powrotem J
 
Bra - :*
Agnieszka-
gratulacje pierwszego ząbka
Marzenka-
Buziak dla Matiego :*
Basiekk-
hi hi Ty wariatko szalona:-D;-)
Joluś-ja też mogę się pogodą podzielić troszkę :tak: a jeśli chodzi o lodówkę to na szczęście mięcha nie było tylko mrożonki.

Jak wiadomo Filip śpi więc mam czas :-)
 
Tym co już po pracy udanego weekendu życzę.

Paulina Tobie jeszcze godzina została:):)

Aina słońce właśnie dotarło :) Dziękuję, na Jaśka dalej czekam :)

Futrzaczku Tobie również dziękuję za słonko:)

Lepi Ty chytrusku ;-)


No to my sie zbieramy i idziemy na troszkę na dwór skoro pogoda się poprawiła :tak:
 
słońce super świeci, ale Zochna śpi - ostatnio mnie zadziwia (pozytywnie) dziennymi drzemkami: 2 razy po 1,5 do 2 godzin!!:szok: wcześniej marzyc można było o godzince! no i pójdziemy pewnie na spacer po drzemce i przekąsce, więc nie za prędko...
 
reklama
Witam !!!
U nas słonko świeci przez 5 minut po czym leje przez 15 minut i znowu 5 minut słonka która się zamieni??
Poczytam was wieczorem idę coś pomyśleć nad obiadem.
 
Do góry