reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

bra witaj :tak::tak::tak: cieszę się, że wróciłaś. buziaki dla Leonka.

basiekk ja też bym naprawdę ale starała się przetrzymać, wiem serce boli ale malutka na Ciebie to wymusza. niewiem może wyrośnie, ale z drugiej strony ile czasu chcesz się tak bawić? do 2-3 lat? myślę że jak jest tak rozumna, że rozumie, że mamusia z cycusiem jest na zawołanie to zrozumie, że cycusia nie ma. konsekwencja to podstawa. a jak sobie popłacze to tragedii nie będzie.
 
reklama
Hej Dziewczyny!

Staram sie Was podczytywać ale rożnie to wychodzi. Wybaczcie mi.

U nas wszystko dobrze, po staremu, dużo obowiązków i brak czasu ale to chyba u każdego tak.

Chciałam sie pochwalić ze mamy pierwszego ząbka, dolna prawa jedyneczke :-)
 
Agniieszka gratuluję pierwszego ząbka:) Proszę nas częściej odwiedzać bo jak wpadnę na te górki jak złoję doopsko to zobaczysz :tak::-D
 
hej,
Agnieszka gratuluję pierwszego ząbka:)
Joluś wysyłam słonko, u nas jego jest dużo, cieplutko;-)
Jaipur powodzenia w poszukiwaniu nowej niani!
Bra :*:*:*:*:*:*:*:*!!!
Bassiek my cycolimy 2, 3 razy w nocy, a jak Mały się obudzi to mam tak samo jak Ty. Mój P go za nic w świecie nie uspokoi, Jaś siada, wyrywa się i idzie do mnie. Ja nie jestem na tyle silne i konsekwentna żeby to skończyć.
Majeczka postaram się jakieś zdjęcie wrzucić:)

u nas dopiero pierwsza drzemka, słońce za oknem, cieplutko... a mi się nawet nie chce ruszyć, najchętniej bym leżała w łóżku...
 
Witam się słonecznie :)

u nas dziś pięknie, szkoda, ze w pracy trzeba siedzieć, ale już nie długo i weekend:-D

Agnieszka - gratulujemy ząbka!
jaipur - wasza niania sama pewnie potrzebowałaby niani do opieki w czasie choroby:-D. udanych poszukiwań nowej opiekunki!
joluś - nie chcę wyjść na chyrtusa, ale ja słonka nie oddam, wreszcie jest. I mogłabym tu zaśpiewać za Zosinkową zabawką: "słonko świeć, słonko świeć - jak to dobrze Cię mieć!" ;)

basiek - współczuję, niestety nie pomogę. U nas cyc zawsze oznaczał jedzonko. Pod koniec wystarczyła 2 razy butelka z wodą. Ale u nas inna sytuacja, bo Twoja ani smoczkowa, ani butelkowa :sorry2:

na razie tyle, wracam doo pracy
 
sł.jpg

Joluś łap, a Jaś wysłany poleconym:-D
 
reklama
Do góry