reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

jaipur a jednak szukacie innej? nie dziwię się jak ciągle choruje to jaka z niej niania, a podejrzewam że często pewnie choroby są .... wiadomo :)


my już na nogach. ale ja nie narzekam. dziecko śpi od 18.30 do 6.30 ciągiem :))
 
reklama
Jaipur, nie dziwię się, że się w końcu rozglądacie za nową nianią:) I tak Was podziwiam, że tak długo wytrzymaliście:)

Basiek, na cześć piątku - hip hip hurra!:)

Paulina, to Jasiek od 18.30 już śpi? A w ciągu dnia jak ma drzemki?

Styna, oby zębiska szybko wyszły, bo się nam wykończysz kobito:)

Ja też dziś się wyspałam, słońce pięknie świeci, mamy piątek, zaraz dwa dni wolne, życie jest piękne:) Czasami:)

Marzena, buziak dla Mateuszka!
 
Się witam jak zwykle tuż po Madziku:-)

Śliczna pogoda u nas, mam nadzieję, że się nie zepsuje. Ja znów nie wyspana, Marti mnie wymęczyła tak jak mówi Maja sto razy cycek, koniec końców o 3,30 obudziła się na dobre, szalała do 5, padła po 6,30 wstała zupełnie. Swoją drogą musiałabym się za nią wziąć, tylko jak?? Madzik piiiiiissssssssss przyjedziesz do mnie na weekend????:-D

Maja dzięki za krówkę, ja też od świąt nie miałam nic słodkiego w ustach, ani białego pieczywa, ale wczoraj miałam taką chcicę:zawstydzona/y:, wracając z pracy kupiłam dwa kubeczki lodów koktajlowych Korala z myślą jeden dla mnie jeden dla męża, pożarłam sama oba:zawstydzona/y:. Wstyd normalnie.
Jaipur, a więc jednak nowa niania, powodzenia kochana.
Paulina zazdraszczam nocek. Pięknie Twój synio śpi, dla mnie marzenie chyba nierealne:dry:
Marzena buziole dla Matiego :-)

WEEKEND :-D
Udanego dzionka
 
Basiek kochana, ja do Ciebie przyjadę i wezmę się za Marti, a Ty w tym czasie wyjedziesz sobie z małżem na weekend do jakiegoś spa (żebyście nie widzieli i nie słyszeli tego co się dzieje;-)), wrócicie wypoczęci, a córcia Was zaskoczy jak ją ciotka do pionu doprowadziła:-D
 
basiekk mam nadzieję że i u Was nocki się poprawią. mała ewidentnie jest uzależniona od piersi, i zapewne też go traktuje jak smoczka. ale co ja ci będę pisać. sama zapewne to wiesz.

madzik tak od 18.30 śpi już na noc. wstaje ok 6.30 - 7.00. drzemke ma ok 10 godzinną i wtedy ok 14 też godzinną do półtorej godziny. ogólnie śpioch za mamą :-D
 
cześć śliczne ;******

długo mnie nie było, choć czytałam Was trzy po trzy, nie miałam weny by pisać. Nawet nie próbuje nadrabiać, z góry przepraszam.
W każdym razie żyję, Lenusia ma się dobrze :) szaleje , próbuje chodzić, apetyt ma ogromny, śpi wspaniale :) ale szczegółów nie piszę, bo wiadomo jak to z reguły sie kończy ;)

całuje was bardzo mocno ;*****
 
Dziękuję Madzik:-)
Paulinka masz 100% racji, mała traktuje mnie jak smoczek, próbuję dać jej smoczka normalnego, ona nie chce. Swoją drogą zabawne jest co ona wtedy robi, ja jej wkładam smoczka, ona go rączką wyjmuje i z całej siły rzuca go przez całą sypialnię z nerwami:-D. Śmieszne jest to jak się zachowuje jak mąż ją w nocy weźmie, jak Go poczuje to wije się i popłakuje, a jak tylko ja ją wezmę na ręce od razu spokój i się wtula. Charakterne dziewczę mi się trafiło.A tak na poważnie chciałabym to zmienić, wiem, że tu potrzebna jest konsekwencja. Myślicie, że powinnam jej zabrać cyca całkowicie w nocy? Ja wiem, że Ona głodna nie jest, ale czy to nie będzie dla niej szok. Cycuś był, a tu cycusia nie ma w ogóle, nie pomyśli, że mamusia już mnie nie kocha?? Z drugiej strony jak jej dam cycusia np dwa razy to też nie zrozumie, bo narobię jej nadziei czy cuś. Wybaczcie , że tak Was dręczę, ale sama nie wiem co robić.:dry:

Bra*** brakowało nam tu Ciebie bardzo
 
reklama
Siemka:)

Jaipur a wspominałaś kiedyś że masz drugą nianię w zanadrzu.. Współczuję kolejnych poszukiwań i ciężkiego tygodnia.

Bra moje słońce witaj :*

Marzena buziaki dla Mateuszka:*

Basiekk ja na Twoim miejscu przemogłabym się i nie wstawała do małej.Najlepiej jakbyś nie pokazywała jej się w nocy. Niech tata się nią zajmuje.Zobaczysz efekt po kilku nockach.

Dziewczyny poproszę trochę pogody bo u mnie co róż jakieś chmurzyska są :/
 
Do góry