reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Hello
Ja juz po, no trochu lepiej, ale cudow nie ma, wiadomo, musze sie umowic na 2 raz - pod koniec kwietnia sie wcisne, nie chce mi sie czekac az 2 tyg.. a ponoc tyle trzeba.. eee tam...

Futrzaczku - masakra z tym pradem, tyle godzin.. u nas ostatnio byla awaria wody dla odmiany - ale na szczescie po jakis 2, 3 godz.wlaczyli.

Basiekk - nie mam kochana Michalkow... aleee.... wracajac wstapilam do Biedronki po ziemniaki - i zakupilam, uwaga - 6 Krowek! haha. przepyszneeee, no jedna Ci dam... :p
Tak w ogole to jestesmy w koncu 'na diecie' tzn ograniczamy siem,,,slodyczy zero,,, od Swiat nie jadlam bialego pieczywa! zielenina poszla w ruch,, no a dzisiaj te krowki... :zawstydzona/y: nie moglam..juz wytrzymac...

Jolek - mam nadzieje, ze to nie zadna powazna choroba :( ,,, ale ten zespol co piszesz to chyba by sie przejawial od noworodkowego czasu, a wtedy Polcia nie miala zadnych problemow.
 
reklama
Maja mam nadzieję,że to nic poważnego ale lepiej przycisnąć lekarza i to sprawdzić. U tej znajomej córci też niedawno zaczęli to podejrzewać. Ciśnij lekarza o badania bo po co mała ma się męczyć z zaparciami.Jak będzie robił problem to my tam do niego wpadniemy i krucho z nim będzie :wściekła/y:

Basiekk
gotowałam pieczarkową zupę. Przyznam się tak po cichu że pierwszy raz i wyszła mi pychaaaaaaa:)

Styna
czekamy na dalsze relacje z kolejnych nocek :) próbowałam znaleźć w necie te wtyczki ale nic nie znalazłam :/

Futrzaczku
cieszę się że z Szymciem już dobrze. Mam nadzieję,że mięso się nie zepsuło. Co do spotkania to dobry pomysł.Czekamy na resztę dziewczyn co po one na to?!

Ewcia witaj. Odezwę się jutro do Ciebie bo nie mam już dziś siły.Nie chcę zresztą o tej porze smsów Ci pisać:*
 
Jolek wtyczka to nic szczególnego takie same jak te do odświerzaczy czy przeciwko komarom tylko wkłady inhalujące.

No ja mam nadzieję że dzisiaj będzie lepiej, bo szczerze mam już dość chodzę jak zombie a sińców pod oczami to już najlepszy korektor nie zakryje.
 
Ja się ostatniej nocy cieszyłam,że młody ładnie spał, obudził się dopiero przed piątą....za to zasnął po 6tej.... Taki to mój glutek wstrętny jest :D
 
Pola tez ostatnio tak miala, buszowala miedzy polnoca a druga w nocy prawie - ale wtedy w dzien dlugo spala - wiec nic dziwnego, ze byla wyspana :p ..w przeciwienstwie do mamusi..
Jak ja marze tak pospac cala noc i do bolu - do poludnia! mmmmmmmmmmmmmm
Czasami uda mi sie ja zbalamucic rano - i budzi sie po 6, bawi sie, jeczy, sto razy cycek - i spanko kolo 8 do po 9...
Ups nie ten temat...

Styna
ja Ci wspolczuje .... Ty to dopiero niewysapna przez te zebiska Nadinkowe... ehh

Jolus to co lejemy doktorka???!:-D
 
reklama
cześć laseczki,
to my:)
buziaki dla wszystkich okraglaków i roczniaków:-)
u nas trochę zamieszania, niania znów chora(szukamy nowej) no i praktycznie od poniedziałku nie miałam na nic czasu.
miłego dzionka
 
Do góry