reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Aina, buziole dla Jasia!

Styna, daj znać jak wtyczka działa:)

Maja, szkoda mi Polci naszej kochanej, tak się namęczy bidulka z tymi kupsztalami. Walcz o to skierowanie na usg, może akurat coś zobaczą, bo szkoda malutkiej.

U nas odzwyczajania od nocnego wstawania ciąg dalszy:) Wczoraj nie obudził się wcale, a dziś o 3.10 dał znać, że wstał, posiedział 20 minut cicho, później 8 minut stękania i spał smacznie do 7.30:) Mam nadzieję, że mu wróci w końcu stary cykl:)
 
reklama
Witam się
Pochmurno za oknem. Niech ta pogoda w końcu się poprawi. Niedługo weekend majowy. Macie jakieś plany??

Ainka buziaki dla Jasia:-)
Maja - kurcze jak mi szkoda biednej Polci. Walcz jutro u lekarza. Bidulka nasza.
Madzik super brawo dzielna mamuśko. Widać rezultaty.
 
Maja oj bidulka z tej Polci, znowu się pojawiły te cholerne zaparcia, niech ten lekarz nie robi łaski tylko daje te skierowanie na usg, buziaczki dla Ciebie słodziutka Polu:)
Styna ciekawa jestem jak dzisiejsza noc u Was?
Madzik widać Wasze metody dają piękne rezultaty!
Gag szczęśliwej podróży!

U nas tez pogoda do bani, pewnie będziemy dzisiaj kiblować cały dzień w domku!
 
no jestem jestem mialam mały kłopot laptopowy ,ale juz wszystko ok
moja Zuzanka rośnie jak na drożdzach wszedzi pcha sie :) wsedzie swoje paluszki wkłada normalnie szogun nie dziewczynka :) . mamy 7 ząbków ogólnie u nas jest ok zdjecia dziś wstawie mojej pannicy
ja pracuje już na pół etatu z całym etatem powiem szczerze cieżko mi było dom zaniedbany dziecko stesknione mąż niedoceniony grrrrrr.....
a u was widze sporo sie działczy poczytywałam was tak czy siak ale ciągle brakowało mi czasu aby usiasc i spokojnie napisać co i jak
ale ciesze sie że jestem już z wami
 
witam się słonecznie,
pogoda piękna, więc jak tylko Mały wstanie to pędzimy na dwór do upadłego!
Majeczko mam nadzieje,że Polusi minął te zaparcia i nie będzie się biedulka męczyła! Ściskam slicznotkę:*
Bassiek,Alex przesyłam słoneczko!
Madzik cieszę się,że widać rezultaty:tak:
Gag szerokiej drogi kochana:-)
Stynka jak dziś noc?

miłego dnia dziewczynki:)
 
Witam siem
U nas pogoda w porzo, corka z ojcem sie spaceruja, ja ogarniam jak zwykle.. Polcia juz lepiej, ale co z tego, skoro problem sie powtarza ciagle.. :/


Aina
- buziaczki dla Jasia :**** kochany Johnny :** :)) ..i zdjecie poprosze! ;)

Dziewczynki gratuluuuje udanych nocek - Madzik brawo! ciekawe jak u Styny nocna aromowtyczkoterapia sie sprawdzila? :p


Ja ide dzisiaj w koncu na mikrodermabrazje plus wtlaczanie kwasu hialuronowego ku odmlodzeniu... udalo mi sie trafic fajnego Groupona ( tak! w koncu sie tam 'zapisalam'..). Mam nadzieje, ze bede zadowolona i bedzie efekt, bo jest potrzebny baaardzo.. tak dlugo na to czekalam. Mam 3 pakiety, szkoda tylko, ze musza byc duze odstepy czasowe miedzy kolejnymi zabiegami.
 
Cześć kobity:)

Pogoda do bani, młodzież śpi, obiad pyrczy na gazie więc mam chwilę dla Was:)
Muszę później wyskoczyć jakieś ciacho kupić bo popołudniu do dziadków jedziemy.

Maja strasznie mi przykro z powodu zaparcia Polusi!!! Opitol lekarza i niech Ci da skierowanie na badania.U znajomej córci ostatnio padło podejrzenie zespołu hirszprunga.Obecnie są w szpitalu na badaniach.

Ilonka super że zawitałaś.Z niecierpliwością czekam na fotki Zuzi. Zaglądaj zaglądaj do nas.Im nas więcej tym weselej:)

Basiekk ja na długi weekend mam gości.

Aina buuuuuuuziak dla Jasieńka :*:*

Futrzaczku gdzie jesteś??? Jak tam mój Szymcio się czuje???
 
Ostatnia edycja:
Brakuje mi tych naszych dawnych pogaduch :-(
Maja - powodzenia na mikrodermabrazji, p.s. masz białego michałka??:-) poczęstuj Baśka Twojego :-). Ja też musiałabym się do tego grupona zapisać:zawstydzona/y:
Joluś co masz na obiad?? ja nie mam pomysłu:dry:
 
Witam
Odpowiadając na wasze pytanie dotyczące nocki. Malej coś było i darła się całą noc:cool2: Dokładnie bolały ją dziąsła po nurofenie trochę jej się polepszyło. No ale jestem pełna nadziei że się uda niestety dopóki ta dwójka się nie przebije (już ją widać) to może być ciężko.
Maja nie nie ma infekcji lekarka i ja chciałyśmy na wszelki wypadek sprawdzić czy infekcja została całkowicie wyleczona.
 
reklama
Hejcia :-)

Najpierw spóźnione ale szczerze buziaczki dla Majuni ! :* kochanie ciocia gapa :zawstydzona/y: i dzisiejsze całusy dla Jasieńka. :-)

Wczoraj nie mieliśmy prądu od 8 do 17 ;/ a dzień wcześniej zakupiliśmy trochę rzeczy do zamrażalki fuck! :wściekła/y: ale za to cały dzień na dworze prawie byliśmy :))
dzisiaj też cieplusio i tez już byliśmy , teraz już po obiadku i dzieci popadały śpią smacznie. :D

Joluś- dziękuje od pukać już dobrze wszystko ! :* i miłej wizyty u dziadków :)
Maja- ojj bidulka :* a wiesz z lekarzami to cholera nie do pomyślenia to ale niestety trzeba ostro i stanowczo bo czasami to ja nie wiem gdzie oni mają mózgi :confused: , i super że idziesz na mikro... na pewno wrócisz w lepszym humorku.
Basiekk- kotek nie masz pomysłu ??? kup go ! :-D
mi też bardzo brakuje pogaduch ... a na Majówkę nie mamy pomysłu ale to się jeszcze okaże... nie wspomnę że chciałabym zorganizować wspólnie w i porozumieniu Naszą BBowską Majówkę nie koniecznie w maju nawet ale aby była!!! może jeśli babeczki byście sobie to przemyślały to oże spróbujemy założyć nowy wątek i podyskutujemy czy damy jakoś radę w tym roku czy jak ??? co Wy na to ?
Styna- hmm teraz nie wiadomo czy wczorajsza spokojna noc za sprawą magicznej wtyczki czy że Nadiusie dziąsełka nie bolały ? :confused: ale liczę że szybko jej przejdzie i zaczniesz się cieszyć przespanymi nockami :*
Ilonka- witaj z powrotem :)

za nie długo mężuś wróci więc idę podszykować mu obiadek :)
 
Do góry