reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

Bry wieczór :-)

Oj Joluś co to ja nie robię krócej by było ;-) Mam nadzieję, że zaowocuje to zmianami, oczywiście na lepsze a pochwalę się dopiero jak się uda :-)

Sto lat i uściski dla kolejnych okrągłowiczów! :-*


Jakie to moje dziecię jest kochane, tuli, głaszcze po włosach, całuje na mokro, zagląda mi w oczy, normalnie rozkosz :-):-):-)


Dobranoc :-)
 
reklama
Witam się z rana.
Powiem tylko tyle, że się wyspałam:)

Jolek, z tymi rozmiarami to faktycznie jest różnie. Julek generalnie nosi 80 i niektóre bluzki są już przykrótkie, a inne całkiem ok. Kupiłam mu ostatnio na allegro kurtkę wiosenną 86, żeby starczyła na dłużej, ale wcale nie jest taka duża, rękawy podwinęłam tylko o długość mankietu, więc obstawiam, że na jesień już będzie za mała:confused2:
Mam nadzieję, że dzisiaj już trochę lepiej się czujesz. Zdrówka życzę :-*

Majowa, buziak dla Kubusia na 11 miesięcy!

Poziomki, wszystkiego naj, naj dla bliźniaczek-roczniaczek!
 
Witam się i ja tuż po Madziku ;)

U nas pochmurno, a miało być słonecznie:) Wczoraj Marti z moimi rodzicami przyjechała do mnie do pracy:-). Oczywiście każda z moich koleżanek musiała ją wziąć na ręce, Martysia w siódmym niebie:-). Mamy nawet nie zauważała, była taka zaaferowana.
Dzisiaj już normalnie z teściową.

Jaipur - mąż pomaga nie powiem, wstaje, podaje mi małą, ale więcej zrobić nie może, bo mala ewidentnie szuka cyca. Choć dzisiejszej nocy wyspałam się, bo były tylko trzy pobudki:-). Z czego raz mąż utulił, a dwa razy do cyca. Efektem tego jest, że mam pełne cyce w pracy, mam wrażenie że zaraz wybuchną. Przyzwyczajone były do większej laktacji w nocy:zawstydzona/y:.
Joluś mam nadzieję, że już dzisiaj lepiej. A ubranka może sprzedasz na allegro? My nosimy już 86, choć 80 niektóre też jeszcze dobre, ale tylko niektóre.
Madzik super, że się wyspałaś:)
Majowa buziaki dla Kubusia
Poziomko buziaki dla dziewczynek:)

Udanego dnia laski!
 
Witam się i...żegnam się.
Przepraszam,ale chodzę dziś jak zombiee:cool:
Mój synek kusi od 5 rano, obraził się na spanie i mało tego ma mega nerwy:shocked2:
Za to Gabi śpi w najlepsze:sorry:
Zazdroszczę jej,też chętnie pospałabym.
Lecę kobitki.Miłego dnia
 
Witajcie KObietki,

zacznę od całusków dla Kubusia I POZIOMECZEK!!!

Jolek - też bym się wkurzyła przez taką gó.....nianą akcję z rana. Szkoda, że do poniedziałku musisz czekać z tym lekarzem. Mam nadzieję, ze to tylko przemęczenie. Dbaj o siebie!

basiek - cycuchy szybko zrozumieją, że mają się przestawić na mniejszą produkcję;-)

Ja już teraz sobie nie wyobrażam, żebym miała taką dużą Zośkę karmić, zapomniałam jak to było, a w sumie dopiero jakiś miesiąc temu zakończyłyśmy cycanie :)

U nas pięknie świeci słonko, ale wieje znów wiatr. Mam nadzieję, że dziś wreszcie uda nam się wyjść na spacer, bo ostatnio te wiatry były zimne i nieprzyjemne. Stwierdziliśmy z M, że jak Zośka jeździła w gondoli, to tylko w deszczu nie spacerowaliśmy i w mega mrozy, a teraz siedzimy w domu , bo wieje:baffled: i nie wiem, czy nie przesadzamy. Niech się mała hartuje. Tylko teraz nie idzie jej zasłonić, bo wszystko musi widzieć i pokrzyczeć sobie i pozaczepiać wszystkich, a jakże:-D
 
Gag , karolka , majusia , majowa buziaczki dla dzieci :*
styna a jak sprawa z lokatorami??:-)
lepi ja też sobie nie wyobrażam karmić rocznego dziecka , nie wiem czemu.. dla mnie to już duze rozumne dziecko ... hehe
jak niektórzy np karmią dl 2 lat a ja patrzę na Vio i nie wyobrazam sobie wystawić do niej cyca :-p przecież ona już wszystko rozumie umie , i wie... :-p

a ja wczoraj zasnęłam o 20.30 i wstałam o 8.30 :eek: ale jestem normalnie w szoku bo nigdy nie mogłam zasnąć w nocy , no i że przespałam równe 12 h ....:szok:
a jesztem wyspana i wypoczeta przynajmniej ... nawet humor o niebo lepszy niż na co dzień :-)

 
Hejka. Pogoda super więc jak młodzież wstanie idziemy na spacer. Już mieliśmy być ale kolega z którym się Igor umówił spał..teraz śpi młody więc się jakoś chłopaki zgrać nie mogą.
Dziewczyny co do ciuszków to przymierzyłam wczoraj bluzkę do obecnej Igorowej z której powoli wyrasta.Jest różnica spora w wielkości. Nie chodzi już o to. Sprzedająca powinna przystać przy rozmiarze na metce 12miesięcy , dopisała jeszcze rozmiar 86. Gdzie widać gołym okiem że to nie jest 86.Dla mnie to było jawne oszustwo i naciąganie.

Nadrobię wieczorkiem a teraz spadam się szykować i oczekiwać pobudki młodego.

Aaaaaaaaaa pisałam na okazjach,ale napiszę i tu. Gadałam dziś z Poziomką i przesyła pozdrowienia. Ona dalej bez neta.
 
Witam u nas leje. Byłyśmy w przychodni miałam zawieść próbkę moczu ale pierwszy woreczek się odkleił:confused2: no i siku wylądowało w pieluszce no a do czasu wizyty księżniczka nie nasikała drugi raz więc musimy teraz na 17 jechać. No ale w domu z pierwszego woreczka udało mi się dwie kropelki wycisnąć i zatestowałam sama i jest czysty. (Testery z pracy przyniosłam) Mała śpi ja miałam te szkolenia robić i zgubiłam papiery na których miałam hasło i login, no nic poszukam później i zrobię wieczorem.
Dla mam dzieci które niechcą spać w nocy!!!!!!!!!!! Mi koleżanka (doświadczona mama i babcia) podpowiedział pomysł ponieważ dzieci w wieku naszych maluchów budzą się w nocy tylko dlatego że tak się przyzwyczaiły trzeba złamać ich przyzwyczajenie poleciła mi kupić takie wkłady do kontaktów używa je się jak dziecko ma katarek one ułatwiają oddychanie no i działają jak aroma terapia lekko uspokajają (są to tylko naturalne składniki, pachnie jak olbas) ułatwiaja zasypianie i pomagają spać spokojnie. Ponieważ jestem już tak zdesperowana że jakby mi kazali wyć do księżyca i skakać na jednej nodze bo może pomoże to bym to zrobiła więc spróbowałam i wczoraj po kąpieli włączyłam jej to o 1:20 (tak zregóły zaczynała się wybudzać) wybudziła się raz dałam smoka odrazu i mówię no to dupa nie działa, poszłam spać dalej no i następna pobudka była dopiero rano:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: Zobaczymy co będzie dzisiaj, ale jestem pełna nadziei.
Kamcia mają się wyprowadzić do końca maja, no a po za tym to się nie odzywamy nawet słowem do siebie tzn. ja i oni tylko z P gadają bo nie wiedzą że to była nasza wspólna decyzja że mają się wynosić. Swoją drogą debile jesteśmy małżeństwem i oni myślą że takie decyzje sama podejmuję:szok::szok::szok::szok::szok:
Majowa buziaczki dla małego
Pozimki ​ucałuj swoje roczniaczki
 
Stynka myślisz, że takie wkładki do kontaktów są dostępne w Polszy??
Lepi mi w sumie nie przeszkadza karmienie tak dużego dziecia jak nasze, wiadomo, że bez przesady bo 2-3 latki nie zamierzam już karmić. Ale choćbym nawet chciała zakończyć karmienie to póki co zwyczajnie nie mogę bo Martysia gardzi butlą.
Choć pewnie jakbym jej na siłę wciskała butlę a cyca nie dała w ogóle to pewnie z głodu wypiłaby i z butli, ale zwyczajnie nie che bo szkoda mi dziecko stresować tylko dlatego, że matka stwierdziła , ze już cycusia nie da.
Zosia oczywiście to inna bajka bo Ona piła z butli z tego co pamiętam prawda?
 
reklama
Do góry