reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

jakie slodkie zwierzatka :tak: swietne przytulaki w sam raz na zime, no to i ja sie pochwale moim "synusiem" ;-) Pudelek miniaturowy 2,5 latka o imieniu Majki :tak: ostatnie zdjecie jest z okresu kiedy mial cos ok 2-3 miesiecy. Powiem Wam, ze moj pieso to chyba ma ADHD, bo jest taki szalony, ze hej :-D


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
reklama
mandrzejczuk - cudny ten piesio, kudłaty i przytulny :)
Ja tez stara baba jestem już - 28 skończone, na szczęście zdążę urodzić przed kolejnymi więc może nie będę dziwolągiem na porodówce :laugh2:
 
mandrzeczuk, ale słodziak ten Twój psiak:) uwielbiam pudle, wychowywałam się z dwoma, super inteligentne pieski:) i faktycznie porównując do mojego obecnego szkota, miały adhd.Bo ten to głównie śpi albo rozpracowuje zabawki(no i tropi koty).

To ja też niech będzie, że dołączę się do starych bab:-D chociaż nigdy tak o sobie nie myślałam:-D:-D
a mój Mikołaj w stanach, wraca jutro, więc może jeszcze się coś wydarzy;)
 
Ostatnia edycja:
Hej i ja witam się poniedzialkowo i Mokolajowo, choc Mikolaj pojawol sie u mnie w czwartek chyba, ale pewni jeszcze wpadnie dzis na chwilke :) Ja mam w domu kotkę i psa, ale nie mam chyba w pracy zdjec kotki wiec pochwale sie tylko moim psim "synusiem"
1.jpg4.jpgDSC03119.jpgDSC03141.jpg

Ten włochacz to suczka siąsiadki, z którą Borys uwielbia się bawić.
 

Załączniki

  • DSC03138.jpg
    DSC03138.jpg
    48,8 KB · Wyświetleń: 46
  • 3.jpg
    3.jpg
    38,4 KB · Wyświetleń: 42
  • 2.jpg
    2.jpg
    50,8 KB · Wyświetleń: 26
  • 5.jpg
    5.jpg
    34,8 KB · Wyświetleń: 29
  • DSC03118.jpg
    DSC03118.jpg
    52,5 KB · Wyświetleń: 35
  • 6.jpg
    6.jpg
    27,6 KB · Wyświetleń: 27
Oj dziewczyny, nie załamujcie mnie z tym wiekiem...ja urodzę pewnie po...31 urodzianach, ale staro się nie czuję:-D (no, chociaż jako pierwiastka będę stara:baffled:, ale w życie różnie się układa)

tyle wątków sie przewinęło, że aż trudno zapamiętać i do wszystkich sie odwołać.

Co do choinki - u mnie w domu rodzinnym - zawsze ubieraliśmy tradycyjnie w wigilię, a teraz z M kupujemy żywą choinkę kilka dni przed wigilią i albo ubieramy we wigilię, albo dzień czy dwa przed, a to dlatego, ze później ciężko się ze wszystkim samemu wyrobić. Chociaż podzielam zdanie Hope - że tradycję trzeba podtrzymywać. U nas choinka stoi do 2 lutego - Kamcia - mamy dosyć czasu, żeby się nią nacieszyć (chyba, że "leci", to rozbieramy wcześniej)

Zwierzaki wszystkie świetne, zwłaszcza jak były malutkie:-) Melia - świetne zdjęcia "w locie" - hahaha

Do mnie Mikołaj dotarł i zostawił słodycze w bucie :)
ja tylko muszę dokupić jeszcze coś dla M, bo w sb sklep mi zamknęli (tzn. za późno do niego dotarłam) i rano M znalazł w bucie tylko swoją ulubiona czekoladę...
 
U moich rodziców to choinka jest zawsze żywa i bardzo kolorowa, i co najważniejsze są na niej cukierki :) A u moich teściów to drzewko jest sztuczne ale bardzo ładne i zawsze stoi do 2 lutego. Ubieramy ją dzień lub dwa przed wigilią, ale dom przystrajamy dużo wcześniej. Od piątku świecą nam się światełka w oknach i pod dachem i jest już tak fajnie.
 
Hey dziewczynki:) Ale nam się milusio zrobiło tyle przecudnych zwierzaczków, co jeden to fajniejszy:)
marzenko co do kota i dziecka to ja nie dlatego bym się bała że ludzie różne cuda wygadują tylko właśnie chodzi o ten ciężar zwierzaka na dzieciaczku.
Do mnie Mikołaj też nie dotarł :-( ale to pewnie dlatego mamy plusową temperaturę na dworze jest odwilż i nie miał jak dojechać po tym asfalcie:(


Laki32.jpglaki 009.jpg Turysta.jpg

A to moja kochana wredotka:))
 
Ostatnia edycja:
witam poniedziałkowo za oknem mrozik zimno ..brrrr ale mikołaj dotarł dotarł.....
lepidoptera witaj w klubie trzydziestek!!!całkiem przyjemny wiek i wcale nie czuję się staro...no bo bez przesady to co powiemy mając 60 lat.?
Kamcia dzieki za radę z amolem mam go używam ale niestety węzły mam powiększone przez opryszczkę (cholerne zimno i efekt pogrypowy) i na to nie pomoże....:-(
Jak tam się czujecie dzisiaj dziewczyny? mam nadzieję, ze wszystkie chore lepiej się czują...?

https://www.babyboom.pl/forum/members/lepidoptera-80265.html
 
dziewczyny - swietne czworonogi :D
ja mam 23 lata, ale czasami czuje sie na duuzo wiecej ;)
u nas juz wszedzie fajnie swiatecznie, w norwegii jest taki zwyczaj ze domy i choinki stroi sie gdy zaczyna sie adwent.
my z powodu remontu jeszcze nie mamy choinki ;( - bedzie sztuczna i malutka w tym roku - glownie z braku miejsca, ale to nic odbijemy sobie w przyszlym roku!
teraz tylko zostaja zakupy swiateczne, prezenty i sprzatanie na glowie.
 
reklama
Ale naskrobałyście od wczoraj.
Dziewczyny śliczne macie zwierzaki.
Vikamcia
przecudne są te zdjęcie Twojej małej z kotkiem, aż nie mogłam się napatrzeć co ten kotek wyprawia.

A co do wieku to ja chyba zaliczam się do zacnego grona tych nieco starszych bo mam 29, a po Nowym Roku i przed narodzinami mojej Kruszynki to 30-tka wybije. Zabawne jest tylko to, że wcale nie czuje sie na tyle lat co mam tylko gdzieś na 24, no i z wyglądu podobno też nie wyglądam na swój wiek.
 
Do góry