reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
wklejam futro bo dumna z niego jestem (w końcu to też moje dziecko) chociaż kiedyś ją utopię w akwarium w porannym amoku :D
tutaj jak była maciupka, zaraz z hodowli:
Zdjęcie0008.jpgZdjęcie0004.jpgZdjęcie0015.jpg

Tutaj już parotygodniowa (z lewego ucha wyłażą jej kłaczory i trochę te pędzelki widać ale teraz ma większe)
Zdjęcie0133.jpg

Tutaj zdjęcie bieżące z cyklu: gdzie jest głowa:
Zdjęcie0337.jpg

A tutaj sprzed chwili ale na moim praniu ale nie chciała pozować (jest puchata bo na zimę się uszykowała, normalnie na ciele mniej jej kłaki sterczą):
Zdjęcie0367.jpgZdjęcie0364.jpg
 
ale te Wasze kociaki są cudne:)
Ja mam tylko dwa psiaki. Jeden (husky) minus 15 na termometrze a on cały zakopany w śniegu:)
Drugi bokser, który szuka tylko ciepłego kaloryfera:))
Wogóle u Nas to w sumie dziwne polaczenie ras. Husky i Bokser :-D
 
wisienka to ten co ja znam ma inicjały MK

marzena słodki ten kiciuś....:tak:
ale powiem Ci szczerze że takie włochate to mi sie młode kotki podobają.. a duże już tak średnio..
ale ten ma fajne łapki:-D

jolek masza rację;-)niech se gada... faceci się nie znają:-p
chociaz mój to się zna bo powiedziął że kolejnej dziewczynce też przebijemy uszka jak będzie miała 3 miechy
 
Znam Marcina o takich inicjałach, który wiem że troszkę wyjeżdżał, ale raczej nie jest tam na stałe (ma nazwisko od Kaczki:D) nie chciałam tak do konca obnazac jego prywatnosci ;-)
Pewnie znalazl by sie kto jeszcze gdybym mocniej sie skupila, ale jakos juz dzis ciezko mi sie mysli.:)
 
Ojnapisalam sie i usunelam przez przypadek...
Znam jednego Marcina, który wiem, że wyjezdzal, ale chyba nie jest tam na stale (ma nazwisko od kaczki) nie chcialam tak do konca obnazac jego prywatnosci ;-)
Pewnie gdybym sie skupila to jeszcze bym znalazla kogos o tych inicjałach, ale nie mam juz dzis sily na myslenie;)
 
wisienka nie usunęłaś są obydwa


laseczki ja już brykam spać...Dobrej nocki Wam życzę i do juterka:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
A jednak sie wysłal ten poscik:))
Widac ja juz musze sie do snu ukladac, bo nie najlepiej ze mna:))
Zreszta jestem straszna egoistka, bo moj P. jutro na rano do pracy idzie a ja mu klikam nad uchem, wiedzac ze jutro pospie...
Kolorowych snów życze:)))
 
Do góry