reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

marzena nie załamuję:-D takie sa realia;-) hihih
kup plastikowe bombki:-D
marzena w donicy jeszcfze gorzej.... nie dość że się bombki i igły posypią to jeszcze piasek... heheh

Jolek a może i te środki dla psów na kota tez zadziąłają.. hehehe

koniczynka śmieszny ogon ma ten kociak:-)
 
reklama
jolek trzeba psiknąć to się dowiemy;-)

wogóle spojrzałam na Twój suwaczek i mi się śimać zachciało:-D
bo sobie wyobraziłam ze tam jest napisane"Twoje dziecko wygląda jak ziemniak"
a nie że dziecko jest rozmiaru ziemniaka:rofl2:
 
Koniczynka mój sierściuch nawet trochę podobny z futra bo ogon palmiasty, na ciele puchata ale nie jak pers, lwia grzywa. Do tego ma pędzelki w uszach i futerko między poduszkami na łapach. Tylko moja jest maści "niebieskiej" a ten koleżanki centeczki ma cudne.

A te odstraszacze to diabli wiedzą czy działają. Narazie nam się sprawdza olejek pomarańczowy do ciasta jak się małpa przyczepi czegoś. Ale i tak z jej pędem: wyżej, wyżej, wyżej to oszczędzę na czubku ozdobnym czyli szpicu.
 
Ostatnia edycja:
kamcia ty się nie czepiaj mojego "ziemniaka" !!!!!
marzenko ja kupowałam odstraszacz w zoologicznym to działał bo mój psiak nie obgryzał mi mebli, i praktycznie dla nas ludzi był bezzapachowy,a pokusiłam się w tesco na jakiś tani badziew i nie dość,że śmierdział strasznie to jeszcze na mojego psiaka nie działał
 
reklama
Do góry