reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Oj kurzy ja tyż niet:-), specjalnie pościerałam dzisiaj, żeby jutro mieć z głowy. Całe szczęście mam mało ścierania bo nie mam żadnych meblościanek, ani nic z tych rzeczy:tak:.
Ale dla Ciebie Agatko zrobię wyjątek i za chwilę jestem ze ściereczką i prontem:-)
 
reklama
jeeee pronto brud posprzonto:-D :-D

U nas zawsze mąż odkurza, myje podłogi, myje okna czasem prasuje. Ja sprzątam łazienkę i kuchnię i ścieram kurze i czasem też odkurzę tak jek teraz codziennie trzeba bo Franek raczkuje.

Zastanawiam się też nad myciem podłóg codziennie, ale na samą myśl mnie mdli także Bra Jolcia nie wiem która tam jeszcze - podziwiam:tak: Wypróbuję też patent Bra na mycie podłogi Frankowym płynem do kąpieli...

Basia no mnie denerwują wszystkie zbieracze kurzu typu suche kwatki albo zasłony czy dywany:dry: Ale u Franka jakoś się zbiera tego wszystkiego jest i dywan i malutkie zasłon i sterta maskotek może jutro wypiorę?
 
Hej hej czyścioszki :)

Basiekk nie tylko ty się złamałaś :zawstydzona/y:

Pogoda dziś fantastyczna jutro jeszcze lepsza.muszę się wybrać na jakieś zakupy dla młodego.Potrzebujemy czapkę buty i kurtkę, bo tą co mamy jest od siorki i średnio mi się podoba.Do tego widać że przelatało w niej nie jedno dziecko.

Agacio no poszedł dziś,jutro też idzie,ale nie wiadomo co z poniedziałkiem:/ Niby konkretna robota ma się od środy ruszyć, tylko nie mówią od której środy:angry:

Ja mam małą powierzchnię więc umycie i odkurzenie to jakieś 15 minut łącznie :)

Futrzaczku to pewnie chłopaki padli wieczorem :)

Maja a co jest nie tak z Waszym wózkiem??? My swój musimy wyprać.Zresztą już mi się nie podoba.Mam nadzieję,że za miesiąc uda nam się kupić jakiś lżejszy, może parasolkę.

Alex rosną i zmieniają się te nasze maluchy nie wiadomo kiedy :)

Karolka, Gag buziole dla Waszych chłopaków :*:*:*:*

Jakaś taka do doopy dziś jestem. Zrobiłam sobie maskę na buźkę,zaraz idę się kąpać i do wyrka.

Zapomniałam wam się pożalić.Pamiętacie jak zastanawiałam się nad prezentem dla siostrzenicy na drugie urodziny?? Miałam zamiar kupić konia na biegunach. Powiedziałam o tym siostrze to protestowała bo gdzie ona go postawi a poza tym za chwilę młoda z tego wyrośnie.Gadamy wczoraj i moja siora się wygadała,że właśnie przegląda konie na biegunach, bo nie wie co kupić małej na prezent.Miała szczęście że była daleko bo bym jej pizła!!!!!!! Podpowiedziałam jej kuchnie i kupiła! Już się więcej nie będę pytać co mogę kupić bo widzę,że protestuje a potem i tak się na to decyduje. Tak samo na gwiazdkę było. Jak wspominałam o laptopie to się pluła że "nie", a jak pokazałam to bez jąknięcia się zgodziła!
 
Agatko oj popieram mnie też strasznie denerwują te zbieracze kurzu, nie mam żadnych dywanów, suchych kwiatków, ani nic z tych rzeczy.
W ogóle ja jestem minimalistką jeżeli chodzi o urządzanie domu:tak:.

Zapomniałabym Kamcia nasza pisała mi dzisiaj, ze ma jakieś problemy z netem, stara się je naprawić, pisała też, że tęskni za nami bardzo.
 
Joluś ja też muszę pokupować cuszki jedną kurteczkę dostaliśmy ale mam w planach jeszcze jakąś, butki, z tym jest nielada problem... czapka, koniecznie jakaś chustka tylko jaka dla chłopczyka? pozatym już wszystko robi się małe i tzeba pokupić aaaaaaaaaaaaaaaaaa fuck fuck fuck właśnie sobie uświadomiłam, że przegapiłam aukcję:wściekła/y: Jolcia to co jak nie mają w stoczni roboty to jest na urlopie bezpłatnym czy jak?
 
Zmykam kochane, bo zaraz tu zasnę. Dobrej nocki
Mam tylko nadzieję, że Marti da mi pospać chociaż dwie godzinki pod rząd <marzy>:dry:.
 
Agacio pracuje na "umowę o dzieło" ( powiedzmy,że na taką umowę). Ma płacone za godzinę,więc jeśli nie idzie do roboty to nie zarabia:/
Kupiłam ostatnio młodemu adidaski,ale w domu okazało się że są za wąskie.Nie wymieniałam na większe bo i tak na długość były za duże. Jakoś u mnie w okolicy nie ma nic ciekawego w tych sklepach. Niby centrum dużego miasta a całe gó*no w tych sklepach jest!!! Chustki mam z tamtego roku więc ten zakup pominę!

Basiek kolorowych snów:*
 
No więc tak moje dziecko narobiło histerii darła się masakrycznie jak ją do domu zabierałam nie umiałam jej w wózku zapiąć:szok::szok::szok: Robię się zazdrosna. Jedynie jak przyszłam i mnie zobaczyła to odrazu do mnie przyczłaptała przytuliła się i dała mi mokrego buziaka, no i chciała odrazu wrócić do dzieci. Ja się wyspałam posprzątałam łazienkę i sypialnie.
Agacio ​mam taką cichą nadzieję że będzie wreszcie lepiej spała.
 
Melduję sie pierwsza:)
Styna
to rzeczywiście Nadii musi się bardzo ale to bardzo podobać, nic tylko sie cieszyc, że tak wspaniale sie aklimatyzowała, bedziesz przynajmniej spokojna że jest szczęśliwa jak ty będziesz w pracy. A i widać ze chyba Nadinka czeka na rodzeństwo bo widać, że lubi bardzo dzieci:biggrin2:

My juz wstaliśmy o 5.30, młody teraz śpi a ja z kawka i ciasteczkiem sobie was podczytuje, słoneczko pięknie świeci i zastanawiam sie tylko w co ja ubiore tego mojego synka dzisiaj na spacerek bo nie mam pojęcia!
Miłego weekendu!
 
reklama
Dzień doberek:-)

Stynka ale się cieszę że Nadusia się fajnie zaaklimatyzowała, Tylko mamusia zazdrosna:-p

Ja już zrobiłam pranie ugotowałam rosół, mięso się piecze, łazienka posprzątana, ale nic dziwnego skoro dzień zaczęliśmy o 6.30 tak jak Wy Alex;-)

Mąż wybył pogoda piękna więc szkoda czasu na pierdoły idziemy zaraz na spacer:-)
Miłej soboty laski:*

Matusia, Bra buziaki dla dziwczynek :*****
 
Do góry