reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

ufff ale dzionek :) mała miała przygode życia bo matka zabrała ją do CH autobusem :-D buuu
nic nie kupiłam, może wieczorem uda mi sie pojechać do innego. Lenusia energiczna maksymalnie :) nie nadążam momentami , starośc nie radość :)
co do dzisiejszego dnia o chlebie to nie wytrzymałam i zjadłam z Lenką obiadek :) ugotowałam rybkę, do tego ziemniaczek, marchewka i groszek więc jak tego nie zjeść :-D tylko okropnie capi mi teraz w mieszkaniu, ręce już 4 razy myłam i dalej czuje rybę buuuu :baffled:
 
reklama
Buziaki dla Polci!
ja też nie wiem jak ubierać młodego na spacer, nie mam takiej wiosennej kurteczki tylko taka wiatrówke i chyba będę musiała coś kupić szybciutko, albo będę zakladać polarek cieplejszy i tą wiatróweczkę!
 
Ech jaka tu cisza.

Przyglądałam się dziś na spacerze jak są poubierane dzieciaki. ..królowała różnorodność. Zszokował mnie jednak widok takich maluszków jak Igi bez czapy:shocked2: My dziś ubrani jak zwykle tylko wierzch śpiwora ściągnęliśmy. Jutro też taką pogodę zapowiadają więc ubiorę młodemu cieńszą kurtkę,ale pod spód cieplejszy sweterek nałożę. Nie ma co się jeszcze wygłupiać z tym rozbieraniem.

Młoda gratuluję udanej sprzedaży. Mam nadzieję,że wszystkie się sprzedadzą:)
 
hej
faktycznie pustki tu..

dziekujemy za zyczenia :***

rano bylam taka zmeczonaaaaa, niewyspanaaaaaa i sfrustrowana ze aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
nawet to slonce malo cieszy............
bylam na dworku, przewietrzylam sie, troche lepiej. troche.

Pola dzisiaj paradowala w spacerowce pierwszy raz :))
wozek mnie wkurza. chce inny. nowy. lepszy. wygodniejszy :p

Karolka, Gag - buziaki dla chlopakow! :**
 
Witam wieczorkiem , wykąpana ,z odpaloną shishą z melasą mentos i z kubkiem coli light :tak: dzieci śpią :-) ha a co :-p

a Wy co tam porabiacie ,że takie pustki hmmmm ?????

spacerek mega udany , wychustaliśmy się na ekstra huśtawce takiej jakby sieci pająka nie wiem czy tez amcie takie u siebie ale no super wygodna jest :tak::-) , pograliśmy w piłkę , Szymcio poszalał na hulajnodze no super super było :-)


a młody ubrany w cienką bluzkę z długim i na to kurteczka polarek , rajtki spodnie dresowe butki i czapa i było ok.


edit: jejciu a jakże Karolka Gag buziaczki dla synków Oskarka i Stasia :*
 
Ostatnia edycja:
Oj rzeczywiście jakoś spokojnie dzisiaj, aż niepodobne to do Nas:-)

Ja właśnie oglądałam zdjęcia naszych skarbów z początków i bardzo się wzruszyłam - takie maleństwa a teraz juz są takie duże.
 
Dobry wieczór:-)

Polcia, Stasiek, Oskarek buziaki dla Was słoneczka moje:*****

Zaraz ponadrabiam conieco:tak:

Matusia wielkie gratulacje jestem z Ciebie dumna kobieto!!! ja też bez cukru i słodyczy:tak:
Żelka w pierwszym momencie pomyślałam, że Tymonowi wyrosły ósemki :rofl2:gratulujemy pięknego uzębienia
Młoda o fajnie że jesteś, współczuję przemęczenia, wysoki Tymek 86 wow, kurcze ale skąda ta skaza teraz nagle:confused:
Stynka a to Nadinka będzie ma rozrywki może nocki będą lajtowe jak się wyszaleje z dzieciakami hmmm? :blink:
Bra a jak z mięskiem sprawa stoi nie podjadasz? :evil:
Basia ja też jakoś nie mogę sobie Franka przypomieć jak tylko jadł i spał i kupy robił...... :eek:Matko 10 pobudek mam nadzieję, że wkrótce Marti będzie dobrze spała
Joluś no w końcu do roby poszedł ileż można z chłopem siedzieć non stop :-p
Styna podziwiam Cię i Twój zawód, :tak:a oddział na którym pracjujesz jest pewnie jednym z cięższych
Lepi co tu zrobić żeby się nie orobić :-D
Młoda gratki może lawina ruszy i kasy dorobisz? A powiedz pokazywałaś już swoje dzieła? chętnie bym pooglądała bo ja jestem straszna sroczka:cool2:
Bra ale miałyście wycieczkę :-)
Majcia a co w Polci furze jest nie tego? miałam na niego chrapkę, ale moi rodzice kupili inny
 
Ostatnia edycja:
Hej kochane, jestem, choć padam na twarz:dry:, poprasowałam, wytarłam kurze, miałam jeszcze sprzątać łazienkę, żeby jutro w całości poświęcić się córci, ale dałam spokój z tą łazienką nie mam siły. Mąż obiecał wcześniej wrócić z budowy to mi pomoże:tak:. Byłam dzisiaj z Martysią na drugim spacerze jak wróciłam z pracy, ale było pięknie:happy2:.

To tylko chyba ja nie wytrwałam w poście:zawstydzona/y:, złamałam się, zjadłam słodyczki:zawstydzona/y:

Stasiu, Oskarku - buziaki dla Was chłopcy*
Bra jaką rybkę gotowałaś? Obiadek pyszny:happy2:
 
reklama
Do góry