reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Witam. Nocka koszmarna. Młody co chwila się budził z płaczem, to samo nad ranem. Niech mu te zęby w końcu wyjdą!!!
Bra, Matusia buziaki dla Waszych dziewczyn:*:*

Paulina buziak dla twojego smyka :*

Styna no to na dłużej musisz Nadię zostawiać w żłobku:)

Agacio, Alex ale z Was ranne ptaszki :)
 
reklama
Gag Karolka buziaki dla smykow spoznione ale szczere;)

Paulina ucaluj kawalera;*

Matusia Bra kurcze wydaje mi sie ze dopiero calowalam te wasze panny a to juz miesiac minol wiec caluje znowu;*

My dzis wybywamy na chrzciny;) a jutro basen i zdjecia pod woda ale sie denerwuje;)

Piekna pogoda wiec zycze milego dnia;)
 
Gag Karolkabuziakersy dla okrąglaczków.
Pięknusia pogoda, popiszę wieczorem bo teraz chłop goni. Lecim do teściów ... samochód sprzątać i na grilla... Mniaaaaaaaaaaaaaaamć!
Buziaczki
 
Witam
Matusia Bra buziaki dla laseczek

Jolek u nas też nocka koszmarna od 2 płakała kwiliła a rano wstała z katarem:wściekła/y: Żłobek kurcze musi odchorować swoje widocznie:dry:

Ja wam powiem ze wczoraj zostałam ciocią, io ta historia napawa mnie optymizmem jeżeli chodzi o naszego Fifcia. Mianowicie moja kuzynka jako dziecko przeszła ciężką białaczkę kilkanaście przeszczepów stany krytyczne chemie radio, chwile lepsze i gorsze tych było najwięcej potem sepsa i grzybica mózgu, która zeszła na oczy, wszyscy bardzo odetchneli że wreszcie wszystko jest wporządku i jest zdrowa. Kilka lat później (ona ma dopiero 18) zaszła w ciąże ot tak bez żadnego problemu co lekarze już okrzyknełi cudem, ciąże zniosła wzorowo bez wymiotów i tych wszystkich innych problemów które większość z nas miała. Mało tego w wyniku choroby traciła wzrok, na jedno oko już mało co widziała drugie było lepsze, organizm tak się zregenerował w czasie ciąży że wzrok jej się bardzo poprawił. Wiadomo nie wolno jej było rodzić naturalnie więc musiała pojeździć po lekarzach aby dostać zgodę na cesarkę no i urodziła zdrową śliczną córeczkę obie bardzo dobrze zniosły cc. To tylko pokazuje że z tą choroba można wygrać i być znowu szczęśliwym.
 
witam i ja

pięknie dziś

miłego dnia


jolek a czy Twoja siostra nie chciała kupić tego rowerku biegowego? swoją drogą niezdecydowana. nie patrz na nią. kup to co uważasz. bo widać sama niewie co chce.

a w stoczni nie ma pracy? bo mówią ogólnie, że dużo pracy jest w stoczni. może twój M powinien przejść na działalnośc wtedy więcej chcą zatrudnić. albo inna spółka co. albo do gdańska. bo on w gdynii pracuje?

styna faktycznie pozytywne zaskoczenie dające wiele nadziei.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej kochane, faktycznie dzis pustki :)

ja dopiero teraz, bo moja córcia domówke robiła :-D przyjechały dwie koleżanki, jedna 7miesięczna, druga 3 letnia i było szaleństwo :) Lencia to ewidentnie typ dominatorki :-D ma dziewczyna charakter, nie da sobie w kaszę dmuchać, a ... odpadla jako pierwsza i to jeszcze z awanturą. także mówie wam, działo się :-D potem spacerek, jeszcze później szoping z psiapsiółą, w końcu udało mi sie kupic butki i sexi bluzeczkę na jakis wieczór poza domem. miałyśmy wyjść dziś, ale juz chyba wymiękam :-)
spadam oblukać inne wątki, buziaki i uściski :-)
 
Basiek się melduję :-)
Piękna pogoda dzisiaj. Zaliczyłyśmy z Kluseczką dwa spacery jeden w wózku z kolegą, sąsiadem z działki naszej, zakończony nie wiedzieć czemu histerią:dry:, kolega spokojny jak anioł wręcz, a mój Kluch charakterne dziewcze, słońce ją wpieniało chyba:happy2:, a drugi spacer już wieczorkiem w chuście. Fajnie cieplutko. Czuć wreszcie wiosnę.

Lenonku , Maja ciocia Was cmoka a Marti daje żółwika.
Paulina buziaki dla synka*
Bra małż powrócił?
Ja posprzątałam chatkę, jak ja lubię soboty, szkoda, że już prawie po:-(
 
Hejcia :-)

My dziś jak większość korzystaliśmy z cudnej pogody :-) a jutro tez ma być pięknie więc jedziemy do mojej siorki na grilla :tak:

Styna- fajnie , że wszystko tak dobrze się skończyło i prawda takie historie napawają optymizmem :tak:
Bra- cieszę się , że zakupki w końcu udane teraz jeszcze to Twoje wyjście aby doszło do skutku :tak:
Joluś- oby ząbki już dały spokój Igorkowi i z pracą M było wszystko ok bo wiem co to znaczy , My teraz mamy mega ciężki okres :-(
Ancia- a jak tam Twoja siłka co ?? i nie martw się po sobocie jest jeszcze niedziela :-)

i całusieńki dla dwóch cudnych dziewczynek Lenusi i Mai :* :* cmok cmok
 
reklama
Do góry