reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Oj no to Lenonek dał się babci we znaki. Bra na pewno Lenka odczuwa nieobecność taty, bo to przecież on ją wieczorem usypia.Taty nie ma mama też zniknęła stąd pewnie ta akcja. Zobaczysz jutro już wszystko będzie ok.
 
reklama
Bra, no to niestety lub stety są te różne okresy w życiu dzieci. To nie znaczy, że Lenka będzie tak zawsze. Raz będzie wstydliwa, raz odważna, raz spokojna, raz szalona - tak myślę, że to takie okresy u dzieci są. Biedna tylko i mama i Ona, bo wierzę że mama też się badzo zdenerwowała.

Przykro mi, że nie odpisuję każdej z osobna, ale z czasem nie daję rady.

Chciałam powiedzieć, że cały post bez ziarenka cukru daję radę. Na tej imprezce z kuzynkami były pyszne babeczki z bitą i truskawkami, a ja nic :-)
 
Okroopnie mi działa intyernet chyba ze 20 x ładowało mi się forum i dop[iero teraz załapało.
Ciekawe czy uda się wysłać tego posta ...
Rozmawiałam z lekarką i opisałam w wizytowym co i jak postanowione.
Z tego wszystkiego dopiero dziś zauważyłam, że wylazła nam już ostatnia dwójka. Więc Tymomen jest szczęśliwym posiadaczem 8mki :)
 
hej bb-babeczki

znowu nie poszlam wczesniej spac, a musze powiedziec ze jestem wykonczona.. slaba jak mucha...


bra
- oj bidulki, malutki Lenonek sie wystraszyl, ale nie martw sie do jutra zapomni, przeciez w koncu byla z babcia. Ja tez sobie nie wyobrazam zeby moja Polinka sama usnela, tzn nie ze mna, nie przy mnie.. nie ma szans.. mysle, ze nawet tata by jej nie wystraczyl. to nie ten etap...
matusia - babeczki ze smietana i truskawkami i nie zjadlas???!!!!!!! n:szok:ie wierze. nie wierze.
ja nie potrafie sobie slodyczy odmowic. teraz 2 dni sie objadalam .. wiecie czym.. wiecie.. jak ciocia maja nie ma pod reka czekolady to co robi? szybko i pysznie? oczywiscie szarlotke. a jeszcze dzis babcia kremowke (ciastko) mi do kawki przyniosla.:zawstydzona/y::sorry2:

paula
- zdrowka dla dzieciakow - oby sie nie pozarazaly!

majowa - dobrze, ze tata zdiagnozowany i ma sie lepiej.

lepi - tak sie ciesze, ze ta operacja sie udala, bo bylo trudno.. zdrowka dla malego kolegi! :))

zelka - gratulujemy zabacha! :p
 
Agacio nie to na pewno nie jezyk wkoncu moja szefowa jest angielka i chyba zna swoj ojczysty jezyk.
Bra oj to sie Lenonek najadl strachu, babcia pewnie tez.
Zelka gratuluje zabka

Kurcze cos mi sie pomieszalo w ustawieniach i nie mam polskich znakow.
 
Matusia trzymasz się kobito:)

Styna wciśnij SHIFT i CTRL razem

Ja wpadłam tylko powiedzieć dobranoc. Myślałam że są może jakieś nowe wieści od Bubbles. Poprasowałam i zmykam do wyrka. Kolorowych snów kobitki :*
 
reklama
Do góry