reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

dzień doberek:-) my dziś w domciu byliśmy z Finkiem u pediatry na ważeniu i z wynikami żelaza, opiszę gdzie trzeba.

Lepi tak się ciesz że operacja maluszka się udała:tak: możesz przkazać od nas buziaki i niech wraca szybko do zdrowia, bo rodzice się martwią napewno...
Matusia to mileiście pobudkę;-)


Uciekam mały się obudził coś przetrącimy i spadamy na spacerek, bo pogoda piękna:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hejka.

Styna 400 fotek..ja przedwczoraj 200 układałam do albumu i mi miejsca zabrakło :/

Lepi cieszę się,że operacja maluszka udana. Widzę kawka z nianią również,super:)Plany na przyszłość poważne.

Agacio
wagary wagary :):) Miłego spacerku.

Karolq Matusia współczuję pobudki z rana.
 
Witam :-)

Styna , Jolek- ja mam tez tak z 200 zdjęć do włożenia do albumów ale jakoś nie mogę się za to wziąć :zawstydzona/y: kurde a ile zdjęć jeszcze wywołać muszę tylko czekam na fajną promocję gdzieś.
Lepidoptera- super że operacja maluszka się udała i oby teraz stan jego zdrowia się polepszał , i cieszę się bardzo czytając taką tryskająca od Ciebie radość bo rzeczywiście miałaś ciężkie dni ale walczyłaś dzielnie i teraz cieszysz się macierzyństwem w pełni ! a staranka ... kochana masz w Nas poparcie :tak:czekamy czekamy :tak:;-):-)
Karolqa, Matusia- oż to pannice no ! taką pobudkę mamusiom zrobić , mój szkrab najwcześniej wstał o 5 trochę się pobawił i dalej poszedł w kimę.
Agacio- miłego spacerku :-)
 
Witam się tylko przelotem, bo moje jęczące maleństwo szarpie mnie za nogawkę z miną spaniela i mówi: mama mama mama mama :dry:



Najsłodsze buziaki dla naszych cudownych okrągłowiczów :-) Czy ja dobrze liczę czy za miesiąc będziemy obchodzić pierwsze urodzinki?? :szok::-)
 
Witajcie, dziękuję za tyle słów otuchy :* Tacie na szczęście już trochę lepiej, powrócił do świata żywych...lekarze obstawiają, że to ostre zapalenie płuc, a że tata ma chore serce to dało taki ciężki stan. Z teściami, a właściwie z teściem....on nie pamięta, co zrobił, jak mnie potraktował...Nadal jestem u rodziców, ale M. usiłuje mnie przekonać, żebym wróciła...tyle na razie lecę gotować małemu zupkę póki śpi :)
 
Cześć kobietki
Jak to mówią jak nie urok to sr...........ka
Moja Madzia ma OSPĘ i nie najlepiej to znosi:-(, także znowu nie będę miała zbyt wiele czasu.
No i boje się o Bartunia:-( no ale teraz nie zostało nic jak go obserwować a Magdzie wykurować.
Przed nami jakieś dwa tygodnie siedzenia w domu:-:)-(
 
Majowa, a ja wiem co bym zrobiła będąc w Twojej sytuacji. Ja bym nie wróciła. Bo co z tego, że on nie pamięta?:angry: Ja pamiętam. Trzeba było się pilnować zawczasu, a nie teraz się amnezją usprawiedliwiać:wściekła/y: Ale Ty na mnie nie patrz, bo ja bitch jestem i nie mam skrupułów w takich sprawach;-)

Ło matko, Paula, współczuję i zdrówka życzę.
 
Majowa ja popieram zdanie Madzik skoro miała miejsce tak przykra dla Ciebie sytuacja, powtórzy się napewno, nie wiem czy dobrze pamiętam ale teść jest chory psychicznie tak? Do tego dochodzi alkohol...... bałabym się o własne dziecko:no:
Paula oj szpital znowu:-(wiem że im mniejsze dziecko tym lżej przechodzi ospę, może Bartunio się nie zarazi, a jak się zarazi to mam nadzieje że przejdzie chorobę łagodnie ominęłaby go wtedy epidemia w przdszkolu:tak: To nie wiem może życzyć Ci żeby lało u Was codziennie, coby Wam szkoda nie było że w domu siedzicie?;-) zdrówka dla wszystkich:***
Hope wyobrażam sobie Jagodzię z miną spaniela mimo jękliwego mama musi być słoda:-)
 
reklama
Majowa popieram zdanie dziewczyn. Jak M na Was zależy to niech się wprowadzi do Was!!

Paula współczuję choróbska w domu.Trzymam kciuki,żeby Bartolini nie załapał.

Agacio jak po spacerku?? My chwilę byliśmy teraz młodzian śpi.
 
Do góry