reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

cześć kochane :)

nie nadrabiam, jedynie się witam :) za chwilke będzie moja mama i nie mam dla niej nic na obiad ;/ chyba pizzę zamowię :)
papa i do późniejszego :)
 
reklama
Witam ja właśnie wróciłam z pracy musiałam iść i pokazać szefowej jak ma mi list do urzędu abym mogła dostać brytyjski paszport dla małej. Chodziło o napisanie "Justyna Golec- Stąpór pracuje dla nas od 08.12.2008 aż do teraz" a ona nie umiała.
Majowa tobie pierwszej zdrówka dla taty nie wiem jak to się stało że napisałam ci wczoraj i się skasowało dopiero dzisiaj zauważyłam.
Lepi oj tak macieżyństwo to jest najlepsze co człowieka może spotkać ja dzisiaj w sklepie przez przypadek zawędrowałam na dział dla ciężarnych i o mało nie kupiłam ślicznej bluzki z napisem na brzuchu "mumy to be" tylko co by mąż powiedział:szok::-D Super że operacja się udała.
Matusia, Karolka współczuję pobudki
Jolek Futrzaczek a ja myślałam że to tylko ja mam chopla na puncie zdjęć na papierze mąż mi mówi że to prehistoria a ja tak je lubię.
Paula współczuję ale przynamniej będziesz ten etap miała za sobą.

Kurcze napisałam do Bubbles bo wczoraj wspomniała że może do domu dzisiaj wyjdą ale jeszcze nic nie odpisała.
 
Ostatnia edycja:
Joluś a dziękujemy, dziękujemy sapacerek całkiem przyjemny a nawet dwa zaliczyliśmy:tak:
Styna gdzie trudność w napisaniu takiego oświadczenia, pewnie językowa? daj koniecznie znać jak dostaniesz eska od Bubbles:tak:
Kamcia no właśnie gdzie się podziewasz?:confused2:

Moje najstarsze zdjęcie to jak miałam jakoś pół roku z bratem siedzimy u fotografa, później też mam ale to pewnie miałam 2lata, 3 itd. Zeskanuję kiedyś i wstawię:tak:
 
hej kochane ... u nas ciężki wieczór, raczej koszmar i dla mojej mamy i Lenusi. poszłam na 18 do kościoła na mszę za dzieci w brzuszkach i dziś to moja mama właśnie miała ja usypiać. wszystko było dobrze dopóki nie zgasiła światła i nie próbowała jej nakarmić. Lenusia zaczęła sie jej wyrywac i bardzo żałośnie plakać, jakby myslała, że mama juz nie wróci ;((( kiedy weszłam do domku od razu wyciągnęła do mnie rączki i bardzo mocno sie wtuliła a mi rozdarło sie serce. do tej pory nie wypiła ani łyczka mleka z tego wszystkiego. śpi, juz raz sie wybudziła i zobaczymy jak będzie wyglądac nocka, najwyżej wezme ja do siebie i będę tulic cały czas. moja iskierka kochana :(
 
Ostatnia edycja:
Bra och bidulko, Lencia chciała zademonstrować jak za Tobą tęskni, nie martw się napewno już zapomniała, jutro będzie jak zawsze rozbrykana i radosna:tak: Tylko żeby mleczko jeszcze wypiła
 
braa to faktycznie. Leonek jest z Tobą bardzo związany. ale wiesz musisz ją troszkę przyzwyczaić, że mamusi nie ma. że są też inne osoby, które przecież jej krzywdy nie zrobią. bo tak to kochana nigdy nie będziesz mogła nigdzie wyjść, nic załatwić. i to będzie szkoda i dla Ciebie i małej która nie będzie znała innego świata niż tego związanego tylko z mamą. a co będzie później? jeszcze trudniej. dziecko z dnia na dzień jest coraz bardziej kumate.
 
reklama
wiem, wiem. tylko, że Lenusia zostawała juz z moja mamą, ona ja uwielbia! poprostu wieczorne usypianie musi byc dla niej szczególna porą dnia i bardzo potrzebuje byc wtedy ze mną. moja kochana corcia.w ostatnich dniach zauważyłam, że potrzebuje mnie bardziej niż zwykle. do tego nie ma M, może tez to odczuwa na swój sposób. zobaczymy jak sie zachowa , gdy zobaczy tatę. w końcu sporo wyjeżdża ostatnio.
 
Do góry