reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
O to udawana skromność jest moja droga ;-);-);-);-)!!!
Zawsze masz dobre słowo, dbasz o Nas i pamiętasz i jak Cię nie ma to nadrabiasz Wszystko i każdej z nas coś odpiszesz. Więc jakby nie patrzeć wzór do naśladowania i już.:-)
 
Witam się kurcze jakoś cały dzień nie miałam jak wejść. Wywołałam 400 zdjęć ze ślubu i takie tam no i musiałam je uporządkować a że ja gapa jestem i nie znam się na calach to zamówiłam fotki o wymiarach 6"x4,5" a albumy miałam 10cmx15cm czyli musiałam wszystkie te zdjęcia delikatnie poprzycinać aby się zmieściły. No a wiadomo samej to długo a z "pomocnikiem" jeszcze dłużej mi zeszło.
Buziaki dla Igorka i Filipka
Lepi
wystarczy badanie ogólne , a w aptece kupisz specjalne woreczki które przyklejasz małej i tam się mocz zbiera. No a ten zapach to jest taki amoniakowy. Czasami intensywniejszy kolor i zapach moczu może świadczyć o odwodnieniu.
Jolek e tam teraz będę leżeć czterema literami do góry bo wiem że mała akceptuje opiekunkę i dzieci.
 
Ostatnia edycja:
też uciekam.
Jutro pewnie zawitam wieczorem, bo jade w dzień do rodziców poleniuchować troche :p:p
Także dobrej nocki dziewoje :)
 
Hej

Buziaki dla ostatnich jubilatow - Tymka, Igorita i Filipka - :* :* :*

Zaraz spadam spac...mialam dzisiaj wczesniej pojsc... / o ile Polek pozwoli bo juz z 3 razy sie wybudzala..

Lepi - mam nadzieje, ze operacja tego maluszka sie udala... :( malutek biedny..

Alex
- gratuluje MAMA, pieknie co?:))

Basiekk
- no cioteczko gratki - ale fajny zbieg okolicznosci ;) Dobrze, za badanka porobilas w koncu!

Majowa -
jejku znowu jakies chorobsko u Was.. oby szybko zdiagnozowali Tate - mam nadzieje, ze bedzie lepiej &&&&

Aina - spotkanko sie udalo?? Ta Jasiowa goraczka to pewnie z powodu zabkow, skoro w sumie chory nie jest.. buziaczki dla bąka :**
 
Nie śpimy od 5.10. Szkodnik tak wariował, że nawet Mateusza obudził. Dostała dwie flachy mleka i ani jej się śni zasnąć. I tak za 10 minut mam budzik, to już nie ma potrzeby, żeby spała. O 7 rusza promocja na malutkie słodziutkie buciki Agatha Ruiz de la Prada to postanowiłam kompka włączyć i zobaczyć, czy warto coś zakupić.
Życzę miłego dnia wszystkim.
 
reklama
Witajcie babencje:-)

u nas słonko przebija, wiatr wreszcie ustał i zapowiada się piękna pogoda:-)
szefowa przyjdzie dziś później, humor dopisuje - żyć, nie umierać:-D

Dziewczyny, dzięki za modlitwę za małego Jasia. Nie wiem jak dziś, ale wczoraj wszystko było o.k. Operacja się udała, choć stan był ciężki, godziny decydujące. Jestem dobrej myśli.

A kawka z nianią udana. Trzeba czasem pogadać, bo tak na co dzień, to widzimy się w biegu i tylko szybkie relacje odnośnie małej sobie zdajemy. Im lepiej się nianię zna, tym większe zaufanie można do niej mieć. Mariolka szaleje za Zochną jak za własną wnuczką i powiem Wam, ze fakt, że do nas przychodzi jakoś uspokaja mnie na przyszłość - w sensie powiększenia rodzinki:-) (bo nie mamy nikogo do pomocy). Ale jeszcze nie teraz, trzeba się zregenerować i trochę popracować, ale tak za rok... kto wie, chyba będą staranka..... chyba, ze życie spłata figla:-p

Stwierdzam, że macierzyństwo to najlepsze, co mnie w życiu spotkało. I aż się dziwię, że to piszę, bo tak ciężkich początkach:-D

Dobra, koniec tych sentymentów!
Dobrego dnia!
 
Do góry