reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Futrzaczku ja ogólnie nie oglądam,ale chyba dziś się skuszę bo na tych moich pięciu kanałach nie ma co oglądać..

Alex
gratulacje:):) A chorobie mówimy sioooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa na mnie dalej prasowanie czeka :baffled:
 
reklama
Witam się znowu wieczorkiem. Nie mam czasu na nic dosłownie. Ale tęsknię za wami :-p:zawstydzona/y::-pMały jest tak absorbujący,że muszę mieć oczy na tyłku-po kim on tak psoci???Pytam się??Podobno ja i M byliśmy baaardzo grzeczni;-)
jolek buziale dla Igorka – starszaka naszego :* My jesteśmy cały czas na Dadzie,zmieniłam tylko na większy rozmiar i nadal to samo. Chcę zmienić pieluchy na próbę. Zobaczymy
Futrzaczku buziale dla Filipka :* Ja przegapiłam ostatni odcinek, ale dziś obejrzę YCD J
Alex gratuluję, to piękne słowo w ustach takiego maluszka. Mój cały czas gada „mama mama”, za to „tata” od święta :-p
Paula również podzielam twoje słowa. Moje dziecko nie dość,że raczkuje, to zaczyna wstawać o wszystko czego się złapie :szok::szok:
aina, styna jak maluszki???
Majowa współczuję.:-( Mam nadzieję,że stan się poprawi. Wiem jak to jest jak wszystko spada na jedne barki :/
Żelka słodziuchny całus dotarł ;-)
lepi mam nadzieję,że operacja przebiegła bez komplikacji
A ja też bym się wybrała na zakupy, albo w ogóle gdzieś....A na razie tylko dzieci, dom, dzieci, dom, no i studia-chociaż tu mam chwilkę wytchnienia;-)
 
Jestem taka podekscytowana, że na bank dzisiaj nie zasnę:-D moja najlepsza przyjaciółka, taka wiecie prawdziwa od dzieciństwa urodziła 10 minut temu synka:-), przed chwilką dzwonił do mnie jej mąż. Tak bardzo się cieszę. Jutro ją odwiedzę, musowo. A martwiłam się i wyczuwałam, próbowałam się do niej dodzwonić od momentu kiedy wyszłam z pracy. Urodziła 5 dni po terminie, identycznie jak ja:-).

Alex gratulacje pierwszego mama, ja cały czas cierpliwie czekam:tak:
Futrzaku ja bardzo lubię ycd:tak:, w ogóle ja lubię wszystko co o tańcu:-)
Joluś jesteś wzorem do naśladowania, zawsze tak pięknie nadrabiasz:-)
 
Basiek my bibkowi się robimy, więc bardzo chętnie dajcie znać kiedy wpadacie z Martynką, jeszcze Gagacia trzeba przechachmęcić z Franisławem. A Tymek lovelas no cóż ... dzisiaj jedną taką dwulatkę podrywał w poczekalni ... dostał kosza, ale całą przychodnia miała ubaw jak do niej zagadywał, łypał i warczał :-D:-D:-D:-D:-D

Madzik ja chciałam bardzo nad morze, ale nie jedziemy sami - i koszty transportu się liczą mocno dla naszych towarzyszy ( my walimy służbówką - więc za free - to wsio jedno czy 300 km czy 600), ale ale w czerwcu może do Łeby się wybierzemy na tydzień. :)

Joluś tak tak jesteś wzorem do naśladowania z tym nadrabianiem, powoli bo powoli ale zaczne brać z Ciebie przykład :zawstydzona/y::-p

Alex wielkie gratulacje z okazji "mama" ! Tak się ciepło na sercu jeszcze bardziej robi jak szkrab woła "mama" :)
 
Witam się :-)

Basia gratuluję bycia ciocią:tak:
Żelka nas przepychać na bibkę nie trza my zawsze gotowi:-D
Jaipur Franek załatwia laski przecie on same koleżanki ma Tośka, Amelka, Oliwia, Iga i Zuzia urodziwe wszystkie:tak:
Alex oj napewno się rozpływasz jak mamuje Olinek:-)
Persefona może uda się wygospodarować troszkę czasu na zakupy może jak mąż wróci z delegacji?
Joluś Futrzaczku ogromne buziaki dla chłopaków:****

U nas dziś była bibka z Tośką:-)
 
Ostatnia edycja:
kobitki nie bibkujcie:-), jeszcze z pnienkami:szok:
Basia no to jestes świeżo upieczoną cioteczką
Persefona teraz chyba wszystkie dzieciki jakieś bardziej czasochłonne:-) już siedzonko na kolankach i grzechotka w łapce nie wystarczą
 
Hmmmm chyba my też musimy się gdzieś na bibkę wybrać.

Żelka , Basiek aż mi głupio :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: :*:*

Basiek gratuluję cioteczko :):)

Alex ja to prasowanie odkładam od kilku dni :-(

Persefona skoro zmiana rozmiaru nic nie dała to ja już nie wiem :/
 
reklama
Do góry