reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

lepi oczywiście kciuki zaciśnięte!!! &&&&&&&&&&&

jestem dumna z mojej córci, nie podoba jej sie jak dotykaja ją obcy :-D wystarczyło, że pielęgniarka czy lekarka podeszły zbyt blisko, już był płacz i przytulaski do mamy. ah jaka ja jestem ważna :-D:-D:-D

bibki nie udało się zorganizować, bo mama kolegi przed książkami. za to odbijemy w przyszłym tygodniu :-)
ja zla, bo zamówiłam algi tydzień temu i jeszcze nie przyszły ;( a taką miałam ochotę by je sobie nalożyć. ale spoko, jutro sie kwaszę :-D jak ja to lubię... jaipur jakich stężeń używasz? zwiększałaś je sukcesywnie, czy cały czas takie same?
poza tym kupilam małej pierwsze kapciuszki i trampki, jak podładuje aparat i nie zapomnę to wrzucę foty :tak:
co jeszcze... mam ochote na szoping ale dupen bladen bo nie mam z kim zostawic małej, poza tym autem pojechał M a autobusem nie chce mi sie dupki ruszać buuuuu


ah..... :-) slodycz nieziemska z tej mojej Lenony , właśnie bardzo sie cieszy, bo uklękła przed jeździkiem i świruje, że tylko jedną rączka sie trzyma :-D
 
reklama
Witam:) Jestem i mam tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyle do nadrobienia. Przepraszam za nieobecność.M jest cały czas w domu więc nadrabiam prace domowe i spacerujemy sobie trochę z młodym i piesem po dworku:)

Futrzaczku
nie dziwię się,że chłopaki lubią swój pokój.Widziałam jakie wypasione łóżko ma Szymek.Super bryka:)
Buziaki dla Filipka na te 10 miesięcy:*

Żelka
kochana trzymaj się słońce.Mam nadzieję,że wszystko u młodego wyjdzie dobrze. Daj znak po wizytach u lekarzy. Do łikendu majowego jeszcze trochę więc jakoś musisz się trzymać.Spóźniony buziak dla Tymonka:*

Styna może pranie dywanów w piątek ;-)
Trzymam kciuki za zdrówko Nadusi &&&&&&&&

Persefona brawo. Nasz kujonek nie może zawalić studiów ;-):-D
Mój Igor ostatnio bardzo się przesikiwał w Huggisach, wróciliśmy do DADy i jest oki:)

Madzik nad morze??
Może babcia się odzwyczaiła od opieki nad dziećmi..

Basiekk
piękne musi być takie przywitanie przez córcię :)

Paulina
zdrówka życzę :)

Aina jak Jaśko???
Dlaczego nigdzie nie byłaś wczoraj.P może wychodzić a Ty nie?
Doczytałam...Było trzeba Jasia z tatą zostawić a Ty mogłaś śmignąć na troszkę z domku.

Bra Igor też już smakował psie chrupki:) Szkoda że pogaduchy z psiapsiółką mało udane.
Cieszę się ,że wyniczki Lenonka dobre:)
Odezwij się do sprzedawcy o te algi. Ja niedawno zamawiałam miseczkę dla Igiego.Minęły prawie dwa tygodnie od zamówienia i miseczki jak nie było tak nie było. Odezwałam się do sprzedawcy i kobita oddzwoniła,że gdzieś jej umknęło moje zamówienie.Miseczka przyszła na drógi dzień ale koszt przesyłki płacił sprzedawca:)

Paula widzę komp naprawiony:)

Agacio nie mów hop! Zima się jeszcze nie skończyła....Tylko żeby nie było, nie życzę Ci choroby !

Jaipur wy cosik często bibkujecie...Jeszcze się prezes uzależni :-D

Matusia a wy takie co miesięczne sesje macie z kuzynkami :-D Jeszcze kiedyś odeśpisz:):)

Majowa kurcze tak mi przykro....Trzymam kciukasy za zdrowie taty. Mam nadzieję,że lekarze dojdą co mu jest!

Aina jak tam dzisiejsza bibka udana??

Lepi i jak rozmowa z nianią??? Ty też z 14 kwietnia? Super.
Jak operacja małego smyka???????????????????

Basiekk
jestem ciekawa jak ci wyjdą te badania..

Żelka oj będzie się działo będzie się działo... Ja odkryłam ostatnio plac zabaw niedaleko domu. Ciapa łaziłam koło niego bardzo często,ale nie wiem jak to się stało,że go nie widziałam.Fakt faktem skromny bo skromny,ale zawsze:)


Igorek dziękuje za wszystkie buziaki :)
Tak tak Madzik faktycznie to było przedwczoraj :-D:-D:-D


Maj nadrobiłam.Resztę wątków później, bo teraz młody będzie się pluskał i do spania szykował :)
 
Igorku słodki tysiąc buziaczków na te 11 miesięcy
Filipku dużo radości i wszystkiego naj :-)
Joluś laptopik naprawiony:-) tylko jakoś czasu brakuje żeby tu częściej pozaglądać,od kiedy synio raczkuje nie ma już takiego bestroskiego siedzenia:-)
Majowa zdrówka dla taty
 
uff dzieciaczki już w łóżkach :-):-)

a ja zaraz kąpiu kąpiu bo o 21.30 YCD :tak:ogląda któraś ? :-) ciekawa jestem tego murarza co pokazują w reklamie.

Joluś- fajnie fajnie :tak: nadrabiajcie :-)
Paula- ojj tak wiem coś o tym :-Dwcina te swoje pultaśne paluszki ;-)więc u mnie komp chodzi tylko ja młodzian śpi :-p
 
reklama
Buziaki dla Igorka i Filipka.
Majowa zdrówka dla taty!

A ja muszę się pochwalić bo też duma mnie rozpycha bo Oliwierek od wczoraj zaczął pięknie mówić mama aż mi łezka w oku sie pojawiła bo przecież tak długo czekałam na te piękne słowo!!
Oli teraz śpi ale jakiś taki podejrzany mi sie wydaje jakby jakieś choróbsko się czaiło kolo niego, sama nie wiem.
 
Do góry