reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Witajcie kobietki,

Persefona - byłam na tej sztuce - polecam! :-D:-D:-D
styna - to mi dałaś do myślenia! My jeszcze nie badaliśmy moczu Zośce, nie było takiej potrzeby - chyba... bo czasem pielucha śmierdzi od moczu i teraz już nie wiem. A jakby co, to wystarczy badanie ogólne moczu?? Może kupię kubeczek i spróbuję złapać i skontrolować dla własnego spokoju...

aina - współczuję, tak się cieszyłaś na to wyjście...
majowa - współczuję i życzę siły...

Wiecie, co? Jak piszecie "na drzewo" , to zawsze kojarzy mi się to z ... wisielcem, brrr i wcale mnie to nie śmieszy:baffled:

My dzisiaj umówiliśmy się na kawę popołudniową z nianią, bo nie ma czasu pogadać.
Z imprezami u mnie cienko, ale za miesiąc się niezła zapowiada - panieńskie mojej przyjaciółki i po tygodniu wesele:-)

igorku - całusy od bb -ciotki:-). W ten sam dzień mamy urodziny, więc zawsze będę o nich pamiętać:-D
futrzaczku - całuski dla synka:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
buziaki dla Waszych okrąglaczków,- Futrzaczku, jolek .Już za miesiąc roczek ma Igi, szok! ale biba będzie hohoho:laugh2:

majowa zdrówka dla taty

bibki są fajowe, tylko mają jeden minus- człowiek uświadamia sobie, że dwóch gości by nie ogarnął tak łatwo..:sorry: Także szacun dla poziomek i innych multi mamusiek
 
Hej kochane :-)

Igusiu Nasz najsłodszy moc całusków dla Ciebie :* :* , i ciocia też nie dowierza , że za miesiąc będziemy obchodzić Twoje pierwsze urodzinki ... Boshe aż się łezka w oczku kręci :*

Kurcze wszędzie same bibki ,a u mnie lipa jakich mało :-:)no:

Bra- co za kot ! chyba marcowanie mu się włącza czy jaki czort ... :confused: ? ale super że masz tyle ciuszków ale znając Ciebie to i tak pewnie coś przybędzie :-D;-)
Matusia- kochana widzisz bilans musi wyjść zawsze na zero ;-) cieszę się że masz już lapka bo będziesz z Nami :-)
Majowa- biedna bardzo współczuję i trzymam kciuki aby tacie się polepszyło , i właśnie jak tam sytuacja z m i teściami ?
 
Igusiu dużusiu całusiaki, a za miesiąc pierwsza bibka urodzinowa z dorato itd :-D:-D:-D
Futrzaczku i dla Was tona buziaków i piątaków i przytulaków udanego dnia okrąglaczki :)

Majowa tulam mocno i współczuje, że tak wszystko spada na głowe. Mam nadzieję że stan Taty szybko się poprawi i będziesz mogła troszkę odsapnąć. Pamiętaj, że po burzy zawsze wychodzi słońce :tak:

Jaipur, Gag Wy to rozpuszczacie tych swoich małolatów, że ho ho. Obiecuję, że jak skończą się te wszystkie badania to też rozbibkuje synka ... z resztą dziewczyny zbliżają się wakacje! Piaskownica, słońce i tona laseczek w kapelusikach :-D:-D:-D Mój Tymek to stary podrywacz, nawarczy pewnie na niejedną niewiaste :-D
Ainka to nie fajnie, że wypadł się nie udał ... tulam :***

Bra ja mam pod oknem marcowanie, ale przy zamkniętym bardzo nie słychać ... Przerąbane te miałki są, a koty wtedy sprawiają wrażenie szalonych :-D:-D

Tymek prosił, aby podziękować Wszystkim kochanym ciociom BB za pamięć o okrąglinku jego i wysłać namiętnego i soczystego buziaka każdej, co też czynię, bo inaczej Panicz gotów się obrazić na rodzoną matkę.
Zasną 40 min temu i dam mu pospać do 11 może kapkę dłużej.
 
Ostatnia edycja:
Hej laseczki!
Iguś buziaki dla Ciebie*** nie mogę kiedy to zleciało:szok:
Filipku dla Ciebie również buziole*
Majowa współczuję - patowa sytuacja, zdrówka dla taty, jak tam sytuacja z teściami i z M.? Popieram Żelkę = po burzy zawsze wychodzi słoneczko.
Jaipur ale Wam zazdraszczam tych bibek:rofl2:
Ainka z P na drzewo:rofl2: zdecydowanie. Współczuję kochana, że wypad się nie udał, ale nadrobicie sobie z Bra. Obie jesteście seksi laski, także wszystkie chłopy Wasze:-D, słyszysz Bra:-D
Hope długość Twoich postów zastrasza:-D co tam u Ciebie kobito?
Żelka może my kiedyś zrobimy bibkę?Tylko muszę ostrzec Martysię przed Tymkiem podrywaczem :-D

U nas po staremu, byłam rano na badaniach okresowych. Teraz siedzę w robocie, na dworze leje deszcz i ciapa:confused2:.
 
Żelka latem można zaprosić laseczki nad basen. Wtedy to będzie sie działo:-D może da się kogoś namówić na zrzucenie ubrań:-D bo zamoczenie to napewno:-p
hm tylko jeszcze nie mamy pomysłu skąd te laseczki, bo na razie to tylko jedną zna Stasiek..:eek:
 
Jej Futrzaczku wysciskaj swojego kawalera zupelnie wylecialo mi zglowy;)

Majowa wspolczuje ale dziewczyny maja racje teraz czekamy na lepsze dni;)

Taaa bibki sa fajne ostatnio bylismy na 3 roczkach;) i bylo az9 dzieci fajnie to wyglada jak tak szaleja dzieciaczki, wiem od 6 miesiecy do 14 miesiecy hehe
 
Dziewczyny,
ale się denerwuje. Synek znajomych, ten o którym kiedyś już pisałam, ma zespół Downa i związaną z tym wadę serca. Teraz jest operowany. Sprawa jest poważna, operacja planowo ma trwać 5-6 godzin, jest ryzyko, ze krążenie nie powróci - jakiś czas będzie wyłączone serduszko i płuca... Mały ma dopiero 3, 5 miesiąca...

W związku z tym, te z Was, które wierzą w moc modlitwy, proszę - westchnijcie za nim i jego rodzicami ku niebu...
 
reklama
Do góry