reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

persefona u nas to samo, rano obszczał matkę dość mocno, kiedy karmiła go zaspana po przebudzeniu o 5.45.Sciągnęłam mu pieluchę a tam ze 2litry:szok: No i mimo bibek, maruda się uaktywnia częściej niż zwykle.

gagacio chyba spał cały dzień;-) Napisał nam na propozycję bibki o 6 rano,że on dzisiaj nie może:rofl2: To balowaliśmy na innej miejscówce,gdzies tam zawsze nas zechcą:laugh2:
 
reklama
Jak zwykle nie nadrobię, ale chociaż chciałam się przywitać.
Z komputerem już nie będzie problemów, bo od wczoraj mam lapka :-), ale czasu brak. Wczoraj pracowałam do 18.oo, to jak tylko wrócilam to Majkę spać kładłam. Dziś nagotowałam Jej obiadków na 2 dni i dopiero zasiadłam, a ziewam już jak lew. Ostatnio Majka robi mi pobudki między 5 a 6 i dłużej spać nie chce. W piątek była comiesięczna posiadówka z kuzynkami i siostrami, tym razem u mnie i poszłam spać o 1.30, a Maja obudziła mnie juz o 5.20. Ja zawsze musiałam odespać 8 - 10 godzin, a teraz ... To, co wyspałam się przez pierwsze pół roku maleńkiej Majki teraz już poszło w zapomnienie.
Buziaki laseczki.
100 lat dla okrągłomiesięczniaków z wczoraj i dziś.
 
Jaipur No co pewnie ma chłopak dość chwiolowo gadania z Prezesem o furach i komórach;-) dajcie chłopakowi odetchnąć hmmmm....... a może Dżuniorek Staśka na haremik wspólny namawia, a Staś porządny chłopak jest:tak:

Persefona może większy rozmiar pieluszki? Bidulek pewnie zęby go męczą:-( A Ty spryciula jesteś nieuczyła się a pozdawała wszystko;-)
 
Witam się i powiem tylko jedno:
Jolek, kobito, za miesiąc będziesz świętować pierwsze urodziny synunia:szok: Ja nie wiem kiedy ten czas zleciał, przecież dopiero przedwczoraj rodziłaś:szok::-D Wszystkiego najlepszego dla Igusia z okazji 11 miesiąca!
 
Witajcie...U mnie baardzo źle, szczerze mółwiąc już brakuje mi sił do tego wszystkiego. Mój tata jest w szpitalu z ciśnieniem 60/40 i 40 stopniami gorączki. Nie wiadomo co mu jest i od czego a on słabnie w oczach...ledwo co jest przytomny. A z gorączką uparcie chodził od piątku i nie chciał za bardzo brać nic na zbicie (cud, że nic mu się od tej gorączki nie stało), aż w końcu tak źle się poczuł, że poszedł do lekarza, a lekarka powiedziała, że on jest tak chory, że ona nie podejmuje się leczenia i skierowała do szpitala. Oj mówię Wam brak mi już sił.Ile jeszcze na nas spadnie tego wszystkiego...? Ściskam Was mocno kochane moje. Przepraszam ,że nie nadrobię...
 


daria , futrzaczek, jolek
wszystkiego co najpiękniejsze dla maluszków! nie dochodzi do mnie, że Iguś juz za miesiąc roczek kończy, to dla mnie niemozliwe. nie wierzę, że to juz tyle czasu minęło od bóli porodowych :-)

witajcie śliczne!

nocka u nas spox, choc ten mój pop&*(%$#^%ny kot znowu robi sobie koncerty w kuwecie między 4 a 5 nad ranem i budzi i mnie i Lenusię :wściekła/y: mam wtedy myśli aby wyrzucić ją za okno, ale na szczęście się powstrzymuję :tak: na 10:20 mam wizyte u pediatry, skontrolujemy ile dokładnie waży i mierzy. swoją droga wyniki moczu- te powtórzone wyszły idealnie, bakterii nie ma :-) po powrocie wstawiam pranie. zrobiłam rozeznanie w szafie i na wiosne i lato praktycznie nie musze dla Lenki nic kupować. ma tyyyyle ubranek i kupionych i po siostrzenicy. pozostały tylko butki i papucie.
Jaipur rozbudza we mnie chęci do bibek, więc postaram sie umowić z kumpelką, która ma ponad rocznego synka :-)
co jeszcze... w obawie przed środkami czyszczącymi zaczęłam myć podłoge płynem do kąpieli Lenusi... jetsem zaskoczona jaki nadaje błysk panelom :-D

majowa współczuję :( a jak z M?

wszystkik pracującym szybko uciekającego dnia w pracy :tak:
 
reklama
Majowa 3maj się mocno! Mam nadzieje,że Tatuś szybko wyzdrowieje!
Bra ja Ci dam kopciuszka!!! TY! TY! TY! Jasnowłosa ślicznota! A tak prostując kopciuszek był piękny! Udanej wizyty u pediatry życzę:) hahahahaha to masz przeboje z kocurkiem:tak: Zainspirowałaś mnie,sama muszę zrobić rozeznanie w szafie Jaśka jak stoimy z letnimi ubrankami.
Futrzaczku, Daria,Joluś buziaki dla dzieciaków:tak:za miesiąc Iguś bedzie miał roczek-nie wierze!!!!:szok:
a u nas dziś bibka:-DPomawiamy się po Jaipur:zawstydzona/y: Franek i Amelka nas odwiedzają.
A nocka cięzka:wściekła/y: pobudka co godzinę...
miłego dnia:)
 
Do góry