reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Dobry wieczór!
Dziewczyny, jakie Wy ekologiczne ostatnio z tymi drzewami!! :-):-D:-D

Cały dzionek byłam po za domem, wpadłam Was podczytać i cuiekam spać bo ledwo na patrzały widze :-(
Jutro rano ponadrabiam, aj promis!
Dobranocki dziewuszeczki :*
 
reklama
Oj nie pitol;-) jedna czarna druga blond będziecie miały branie jak nic, a gacie waszych mężów pełne:-D

Jaipur O o o następna z tych laseczkowych przyszła i to po bibie jeszcze:laugh2:
 
że my? gdzie tam, maksymalnie 2 razy w tygodniu bibkujemy.To przecież rozsądnie.

a dzisiaj się poskarżę ,że Stachu wymiękł:-p Chyba sobie odwyk od bibek robi.Nie lubi nas:laugh2::laugh2::laugh2::rofl2::blink:
 
Oj coś kręcisz;-) u Stacha 2x w tyg, u gluta też ze dwa, jakieś laski po drodze i bibka za bibką.:-D To co Stachu zasnął w zabawie?:-p
 
reklama
Witam się wieczorkiem.
Dzieci śpią,ale młody co jakiś czas popłakuje:baffled:chyba zęby kolejne idą:baffled:
Ostatnio mało śpi, płacze, a na dodatek przesikuje się. Kurcze, nie wiem czym to idzie. Zmieniłam już pampersy i body i nadal to samo:crazy:
styna zdrówka malutkiej życzę
aina też podzielam pomysł z drzewem! J Aha nie mów foch, bo mnie ostatnio mój M zażył co oznacza ten skrót (cytuję: fachowe obciąganie ch*ja) ;-):-D:-p
bra zazdroszczę wypadu, ale z drugiej strony ja też niedługo wyruszam. Za 2 tygodnie grają u nas Klimakterium. Była któraś może na tym? Bo ja się wybieram, oczywiście bez M, bo to babski spektakl ;)
agacio no w jednym masz racje-sesja poszła dobrze, ale niestety nie zakuwałam. Miałam dużo szczęścia J
Żelka buziak dla Tymka J
Alex ja już dziś chyba też wszystko co słodkie wyjadłam i … nadal mi się chce. A to wszystko przez @
paulina życzę zdrówka, kuruj się kobieto
lepi tak to ten sam dzień. My to prawie jak przyszywane teściowe ;)
madzik powiedz teściowej, że każde dziecko w tym wieku potrzebuje uwagi J
jaipur zazdroszczę tych bibek
 
Do góry