reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
ehhh a po co ta ironia z jego strony? przecież zdrówko maluszka najważniejsze a nie głupie zaczepki. nie przejmuj się. pewnie jeszcze nie raz okazja się trafi.

styna jednak matki intuicja to podstawa. zdrówka.
 
aina przez łeb mu :wściekła/y: tak jak pisze paulina , po co ta ironia ... nie przejmuj się nim, zajmij sie sobą, a nadrobisz następnym razem! jesteś troskliwą, kochana mamusią :*
styna to współczuje, swoja drogą masz nosa :tak: całuski dla chorutki

buziaki dla okrągłomiesięcznego Tymka żelki :)

moja Lenonka już śpi słodziutko, ale liczę się z wieloma pobudkami, zawsze tak jest po szalonym dniu :tak: ta moja psiapsióla, która u mnie była, ma siostrę z dwoma córeczkami, jedna ma 3 latka, a druga 8 miesięcy. może spotkamy sie w sobotę. juz sobie wyobrażam to szaleństwo z czterema maluszkami, bo wziełabym jeszcze siostrzenicę :-) bibka na 102 :-D
 
Ostatnia edycja:
Aina- tak tak na drzewo i to jak najdalej !:wściekła/y: ale nie martw się nadrobisz to na pewno , choć szkoda bardzo bo tak się cieszyłaś... :-(
Styna- masz nosa :tak:oby teraz malutka szybko pozbyła się infekcji i mam nadzieję że poznacie przyczynę
Bra- uuu Tobie fajowski wieczorek się szykuje ! super! trzymam kciuki aby doszedł do skutku :tak: i jeszcze w sobotę szykuje się armagedon - także wesoło :-D:tak:


rzeczywiście coś Nas mało - dużo dziewczyn przestało się udzielać wcale nie wiedzieć nawet czemu ... :-(
 
Paulinka pewnie czeka Cię dętysta:baffled:
Bra ale fajnie bo spotkacie się raz jeszcze:tak:, i znowu tańce coś się rozbestwiłaś kochnieńka:-p, Z tyloma dzieciakami bibka na 102 i łeb kwadratowy:rofl2:
Styna o to miałaś nosa, dosłownie, mam nadzieję że pozbiędziecie się infekcji raz dwa:***
Aina o już ja bym go posłała na iglaste w samych majciochach:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:


A ja sobie właśnie uświadomiłam że tej zimy i jesieni nie byłam ani raz chora ale fajnie:-)
 
Kurcze wydawalo mi się,że w W11 widziałam zdjęcie Don Kichotowego Franka:confused:
A niech spada... najchętniej dziś bym go nakopała, Jaśka uśpiłam "chata wolna" ale foch!
Agacio :-D:-D tak mu powiem, niech idzie na iglaste. Dobrze,że bez choroby sie obyło:)
Bra:* zazdroszczę takiej bibki!:p
 
reklama
Do góry