reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Mały spi więc ponadrabiam conieco, bo jak zostawię na wieczór to zaś mąż będzie pokrzywdzony :baffled:

Jolunia u Was co rusz jakieś nowości remontowo-porządkowe w mieszkanku, ale trza chłopa na maxa wykorzysać, kwiatka Ci nie polecę bo ze mnie botanik beznadziejny, choć storczyk ożył i wypuścił nowy pęd:-)
Bra no to już możecie się kąpusiać, leżeć i pachnieć a komp niech ląduje wiadomo gdzie:-D
Jaipur u nas spokojna okolica nikt się podejrzany nie mędzi, choć do parku nie odważyłabym się wejść w ciemnościach, eeeeeee syna bym puściła..... ajkby miał taką odpowiedzialną, mądrą i opiekuńczą siostrę jaką ja jestem :baffled::-DA do haremiku jakiś wkład własny musi być niech żarcie przyniosą i będzie git:rofl2:
Karolka nam polsat szwankuje zacina na niektórych kanałach albo jest komunikat, że brak zasięgu z anteny:confused:
Futrzaczku cieszę się że się Wam dobrze mieszka:tak:, a tak się martwiłaś
Żelka trzymam kciuki i koniecznie daj znać co wyszło i Tobie też, bieszczady mmmmmmm...... może się spotkamy bo jak pogoda dopisze pojedziemy ale pewnie na jeden dzień tylko:-(
Persefona no a jakżeby miało być inaczej toć Ty kobieto zakuwałaś jak ja chyba nigdy w ciągu całej mojej edukacji;-)
Alex wydało się Ty słodyczożerco;-)
Basiunia a jak Ty się czułaś z tym że mąż wstaje do małej?
Paulinka zdróweczka:**** cóż poradzić taki lajf pracować trzeba...:tak:
Ainka cieszę się że dziś nie ma temperaturki:-), ale ciekawe od czego była? może ząbek?
Madzik fajnie że babcia dała radę:-)
Futrzczku cicho sza więc a będzie spanko ok
Bra 4.30 :dry:mój dzieć też ranny ptaszek się zrobił bo później jak 5.30 nie wstaje...
Joluś udanego spaceru
Stynka daj znać, a skąd wiedziałaś, że coś nie tak z sisiami?
 
reklama
A my dziś do 8.00:-):-):-)
Agacio wydaję mi się,że to na kolejny ząbek, widać już 3 dwójki!!! i jedną tak konkretnie...
Bra udanej wizyty koleżanki życzę, nagadajcie się:)
Stynka daj znać co i jak z siuśkami:)


ja dziś lecę na damskie pogaduchy:) będzie 8 bab plus Jaś i wrześniowy kolega Franuś:tak::tak::tak: niech ten czas szybciej leci:)
 
aina a właśnie jak zobaczyłam Twój wpis chciałam zapytać jak było bo tak się doczekać nie mogłaś.

mnie jeszcze policzek boli, mam nadzieję że to nie ząb.
 
ufff ale dzionek. pogaduchy udały się połowicznie bo moja siostrzenica ze łzami w oczach poprosiła by mogła przyjśc do Lenonka. także w efekcie prócz kumpelki była mama i mała 6-letnia :-) przy mamie jak przy mamie o wszystkim sie nie pogada więc zobaczymy sie prawdopodobnie jeszcze w czwartek :tak: a w piatek jak nic się nie zmieni to wybywam na babski wieczór, posiedzieć przy winku, może potancować :-) także pewnie miniemy sie z M.
aina a co sie stało, że w końcu nie poszłaś :-( zapowiadało się fajosko. a z P wiesz gdzie :rofl2:
 
No i jestem tak jak mówiłam infekcja mamy antybiotyk dokładnie będziemy wiedzieć co i jak po posiewie ale ze wstępnych wyników wyszło ewidentnie więc lekarka nie chce czekać z antybiotykiem. No i będą sprawdzać dlaczego to złapała bo to już drugi raz ma infekcje pęcherza.
Agacio na co dzień w pracy mam doczynienia dużo z moczem i na wszelkie odchylenia jestem wyczulona, a jej mocz zaczął mi amoniakiem zalatywać.
Aina co się stało a miało być tak fajnie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Stynka to dużo, dużo zdrówka dla Nadusi.:tak:
Bra fajnie,że pogaduchy udane, mam nadzieje,że w piatek uda Ci się wyjść na babski wieczór.

a ja z P sie posprzeczałam, przed samym wyjściem Jaś złapał 37.4 nie chciałam ryzykować,żeby małego Franka nie zaraził. Tak Bra z facetami na drzewo!!!!:angry::angry::angry:beznadziejni są... jeszcze mi dogaduje "a może jednak Cie zawieść??" i się śmieje... Niech sam się zawiezie na drzewo....!!!!!!!!!!!!
 
Do góry