reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Witajcie,

basiek - doskonale Ciebie rozumiem. Wczoraj, gdy wracałam z pracy M trzymał małą w oknie i jak mnie zobaczyła, to widziałam z dołu jak się cieszy (3 piętro), a jak wchodzę do domu, to krzyczy z radości i podskakuje:-D - wynagrodzenie za rozłąkę. Dobrze, że mąż Ci pomaga:tak:, my z M też wstajemy - kto ma siłę - podać małej smoczek albo M mi ją podaje do karmienia. Niedługo bedzie trzeba mleko szykować - zobaczymy komu się będzie chciało:-p, ale pewnie jeden będzie szykował, a drugi uspokajał małą.
styna - super, będzie Ci łatwiej Nadię zostawiać.
futrzaczku - dobrze, że jesteś z powrotem:-)
joluś - każda zmiana cieszy. U mnie niestety nie ma za bardzo jak poprzestawiać mebli, więc cieszył mnie nawet dywan:-D
Persefona - witaj:-), gratuluję zdanej (na pewno z dobrymi wynikami) sesji! Spóźnione całusy dla Remika, bo tego samego dnia męczyłyśmy się na porodówce
gag - trochę zazdroszczę zakupów, sama wczoraj polatałam po kilku sklepach, ale w moim mieście dostać coś ciekawego, to graniczy z cudem :/

Żelka - daj znać co i jak z Tymkiem.
aina - jak dzisiaj Jasiek??

całusy dla dzisiejszych okrągłomiesięczniaków!

Edit: aina - doczytałam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Basiek, dzięki za pamięć:) Babcia sobie poradziła, Julek chyba też specjalnie nie narzekał:biggrin2: Prawda jest taka, że była stosunkowo krótko, chyba tylko do 12.30, bo kazałam chłopu na łeb na szyję do domu pędzić, żeby młodego ratował w razie co;-) Generalnie teściowa mówiła, że Julek fajny i grzeczny, ale że niby bardzo absorbujący:confused2: Ja tam nie wiem, może nie mam porównania, ale wydaje mi się, że nie jest bardziej absorbujący niż inne dzieci:confused:
 
Madzik - super, że sobie poradziła. A teraz mąż z Julkiem czy siostra? Może ja się nie znam, ale teraz nasze dzieciaki ogólnie absorbujące, bo nawet jak się same bawią to trzeba zerkać czy nigdzie nie włażą, ani nie stają;-). A Julek z tego co piszesz to jest i tak wyjątkowo grzeczny, przynajmniej grzeczniejszy od mojej Kluski;-).

Paulina - współczuję bidulko, strasznie późno wracasz do domu, faktycznie krótko widzicie się z bąblem, no ale czasami nie ma wyjścia, i chyba w weekendy jesteś w domu prawda? Ja jestem w domu na 15, czasami nawet na 14.45 jak mocniej przycisnę;-), około 19,30 mała idzie spać także mamy troszkę czasu na wspólne nacieszenie się sobą + weekendy. Sprzątam czy gotuje dopiero jak Kluseczka śpi.

Aina super, że Jaś dzisiaj nie gorączkuje:tak:
 
Hejka :-)

Młodzian śpi więc mam chwilkę ;-) bo tak zaraz by mi tu "szkudował":-D

Żelka- całuski dla Tymacia :* i czekamy na wieści po wizycie :tak:
Aina- biedny Jasiulek :-(mam nadzieję, że to nic poważnego i że dziś czuję się już lepiej :tak::-):-)
Basiekk- uhh ale słodziachne przytulaski :*
Paulina- dużo dużo zdrówka :-)
Jolek-
fajnie , że w domciu coś tam udało się poprzestawiać :tak:każda nawet mała zmiana cieszy :-)

aaaa zapowiadam ,że już ani razu nie wypowiem się na forum na temat spania mojego szkraba :no: jak dla mnie temat można usunąć :-D kurka wodna dziś chyba z 4-5 razy wstawałam :szok:.
 
hej kochane :)


nie nadrabiam bo moja łobuziakowa ciągle mi ucieka z pola widzenia :)

rozpoczęła dzień o 4:30 a energii ma tyle co po całonocnym spaniu :) od dziś wie jak smakuje kocia karma, wyciągnęłam jej z buzi "cukierka" ;) musiało smakować bo nie chciała oddać ;) przebija się słoneczko więc pójdziemy na spacerek, odbieram z przedszkola siostrzenicę więc będzie wesoło. później odwiedza mnie moja psiapsióła więc cieszę się na dzisiejszy dzionek ;D udanego dnia życzę wam kochane ;* p. s. cos mi się stało z kompem, nie wchodzi mi enter i emoikonki jak piszę . buuuu a do tego chodzi baaaardzo powoli. mimo wszystko chyba jednak komputer przoduje w plebiscycie co na drzewo ;)))
 
Witam bo bardzo długiej przerwie
Żyjemy i mamy się dobrze:-)
Chciałam bardzo bardzo podziękować Joli za wszystkie wieści i informację
Jolusia jesteś wspaniałą babką
A teraz idę poczytać najważniejszy wątek
Pozdrawiamy ciepło
 
Basiek, no właśnie mnie się też zdaje, że po prostu trzeba mieć oczy dookoła głowy:-) Julek potrafi się sam pięknie bawić, jak ma kogoś w polu widzenia to naprawdę długo umie sam się sobą zająć, więc nie uważam, żeby był specjalnie absorbujący;-) Wiadomo, każde dziecko domaga się uwagi, ale nie ma co przesadzać. Ale teściówka wie swoje, to oczywiste;-) Wczoraj małż z młodzieżą siedział, a dziś siostra wróciła do obowiązków.
I nie narzekaj na Klusię, bo dostaniesz przez łeb ode mnie;-):-D Taka kochana ta Twoja córcia:tak: I buziaki Ci daje na dzień dobry:tak: Co z tego, że mój grzeczny, skoro jak już buzi zechce dać to święto musi być:-D A jak ja mu chcę sama ukraść buziola to się wygina jak poparzony:-D
 
reklama
Witam ja tylko szybciorem bo muszę z Nadią do lekarza iść bo coś mi jej siuśki podpadają więc mamy próbkę i idziemy badać. No i wreszcie mamy dwie górne jedynki na wierzku. Jeszcze tylko wszystkie dwójki się przebija i może trochę spokoju będzie. Odezwę sie potem.
 
Do góry