reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Wpadam tylko życzyć dobrej nocki;-)Postaram się tu zaglądać, ale codzienność bywa różna...
Aha jedno dobre w tym wszystkim, że zaliczyłam pierwszą sesję:tak:a bałam się, że studia zawalę. No ale udało się:-)

edit: widzę,że chyba co niektórzy mnie ignorują...Albo się mylę. Ale jeśli tak miło byłoby poznać powód. Bo jeśli chodzi o samą nieobecność, to nie tylko ja tu znikam. No cóż...:-(
 
reklama
Persefona gratuluję sesji
Żelka będzie dobrze skoro tiki się zmniejszyły to może nie będą potrzebne takie silne leki. No i idź idź kochana z tym pieprzykiem z takimi sprawami nie ma żartów. Kurcze przypomniałaś mi chociaż nie na temat że ja muszę w czerwcu jak będę w Polsce na USG piersi iść i skontrolować mojego guza po karmieniu może zniknął bo jakoś nie umiem go wyczuć.:confused:

Zmykam dobrej nocki
 
Dzień dobry wszystkim!
Żelka, buziaki dla mojego Ancymona najukochańszego z okazji 10 miesiąca! Wszystkiego najlepszego, a przede wszystkim dużo zdrówka. I powodzenia dziś na usg. Czekam na wieści.
My na majówkę też mamy zamiar wyjechać, ale w kierunku nad morze, więc raczej się nie spotkamy niestety:-(
Jolek, super, że się odświeżenie mieszkania udało, fajnie, że jesteś zadowolona:tak: A kwiatka kup koniecznie, wiosna idzie, przyda się jakiś zielony akcent:-)
Futrzaczku, witaj ponownie. Widzisz, tak się bałaś jak się chłopaki zaaklimatyzują, a jak pięknie wszystko poszło:tak:
Persefona, Lepi, spóźnione gratki dla Waszych bąbli.
U nas wszystko po staremu:-D
 
Persefona gratuluję sesji!
Żelka busiaki dla okrąglinka na 10-miesięcy!!

Popijam sobie kawkę rozpuszczalną i zjadłabym sobie coś słodkiego ale wszystko w domu juz wyjadłam, dopiero jak pójdziemy na spacerek to muszę sobie koniecznie coś kupić bo też jestem uzależniona od słodyczy jak Bra!
Miłego dzionka!
 
Futrzaczku to dobrze, że już jesteś, brakowało mi Twojego "kotek":-). Super, że teściowie się spisują, oby tak dalej.
Madzik jak tam babcia sobie poradziła z Lulkiem? Bo pamiętam, że pisałaś, że pierwszy raz zostaje z małym.
Ainka jak tam temperatura Jasia?
Jolek widzisz mała zmiana, a cieszy:-).
Żelka buziaki dla Ancymona na 10 mieszków* Odezwij się po eeg i nie zapominaj o nas. W czwartek będę w lbn to ja Ci dam:-D. A tak na poważnie to mam nadzieję, że odreagujesz w Bieszczadach.
Persefona gratuluję sesji
Styna dobrze, że mała zaakceptowała żłobek domowy, będzie Ci lżej ją zostawić.

U nas wsio dobrze, tej nocki już mąż wstawał też do małej i jej wodę zapodawał, czasami pomagało.
Wiecie moje matczyne serce tak bardzo się raduje jak wracam do domu. Wczoraj wchodzę od razu w drzwiach mówię cześć, Martyś bawiła się jakąś zabawką na podłodze, jak tylko usłyszała mój głos pyrgnęła zabawką w kąt i pędem do mamy. W dwie sekundy była z podniesionymi raczkami przy moich nogach, jak tylko wzięłam na raczki, tak mocno się przytuliła i dała mokrego buziaka:-D. Cudowna jest:-D
Jutro muszę wreszcie zrobić badania do pracy, bo szefowa mnie ściga:-D.
Miłego dnia!
 
witam i ja

poczytuję na bieżąco ale źle się czuje. kaszel mnie dobija. ogólnie złe samopoczucie. a w pracy trzeba siedzieć.

basiekk twoja córeczka to odwrotność mojego małego. jest np. na rączkach babci ale i tak spojrzy na mnie i dalej babcia. przykre to ale prawdziwe. u nas jest w ogóle tak, że ja wracam z pracy po 17 chwila zabawy, kąpanie i po 18 mały śpi. nic nie zrobię. ale najwazniejsze że to do mnie mały będzie mówił MAMA co nie :-D:-D:-D

futrzaczku witamy, bardzo fajnie, że dzieci tak dobrze zaklimatyzowały się w nowym miejscu. i oby tak dalej było z teściami.

żelka trzymam kciuki, daj nam znać co i jak. myślę o Was dużo.
 
Hej:-)
Żelka trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę u lekarza, świetnie,że jedziecie w Bieszczady, zobaczysz nabierzesz dużo pozytywnej energii!:tak: Tymuś buziak z okazji 10 miesięcy:)
Futrzaczku super,że Jestes:)

nie pisałam wczoraj bo byłm wykończona, Jaś cały dzień miał temperature, po lekach lepiej, a potem znów temp. rosła i wiadomo jak było... Dziś od rana wszystko ok, mam nadzieje,że tak pozostanie:))
 
reklama
witam!
Styna-spoko,nie przepraszaj:)ta Łobuziara Natka pierwsza z Majowych chciała na świat:)
Persefona-Gratuluję zdanej sesji:)!!!!
Żelka-Wszystkiego Naj z okazji 10 miesiąca:)
Alex-ja również jestem uzależniona od słodyczy :)codziennie musze zjesc coś słodkiego:)
Dziś mam wolne,ale pogoda fatalna nawet na spacer nie chce się wyjsc:(
 
Do góry