reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Matko tyle nadrabiania :baffled:

Witam się :-)

Majowa musisz postwaić sprawę jasno mąż ma być przy żonie a nie przy mamusi, ma zabenić spokojne normalne życie:crazy:
Bra noż fuc mam nadzieję że opitoliłaś kogo trzeba:no: żadnej informacji u nas zawsze jest, tylko ja nie zawsze przeczytam;-) Oj oj założę się że już nie będziecie się puszyć na siebie po tak długiej rozłące, a nawet kilku rozłąkach...
Matusia jupiiii czyli nowy lapek się nie wyłącza tzn BB:rofl2:
Tak tak Kamciaczku mamy ząbka a jaki normalnie piękniutki:-D
Hope gratki dla Purchaweczki:-)
Gag a udane zakupy chociaż? Wiesz myśmy Franka nigdy jeszcze nie brali do centruma, ani do hipermarketu, myślę że gębę by rozdziawił nieźle na widok takiego spędu:szok:
Baśka!!!! Jaipur ma rację może jej argument przemówi Ci do rozsądku, wybierz się do lekarza porób badania krew cukier itd. I ZWOLNIJ kobieto szkoda życia na robotę:sorry2:
Jaipur hahah może Dżuniorek haremik zakłada i werbuje laseczki :oo2::-D
Paulinko zdrówka:****
Aina bidulek:-(, trzydniówkę już mieliście a nie wiem czy można kilka razy przechodzić?
Persefona witaj!
Stynka super małej się podobało, no co no chyba wolisz tak, a nie jakby miała wyć za Tobą:sorry2:;-)

Buziaki dla okrąglaczków:**********


Idę poczytać co tam nowego, a później spadamy z siostrą na spacer, młodzian śpi, mąż rysuje więc idziemy sie dotlenić i pogadać po drodze:-)
 
Hejka dziewczyny.

Pracowity dziś dzień miałam. M kolejny dzień miał wolne więc się wzięliśmy za odświeżenie podłogi -położyliśmy na nasz zdarty parkiet gumolit(tanio,a jaki efekt:)). Poprzestawialiśmy przy okazji trochę meble i przy okazji odstawienia szafki od okna z grubsza je przemyłam. Ech muszę się wybrać do jakieś kwiaciarni kwiatka fajnego sobie kupić b jakoś tak łyso mi się teraz zrobiło w pokoju.

Lepi buziaki dla Zosieńki :*

Idę Was poczytać dopóki mam chwilę.
 
Ostatnia edycja:
no kurde felek 3ci raz będe pisac , ony znowu nie skasowało bo komp poleci na drzewo!!!!!!! :wściekła/y:

jaipur więc szkoda, że M to nie gej mentalny... ale tylko mentalny!!! :-D
agacio przyjemnego spacerku!
styna Nadia to dzielna dziewczynka, dzieki temu i tobie będzie łatwiej! :tak:
jolek super, że jestes zadowolona! czasami mała zmiana daje duże efekty :tak:

buziaki dla okrągłomiesięcznych szkrabików!!!

Lenonek śpi, woda w domku jest, a ja czysta i pachnąca siedze z inką w ręku :-D
 
to jak wolisz, w sumie:rofl2:

jolek fajny jest duży efekt za małą kaskę, niby nic a jak dużo zmienia.Od razu inna atmosfera.A Twój buziaka dostał może z tej okazji?czy zapędziłaś do roboty i nic?;-)

maja na same ćwiczenia to by mi się nie chciało:-D
gagacio uważaj na siebie , bo wieczorem to wiesz.. Syna to byś z domu nie wypuściła a sama..:-p
haremik haremikiem, niech sobie ma,ale kto to wszystko będzie żywił jak się zlezie?
 
Ostatnia edycja:
Maja superaśnie mi się z młodym spało :) Nocka była ok. Igor zasnął po 21szej i po 6tej obudził się na mlesio. Ogólnie wstaliśmy po 9tej:)

Styna myślałam o Was od rana. Cieszę się że Nadii podobało się u niani.Kiedy teraz następna wizyta??

Gag :szok: rozmiar posta imponujący :) Cieszę się że Prezes się spisał i kompa naprawił:) To co tam z nim narozrabiałaś??
Super,że szał zakupowy nadrobiony.Szkoda tylko tych pudełek..czasami się zdarza.
Tenisówki też Igorowi zakupiłam,ale w takim zwykłym sklepie:)

Basiekkk
to nie dobrze,że zasłabłaś!!!!!Lanie zaraz dostaniesz!! Proszę zacząć dbać o siebie!

Aina i jak tam Jasiek, dalej tylko temperatura go męczy?? Bidulek nasz malutki :*

Karolka i jak tam zakupy???

Bra a co ten Twój M tak często wyjeżdża ostatnio?

Alex to super,że masz mamuśkę pod nosem. Trzymam kciuki za pozytywne rozpatrzenie wniosku.

Jaipur niezły czaruś z tego Juniorka:-D
Widzę starość Cię dopada i się sypiesz:-p
A tak na poważnie to zdrówka życzę i mam nadzieję rehabilitacja pomoże!

Basiekk dobrze,że sobie trochę do głowy wzięłaś!!

Agacio
udanego spacerku:) kurka my dziś w domu kiblowaliśmy :(

Jaipur zagoniłam do roboty,a co :-p w zamian obiad dostał :-D
Poważnie to sam się do roboty zagonił, a buziaka to może dostanie jak wróci do domu, bo wybył.
 
jolek wyjeżdża służbowo. w tym tygodniu ma jeszcze szkolenia, w przyszłym certyfikacje, a w następnym konferencje. potem już chyba spokój
jaipur to ja sie zastanowię, ale komp w sumie mi sie jeszcze przyda :-D
 
reklama
Do góry