reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

dzień dobry:-)

Synu zlituj się sobota i pobudka 5.30:confused2:

Dopijam kawę poczytam co tam i zmykamy na spacer, może ożyję jakoś?
 
reklama
Hejka:) My dziś po 7mej wstaliśmy więc mam oczy na zapałki. Zaraz się zbieramy i do Ikei śmigamy. Pogoda paskudna więc ze spacerów dziś doopa!

Hope, Styna, Bea, buziaki dla Waszych dziewczyn :*:*:*
 
cześć kochane ,

szybko wczoraj odpadłam. mała biedna budziła się w nocy, tak się żaliła, a my nie mogliśmy nic zrobić.
chociaż dzięki styna, nie pomyslałam żeby dac jej nurofen. zawsze ograniczam leki do ostateczności, ale takowa chyba nastała.
Franek nie daleś mamusi pospać, ale to dlatego , że tak bardzo ja kochasz i szkoda ci czasu na sen, prawda? :-)
kamcia oj tak, nadrabiania to masz duuuużo, sporo napaplałyśmy :-D
aina ale mały się budził, bo juz mu nie dawałas cycusia, czy inny powód? bidoki moje kochane, uściski dla was!
jolek co ty zrobisz z tymi pieniędzmi, ty się zastanów jak je dobrze zainwestować ;-)
lepi ja jakis czas temu mało przystawiałam Lenusię do cycusia, czasami nawet przez cały dzień ani razu i mleczka tak naturalnie stawało się coraz mniej. my jestesmy jak maszyny, produkcja rusza jak jest potrzeba, a jak nie ma to powoli sie zatrzymuje :-D
gag tez bym to skonsultowała z innym :tak:


Hope, Styna, Bea buziaczki dla naszych slicznotek!!!
 
Witajcie,

u nas pogoda kiepska, mży i zastanawiamy się czy iść z Zochną spacerkiem, czy autem podjechać do dziadków - czekaja na wnusię, a my na kawkę, mniam:-)

jolek - miłego wydawania kasy :)
aina - współczuję męczącej nocki

U nas dziś noc super - 2 pobudki na smoczuszka i cycuch o 6.15 :) i dalej śpiewanko, gadanko i spanko do... 8:-D. Ale ogólnie to z nockami jest różnie...

dobrego dnia BBaby:-)
 
reklama
Bra współczuję nocki:-( pewnie zębiska męczą Lenusię, a jak apetyt lepiej zajada?
Ainka oj widzę że i u Was nocka kiepśniutka może Jaśko idzie w parze z Lenonkiem albo się kontaktują telepatczyni :" ej Ty Jony damy dziś matkom w nocy popalić ok?";-):-D
Styna nowy avatar super, znów myślałam że jakaś nowa majówka;-)
Gag dziwne uczulenie na mleko i teraz dopiero wyszło:confused: szorujcie do innego lekarza się skonsultować:tak:
Joluś Wy po 7 a my równo 5.30 czas na zabawę:sorry: łączę się w bólu niewyspania, choć nocka bez pobudek ale matka po 12 poszła spać to ma za swoje:-D

Słoneczkiem mogę się chętnie podzielić bo pięknie u nas i cieplutko, także częstujcie się starczy dla wszystkich:tak:
Buziaki dla Okrąglaczków:***********
 
Do góry